Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe kiedy władze zajmą się drogami na terenie tejże gminy. Drogi w Skrzynicach sa w oplakanym stanie. Strach jeździć żeby sobie koła nie urwać. Błoto i doly! Żeby dojść gdziekolwiek trzeba mieć kalosze, najlepiej po pas. To na być XXI wiek? Proponuję pomyśleć o tym Pani Wójt bo to skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jabłonny" k*rwa ludzie nauczycie się w końcu dobrze odmieniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam Wójcina 3 razy ogłaszała przetarg na drogę i 3 razy na docieplenie budynku - wszystkie z błędami. Żadnej inwestycji nie potrafi zrobić, mieszkańcy maja już dość jej nieudolności. Pozatrudniała znajomka z Niedrzwicy i jego koleżankę ze Świdnika każde z nich ciągnie po 3 tysiące na rękę i nic nie robi. Skandal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda że Pani Sałek nic nie robi ! Drukuje gazetki, maluje, śpiewa i podskakuje. Był bajzel, jest bajzel na kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość z 20:11 jakim prawem wypowiada się Pan/Pani w imieniu mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłonnie!!!!!! Poprawna odmiana się kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość z 20:37 a skąd wiesz, że to nie mieszkaniec gminy, który po prostu wyraża swoją opinię i używa trafnych argumentów? Od tego są komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać! Wreszcie w Jabłonnie (nie w Jabłonnej!) Coś się dzieje. Trzymam kciuki za udane inwestycje i oby tak dalej. Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jablonnej czy jablonnie jeden hu... giewont i tak zostanie giewontem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam Wójcina 3 razy ogłaszała przetarg na drogę i 3 razy na docieplenie budynku - wszystkie z błędami. Żadnej inwestycji nie potrafi zrobić, mieszkańcy maja już dość jej nieudolności. Pozatrudniała znajomka z Niedrzwicy i jego koleżankę ze Świdnika każde z nich ciągnie po 3 tysiące na rękę i nic nie robi. Skandal !!!
Proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców. Jestem mieszkańcem tej gminy i mam dobre zdanie na temat pracy p. Wójt. To takie typowe polskie malkontenctwo i i bezsensowne krytykanctwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na przejażdżkę po Skrzynicach XIII, XII czy VIII I V pod lasem zobaczycie jakie mamy wyboje i doły, których nie można ominąć. Najpierw należy porobić drogi aby ludzie mogli spokojnie dojechać do gminy.Pani Wójt jest młoda i nie ma pojęcia co to budowa, doprowadzi do bankructwa naszej biednej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat drogi w Skrzynicach są w stanie coraz lepszym, coraz więcej asfaltowanych, powiatowa biegnąca przez Skrzynice przygotowywana do remontu a jak połączą Skrzynice z Głuskiem to i rondo będzie, ale żeby to wiedzieć trzeba się interesować a nie tylko siedzieć i narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o Drogi boczne w stronę lasu a nie drogę powiatową za którą gmina nie odpowiada. MIESZKAM PRZY JEDNEJ Z NICH, ZAPRASZAM TYCH KTÓRZY NIE WIERZĄ. Proszę nie sugerować się tym że na kilku drogach jest trochę asfaltu bo dalej jest fatalnie, s wójt się tym nie interesuje bo dla niej ważne jest to żeby mieć wygodną siedzibę a nie dobro mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie my w Skrzynicach nie możemy w żniwa zwozić spokojnie zboże czy słomę z pola, człowiek jedzie z duszą na ramieniu bo nie wie czy coś na tych dołach mu się nie wysypie. A tu jakaś paniusia pisze o siedzeniu na pupie i jeszcze nie odróżnia dróg gminnych od powiatowych!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego się nagłaśnia budowę budynku za 6mln a nic się nie wspomni o tym że wycofano się z budowy drogi Głusk- Skrzynice . Wracając do dróg to pani Wójt mieszka przy drodze powiatowej ma przed domem chodniczek i marzy jej się szklany budynek UG a my w Skrzynicach na tzw. V VIII tarzamy się w błocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi mamy cudowne...jak na dzikim zachodzie. Żal normalnie myslałam ,że coś sie zmieni po tych wyborach jak widać z deszczu pod rynnę...TRAGEDIA zapraszam na przejażdżkę najlepiej autem terenowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam !! Nawet głupiego gruzu jak dotąd nie przywieziono do Skrzynic. Nikt już nawet nie mówi o asfalcie. Tutaj tez mieszkaja ludzie, dzieci ktore docieraja do szkoly. W takich warunkach ciezko sie zyje. Naprawde. Ja mam nadzieję ze Pani Wójt przeczyta te komentarze i pofatyguje sie oraz przyjedzie i zobaczy jak wyglądają drogi na tzw 5 czy 8. Moze wtedy cos sie zmieni. Nowy budynek urzędu naprawdę nie jest aż tak potrzebny moim zdaniem. To inwestycja dla bogatej gminy a nasza jak narazie taka nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm panie pismaku ja mieszkam w Jabłonnie a nie w Jabłonnej. Takie tam odmiany przez przymiotnik. Kogo zatrudnia to wydawnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...