Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwaj mężczyźni utonęli w stawach w woj. lubelskim

Utworzony przez edek, 22 listopada 2011 o 01:32 Powrót do artykułu
I po hipku z podzamcza, dobry ziom był.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za duzo alkoholu i za malo rozumu. Nie szedl tam po chleb, a tylko za pryta. Zreszta nie jeden tam juz siedzial w tym stawie gdze sie utopil hipek. To ta potologia z baraku go tak zalatwila. Najpierw wyciagneli od niego pieniadze i przepili, a pozniej zostawili na pastwe losu zamiast odprowadzic do domu.
0
Jestem za tym by tych z baraku przepedzic na cztery wiatry. Sieja zgorszenie i tylko same zle zeczy. Pijanstwo i ciagle awantury. Policyjne interwencje sa tu bardzo czesto. A to wszystko przy szkole podstawowej gdzie na to patrza dzieci. Hipek byl fajnym faciem, ale niepotrzebnie zadawal sie z tym elementem z tego baraku. To jest prawdziwa patologia.
0
Wiadomo, że sobie pił, ale nie robił nikomu tym swoim piciem krzywdy. Nie awanturował się, nie kradł pod wpływem alkoholu. Szkoda jest go bardzo. A i pomocny był. Bo jak ktoś chciał żeby mu w czymś pomógł to nigdy nie zdarzyło się żeby odmówił. A Ci z baraku: szkoda o nich gadać: piją, awanturują się i żadnego z nich pożytku. I narobią sobie dzieci po pijaku niewiadomo z kim, a potem im zabierają. Oni powinni się wykończać powoli, a nie wegetują tylko i aż strach tamtędy iść po nocy, bo nie wiadomo co może się wydarzyć z ich udziałem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: