Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie lubelskie drogi wśród krytycznie niebezpiecznych

Utworzony przez brawura, 16 listopada 2011 o 14:29 Powrót do artykułu
W Garbowie koniecznie wydzielić pas zjazdowy dla skręcających w lewo, koło CPN za cmentarzem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to dlatego, że rząd nie daje pieniędzy na drogi na Lubelszczyźnie, jakim prawem jesteśmy narażani na takie niebezpieczeństwo ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jasiu wymyj zęby,bo w gębie coś szczyżnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niebezpieczne drogi... co to oznacza? Niebezpieczną drogą może być wąska droga, pełna zakrętów w górach... droga, na której - z racji położenia - często zaskakujące mgły występują... w przeciętnych warunkach, takich jak na Lubelszczyźnie - są TYLKO NIEBEZPIECZNI UŻYTKOWNICY dróg. Każda droga, nawet wielopasmowa autostrada, z najwyższą jakością wybudowana, z idealną nawierzchnią z super materiałów wykonaną - stanie się niebezpieczna, kiedy bezmyślniak po niej się porusza... Ponad 90% wypadków na drogach jest z WINY KIEROWCÓW lub innych użytkowników... taka jest prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Niebezpieczne drogi... co to oznacza? Niebezpieczną drogą może być wąska droga, pełna zakrętów w górach... droga, na której - z racji położenia - często zaskakujące mgły występują... w przeciętnych warunkach, takich jak w lubelskiem - są TYLKO NIEBEZPIECZNI UŻYTKOWNICY dróg. Każda droga, nawet wielopasmowa autostrada, z najwyższą jakością wybudowana, z idealną nawierzchnią z super materiałów wykonaną - stanie się niebezpieczna, kiedy bezmyślniak po niej się porusza... Ponad 90% wypadków na drogach jest z WINY KIEROWCÓW lub innych użytkowników... taka jest prawda.
Agdzie ta Twoja lubelszczyzna leży pokaż na mapie zirytowany marny człowieczku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta mapka o ryzyku niebezpieczeństwa na drogach chyba została opracowana przez jakichś megahisteryków -wynika z niej,że lepiej się z domu nigdzie nie ruszać,bo zaraz można na drodze zginąć... Ktoś tu słusznie wcześniej zauważył: nie tyle drogi są niebezpieczne o ile ich użytkownicy! Jeśli widzimy w telewizji,że gdzieś tam na autostradzie za granicą wydarzył się poważny karambol,to należy wnioskować z tego,że ten odcinek autostrady jest źle zbudowany/zorganizowany -tak???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pierniczenie o Szopenie. Dużo bardziej niebezpieczna jest droga Opatów - Kielce, w dużej części bez pobocza. Na trasie LU-LLB jedyne miejsce niebezpieczne to wciąż ciasny przejazd pod wiaduktem i leżące tam słynne ostre zakręty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: