Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
reanimacji? chyba rewitalizacji..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomysł może i fajny,ale bądźmy szczerzy,niewiele osób będzie stać na to żeby z tych atrakcji korzystać. Powiat jest biedny, atrakcji turystycznych nie ma więc kto będzie mieszkał w hotelu i kto korzystał z klubu fitness skoro większość ludzi próbuje wiąząc koniec z końcem. Poza tym będą mieli piękny widok z okien na ... więzienie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Heh powiat nie jest biedny po za tym miasto Opole Lubelskie przechodzi coraz szybsze procesy urbanizacji a taka inwestycja o wartości 5 milionów nie zwraca sie w ciągu jednego pokolenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
za dużo asfaltu i betonu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś firma wypracowywała dochód narodowy PKB. Teraz hotele , fitnes i jeszcze ch****j wie co ? Ciekawe czy chociaż na siebie zarobi ten sposób myślenia. Ja to bym zrobił z budynku  Sejmu muzem figur woskowych , tych co tak Polskę , doprowadzili do dobrobytu. By w przyszłości była przestroga dla następnych pokoleń , bo nie wszystko komunistyczne było złe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawa jestem kiedy pan Wesołowski miał czas zrobić ten projekt skoro po nocach urządza sobie wyścigi samochodowe po Opolu ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie ,,ZACHÓD" zrobił z nas państwo kolonialne. Dlaczego flaga Polska nie jest po środku ale unijna? Dlaczego zamykane są duże polskie przedsiębiorstwa, itd ipt. Odpowiedź jest oczywista, Polska nie jest już niepodległym państwem, jest marionetką w rękach najpotężniejszych państw europejskich. A takie projekty jak ten, są całkowicie w interesie nie naszym, ale Zachodu. Dobrze, że mamy takich przedsiębiorczych ludzi ale oni tego kraju sami nie zmienią. Trzeba małymi krokami wychodzić z Unii Europejskiej, oraz odbudowywać polskie kopalnie, stocznie, cukrownie itd. Wtedy Polska będzie mocarstwem z którym Europa bedzie się liczyć i wtedy będziemy równoprawnym partnerem w jakichkolwiek międzynarodowych negocjacjach. Bo teraz nie mamy nic, a polska armia to kupa biurokratów. Gdyby napadła na nas Ukraina lub Rosja, Polska nie broniła by się tak długo jak to było w `39. Taka właśnie jest prawda. Dlatego kurwa nie rozumiem postawy naszego pedalskiego rządu, który pcha się tak bardzo do pomocy Ukraińcom. Pamiętamy przecież UPA. Słaba Ukraina to silniejsza Polska i Rosja. Silna Ukraina to koniec Polski. Podsumowując uważam, że dobrym pomysłem jest przekształcenie Cukrowni w Opolu Lubelskim, gdyż dzięki temu budynek się zachowa i kawałek polskiej historii zostanie uratowany, aczkolwiek z drugiej polskie przedsiębiorstwa w Polsce powinny się rozwijać i Polacy nie powinni z nich tak łatwo rezygnować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie ,,ZACHÓD" zrobił z nas państwo kolonialne. Dlaczego flaga Polska nie jest po środku ale unijna? Dlaczego zamykane są duże polskie przedsiębiorstwa, itd ipt. Odpowiedź jest oczywista, Polska nie jest już niepodległym państwem, jest marionetką w rękach najpotężniejszych państw europejskich. A takie projekty jak ten, są całkowicie w interesie nie naszym, ale Zachodu. Dobrze, że mamy takich przedsiębiorczych ludzi ale oni tego kraju sami nie zmienią. Trzeba małymi krokami wychodzić z Unii Europejskiej, oraz odbudowywać polskie kopalnie, stocznie, cukrownie itd. Wtedy Polska będzie mocarstwem z którym Europa bedzie się liczyć i wtedy będziemy równoprawnym partnerem w jakichkolwiek międzynarodowych negocjacjach. Bo teraz nie mamy nic, a polska armia to kupa biurokratów. Gdyby napadła na nas Ukraina lub Rosja, Polska nie broniła by się tak długo jak to było w `39. Taka właśnie jest prawda. Dlatego ku*** nie rozumiem postawy naszego pedalskiego rządu, który pcha się tak bardzo do pomocy Ukraińcom. Pamiętamy przecież UPA. Słaba Ukraina to silniejsza Polska i Rosja. Silna Ukraina to koniec Polski. Podsumowując uważam, że dobrym pomysłem jest przekształcenie Cukrowni w Opolu Lubelskim, gdyż dzięki temu budynek się zachowa i kawałek polskiej historii zostanie uratowany, aczkolwiek z drugiej polskie przedsiębiorstwa w Polsce powinny się rozwijać i Polacy nie powinni z nich tak łatwo rezygnować.
Odedzwała się ruska płatna świnia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawa jestem kiedy pan Wesołowski miał czas zrobić ten projekt skoro po nocach urządza sobie wyścigi samochodowe po Opolu ???
    widać że ci żal d*** ściska, nikt ci nie broni, weź swoje wigry i też scigaj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odedzwała się ruska płatna świnia
 A co czerwony  "chóju "nie jest tak,raz sierpem a raz młotem,precz z komuną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No Burak jaki .... Polska  flaga jest z prawej strony (Unijna w środku) bo takie są zasady HERALDYKI Do szkoły BARANIE Co reszty to szkoda słów.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widać że ci żal d*** ściska, nikt ci nie broni, weź swoje wigry i też scigaj
Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj. Przez wyścigi tego pana i podobnych mu debili moje dzieci budzą się w nocy bo akurat urządzają je sobie na naszej ulicy 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: