Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak nie miała uprawnień do nauczania to z czego ten dyplom zrobiła, z lania pod stodołą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że przy doktoracie nie wyszły kompetencje pani dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE "UCZCIWOSC"PANSTWA BODZIACKICH UJRZALA SWIATLO DZIENNE!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie stawiłem się na egzamin kończący prawo jazdy, to nie miałem prawa jazdy. Jak zdałem tą sprawę, to mogłem dopiero jeździć samochodem legalnie. A jak nauczycielka nie skończyła kursu, to jak mogła uczyć tą przyrode legalnie? To sprawa do prokuratora, jak nielegalnie zajmowała stanowisko, a nie do kuratora oświaty. Że też takie rzeczy się dzieją i nikt o tym nie wiedział, że nie ma skończonego kursu. A za brak prawa jazdy dostaje się 500 od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jaka Pani B. skrzywdzona przez lata jechała bez odpowiednich dokumentów właściwie to nawet nauczycielką nie powinna być, a tu wtopa. Oczywiście, że prokuratura (tylko zdecydowanie nie lubartowska) powinna zbadać sprawę jak Pani ten dokument dostała. No ale co tam mąż został burmistrzem w Lubartowie z prawych i sprawiedliwych zatrudnił niejakiego Gajewskiego na stanowisku kierownika USC choć ten nie miał czego ??? Stosownego wykształcenia i stażu pracy co dwa razy wojewoda mu wytknęła i nakazała usunąć ze stołka po czym zrobił go naczelnikiem wydziału  którego strukturach znalazło się USC (ciekawe co by było gdyby dyrektorem w Urzędzie Wojewódzkim nie był działacz PiS), widać w tej rodzinie to norma! A Pani stojącej na czele organizacji kościelnej u znanego w Lubartowie ks., dziekana nie przeszkadza aspekt moralny całej sprawy, nic tak nie jest nie tak, sumienie nic nie podpowiada? W niedziele z mężem do kościółka i będzie OK!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dobrego serca mogę pani dyrektor doradzić,ażeby odbyła kurs podyplomowy w uczelni Rydzyka w Toruniu.Wtedy z pewnością skończą się jej kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy świadectwa podpisywane bezprawnie przez tyle lat będą ważne? Jak w USC podpisze akt ślubu osoba nieupoważniona to ślub jest nieważny. A co z umowami o pracę? to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabiutki bazar mają w strachowicach!!! ja posiadam w pełni łegalne uprawnienia na koparko-ładowarke. Myśle o tym żeby złożyc papiery na nauczyciela przyrody w BB jak ona przez tyle lat uczyła a nie mogła to i ja bym dał rade. a uczciwośc bodziackich wychodzi wychodzi. jak mężunio kandydował na burmistrza to po lubartowie lata babka i rozpowiadala jaki on to biedny cale zycie w bloku, zapomniała tylko wspomniec o domu pod firlejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bym tak chciala po liceum pojsc do pracy bez przygotowania zawodowego, troche bym popracowala a jakby bylo fajnie to bym dorobila kwalifikacje a jak nie to bym poszla do innej oczywiscie bez przygotowania. kazdy moglby znalesc wymarzony zawod w takim ukladzie bez kilku zmarnowanych lat na nauke.'' plan panstwa B'' nowy kierunek w dziale rynek pracy. najpierw zdobadz doswiadczenie mnimum 15 lat a potem pomysl o kwalifikacjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodziaccy chyba myślą, że ich nie oboiązuje żadne PRAWO (ani administracyjne,ani kościelne-lojalność...itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwidoczniej nie obowiązują!!!!  gdzie jest kara???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tyle młodych, zdolnych osób którzy ukończyli studia i nie mogą znaleźć pracy... To się w głowie nie mieści,że ta Pani zajmuje stanowisko pracy bez wymaganych kwalifikacji.