Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa wypadki, dwie ofiary śmiertelne

Utworzony przez Adam, 15 września 2013 r. o 11:29 Powrót do artykułu
z tego co słyszałem ten gośc z maciejowa chciał przejśc przez przejście i jest tam ograniczenie do 40 tragedia dla rodziny jak i dla tej dziewczyny która zabiła go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy mistrz od jazdy bmw po drzewach!! mistrza nie ma, zrobiło się bezpieczniej!! a drzewko?? szkoda drzewka, ale odrośnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW Bóg Mnie Wybrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wooooolniej i więcej wyobraźni!       ________________________________________________ http://www.strefakulturalnejjazdy.pl/2013/09/kobieta-czy-mezczyzna-kto-jest-lepszym.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiecie jak to było i nie znacie człowiek to się nie wypowiadajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiecie jak bylo i nie znacie człowiek to się nie wypowiadajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynizm i egoiści, tyle moge powiedzieć o ludziach którzy piszą np. żal drzewa, chyba nic w głowie nie mają, jestem ciekawa  czy tak samo bylibyście mądrzy gdyby zginął wasz brat, wasza siostra, rodzice czy po prostu ktoś wam  bliski, czy tak samo byście tak łatwo oskarżali innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy mistrz od jazdy bmw po drzewach!! mistrza nie ma, zrobiło się bezpieczniej!! a drzewko?? szkoda drzewka, ale odrośnie!!
szkoda że Ci mózg nie odrośnie, skąd tyle zawiści w Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...