Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Musiało stać się coś złego

Utworzony przez Gość, 29 kwietnia 2009 r. o 21:15 Powrót do artykułu
A Weś Kur.wa Zamknijcie Idioci Nie Współczucia Dla Rodziny I Przyjaciół Tych Osób Co Już Nie Zyją.Ja Pochodzę Z Dynisk Starych.Więc Sporo O Tej Wsi Bo Byłam Na Pogrzebie Mego Koledzi Mateusza I To Masakra.Spoczywaj W Pokoju Mateusz.Zawsze Pozostaniesz W Naszej Pamięci Na Zawsze(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PTR napisał:
"tak jaby nawalony typ zwracał uwagę czy coś mu błyska na poboczu czy może nie :-| , jak można coś takiego wypisywać??" Skąd wiesz czy szli poboczem??? Skąd wiesz czy nie byli tak samo nawaleni??? "jak można coś takiego wypisywać?" Nie bulwersuj się tak - wina nie leży wyłącznie po stronie kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Weście Się Zamknij Idioci.Ja Pochodzę Z Dynisk Starych Więc Wiem Sporo.Wy Nie Macie Serca Żeby Oceniać I Obwiniać Wszystkich Na Okło.Ich Już Nie Ma I Nie Żyją I Nikt Tego Nie Wróci Żeby Żyli.Ja Byłam Na Pogrzebie Mego Kolegi Mateusza I To Była Masakra.Że Wszyscy Na Pogrzebie Płakali.Jego Rodzicie Byli Załami I Też Znajomi I Przyjaciele.Mateusz Spoczywaj W Pokoju(*).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...