Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa tygodnie poszukiwań Marka

Utworzony przez nn, 3 kwietnia 2009 r. o 08:04 Powrót do artykułu
można było sprawdzić wiele więcej rzeczy ale to serial z polsatu i nasi policjanci widać nie posiadają odpowiedniego sprzetu do prowadzenia takich badań. ale napewno to jest sprawa która wymaga ogromnego nakładu pracy więc na miejscu policji wypróbowałabym wszystkie możliwe środki, przynajmniej będa wiedzieli co mają robic na przyszłośc, aby nie przechytrzyli ich przestępcy. t nie jakaś tam byle jaka sprawa. kiedy jak nie teraz policja powinna się szczególnie wykazać?? czas tu dział na niekorzyść. dość mam tych zniknięć ludzi, każda taka sprawa powinna być bardzo nagłosniona. ciezę się że ta jest bardzo nagłośniona.niech osoba winna nie śpi spokojnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najbardziej podejrzani są ci ludzie z ktorymi rozmawiał, potrącenie przez samochod raczej mało prawdopodobne bo po co by go niby zabierali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
num napisał:
Jak dla mnie najbardziej podejrzani są ci ludzie z ktorymi rozmawiał, potrącenie przez samochod raczej mało prawdopodobne bo po co by go niby zabierali
2 lata temu miałam taki przypadek - zaginął nasz znajomy przez tydzień szukali go wszyscy a okazało się ,że potącony został przez auto 7 km od domu. Leżł w szpitalu w Lublinie tydzień bez odzyskania przytomności , nikt go nie znał .nie było przy nim dokumentów. Leżał jako nn . No i zmarł. Rodzina rozpoznała go jako zmarłego. Może ten przypadek zaginięcia jest podobny. Może on leży nieprzytomny - sprawdżcie szpitale i ludzi leżących tam w śpiączce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
2 lata temu miałam taki przypadek - zaginął nasz znajomy przez tydzień szukali go wszyscy a okazało się ,że potącony został przez auto 7 km od domu. Leżł w szpitalu w Lublinie tydzień bez odzyskania przytomności , nikt go nie znał .nie było przy nim dokumentów. Leżał jako nn . No i zmarł. Rodzina rozpoznała go jako zmarłego. Może ten przypadek zaginięcia jest podobny. Może on leży nieprzytomny - sprawdżcie szpitale i ludzi leżących tam w śpiączce.
Szpitale już sprawdzano. I zapewne w szpitalach mają już informację o zaginięciu, a w razie gdyby Marek tam jakoś trafił, ktoś by go przywiózł, itp., to na pewno by dali znać o tym policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 marca w Lublinie zaginela 13-letnia Magda Pyzik. Dlaczego ani Dziennik nic o tym nie napisal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy policjanci. gdyby ktoś potrącił chłopaka, możliwe, że po takim rozgłosie w mediach bałby sie jechać do warsztatu i próbowałby sam, "anonimowo" naprawić auto. szczególnie, że w warsztacie mogliby wiedzieć na jaki typ kolizji ślady wskazują. trzeba sprawdzić WSZYSTKIE aukcje z allegro spełniające kryteria: - kupujący jest z Lublina lub okolic - jedna osoba kupowała do jednego samochodu co najmniej dwa z wymienionych elementów nadwozia takich jak lampa, zderzak, szyba (oczywiście przednie) - zresztą sami wiecie co ulega uszkodzeniu przy jakiej sile uderzenia - w okresie od dnia .... do dnia ..... wyników nie powinno być tak strasznie dużo do przeanalizowania. otrzymacie spis kupujących, wystarczy każdego przesłuchać w jakich okolicznościach miał stłuczkę, jeśli wśród nich będzie sprawdza to bardzo szybko wpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tego chłopaczyny mineło już sporo czasu a co ze studzienkami szukali ?? na czubach były kiedys zwłoki moja teorai został potracony i zabrany z miejsca a koles który to zrobił nie wytrzyma tego psychnie i ise zgłość ale ja nie czekam na taką informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 24.03 br w Lublinie zaginęła Magdalena Pyzik. To są LINKI. http://www.lsi.lublin.pl/co/f_IV.09/zaginiona_magda.htm http://www.zaginieni.pl/baza-danych-osob-z...=83333393030323
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa z Magdą została słabo nagłośniona, jeśli nie powiedziec wcale. od zaginięcia tez mineło troszkę czasu a nikt nie wie w jakich okolicznościach. za to losy Marka wszyscy śledzili od samego zaginięcia, na bierząco. tez powinien być jakiś artykuł jak zagineła itp, jak w Lublinie to tez kamery powinny cos zarejestrować. czy coś dalej się toczy w sprawie Marka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
sprawa z Magdą została słabo nagłośniona, jeśli nie powiedziec wcale. od zaginięcia tez mineło troszkę czasu a nikt nie wie w jakich okolicznościach. za to losy Marka wszyscy śledzili od samego zaginięcia, na bierząco. tez powinien być jakiś artykuł jak zagineła itp, jak w Lublinie to tez kamery powinny cos zarejestrować. czy coś dalej się toczy w sprawie Marka?
Na pewno się toczy. Tylko zapewne brak nowych informacji, ale kwestia czasu i się pewnie coś pojawi. Mam nadzieję, że go w końcu odnajdą. A co do Magdy... Ja też nie słyszałam o jej zaginięciu, pierwszy raz się z tą sytuacją zetknęłam, jak zobaczyłam zdjęcie na stronie ITAKI. Faktycznie sprawa nie była nagłośniona, nawet w gazetach nic o tym nie widziałam niestety. I właśnie - w jakich okolicznościach zaginęła Magda, gdzie ją ostatnio widziano?? Bo w podanych linkach nie ma o tym żadnej wzmianki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to jak nagłośniona jest dana sprawa zaginięcia zależy przede wszystkim od rodziny i przyjaciół. Plakaty z Markiem już na drugi dzień po zaginięciu wisiały na wszsytkich przystankach MPK jakie mijałam. Nie widziałam natomiast ani jednego plakatu tej nastolatki. Ponadto, z tego co czytam ostatnio - osoby w wieku 13-16 lat bardzo często odnajdują się, nawet po różnym czasie. Najczęściej bowiem same uciekają z domu. Winni są w takich sprawach przede wszystkim rodzice - którzy nie potrafią nawet wskazać imion i nazwisk najbliższych znajomych swoich nastoletnich pociech! Nie znają też ich adresów, nie wiedzą w jakich klubach czy miejscach ich dzieci spędzają wolny czas. Problem dostrzegają dopiero gdy dziecko zniknie im z oczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale Magda, jak mi się wydaje nawiała z domu z jakimś kolegą, a to już inna sprawa! Zgadzam się z przedmówcą : trochę winy rodziców, pozwalają córeczkom w wieku 13 lat mieć chłopaka, i obracać się w różnym towarzystwie, a potem płacz, bo córeczka wybrała chłopaka a nie przytulny kącik z rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To materiał na film. Może tvn wyprodukuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, nie zycze Markowi zle, ale jakos pokazowo to wszystko wyglada. Nie przypominam sobie,by kiedykolwiek trwaly takie poszukiwania kogokolwiek, w skali kraju czy miasta. Akcja jak pod arsenalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...