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale p...........! Zero wiedzy o sprawie, ale drzecie gardło z uporem godnym lepszej sprawy. Pani dyrektor, wbrew temu, co bredzicie, ma ukończone studia i prawo do nauczania! Chodzi o kurs uzupełniający kwalifikacje. Ale prostak nie zrozumie nawet podstawowych rzeczy. Prostactwo (nie mylić z prostym człowiekiem - prostactwo często legitymuje się dyplomem!) się szerzy na tym forum, a wraz z nim nieskrywana nienawiść, zawiść i zwykła podłość. Prostactwo wierzy, że zaraz po ukończeniu studiów można zasiąść na dyrektorskim stołku. O tym marzy - nie posiadając ani wiedzy, ani żadnych kwalifikacji. To prostactwo chętnie wiesza, zwalnia, kamienuje tych, którym zazdrości stanowisk, majątku, wiedzy, a którym powinęła się noga. To prostactwo w swej pysze nie jest w stanie dostrzec swej małości i miałkości, swej głupoty i, co jest najgroźniejsze, swej nienawiści. Szkoda, że po raz kolejny redaktorzy piszący o sprawie nie wyjaśniają głębi problemu prowokując domysły i plotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piaskiem po dupowłazie A Ty o czym wiesz czego ja nie wiem!  Brak uprawnień przez P. dyrektor jest faktem stwierdzonym w piśmie do wójta wystawionym oficjalnie przez kuratorium lubelskie. Kuratorium kieleckie skierowało brak kompetencji P. dyr. do rozpatrzenia przez prokuraturę. Sprawa jest śmierdząca z daleka. Próby dokształtu P. dyr. w tak zwanej "galopce" spełzły na niczym ze względu na to, że kurs kończy się w lipcu a P. dyr dopisała się do listy około czerwca. Kurs trwa około 240 godzin. To tak jakbym zaczął(ła) się uczyć do egzaminu gdy zakwitają kasztany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piaskiem po dupowłazie A Ty o czym wiesz czego ja nie wiem!  Brak uprawnień przez P. dyrektor jest faktem stwierdzonym w piśmie do wójta wystawionym oficjalnie przez kuratorium lubelskie. Kuratorium kieleckie skierowało brak kompetencji P. dyr. do rozpatrzenia przez prokuraturę. Sprawa jest śmierdząca z daleka. Próby dokształtu P. dyr. w tak zwanej "galopce" spełzły na niczym ze względu na to, że kurs kończy się w lipcu a P. dyr dopisała się do listy około czerwca. Kurs trwa około 240 godzin. To tak jakbym zaczął(ła) się uczyć do egzaminu gdy zakwitają kasztany. 
Miałem rację. Ty dowodzisz słuszności mych słów. Taki jest "poziom" nie tylko twej wiedzy, ale i kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piaskiem_po_oczach tylko czyich. Bardzo ładnie Pani dyrektor to napisała. Jestem pod wrażeniem. Chciałbym zacytować. "To prostactwo chętnie wiesza, zwalnia, kamienuje tych, którym zazdrości stanowisk, majątku, wiedzy, a którym powinęła się noga." Przypomnę tyko kto zwalniał starych, dobrych, znanych  i zasłużonych w środowisku nauczycieli. Przypomnijmy tylko Panią Stawską ( zwolniona), Panią Bartnik ( zwolniona), Pan Kalinowski (zwolniony). Gratuluję sentencji. Spokojnego snu i przyjemnej mszy niedzielnej Pani dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kamienuje", to mi podchodzi pod Panią grubszą od nauczania religii. Może się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO  piaskiem_po_oczach   cytat: "Miałem rację. Ty dowodzisz słuszności mych słów. Taki jest "poziom" nie tylko twej wiedzy, ale i kultury."   "Kłamstwo powtażane 1000 razy staje się prwadą" to już znamy z historii faszyzmu. Mam pytanie. Gdzie miał Pan rację. Proszę przytoczyć pełen tekst. Odnośnie wiedy i kultury. Mam wiedę i kulturę. Chyba nikogo nie obraziłem pisząc swoje posty. Nikogo nie nazywałem PROSTAKIEM jak Pan. Chamstwo i prostactwo wychodzi właśnie z Pana!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO  piaskiem_po_oczach   cytat: "Miałem rację. Ty dowodzisz słuszności mych słów. Taki jest "poziom" nie tylko twej wiedzy, ale i kultury."   "Kłamstwo powtażane 1000 razy staje się prwadą" to już znamy z historii faszyzmu. Mam pytanie. Gdzie miał Pan rację. Proszę przytoczyć pełen tekst. Odnośnie wiedy i kultury. Mam wiedę i kulturę. Chyba nikogo nie obraziłem pisząc swoje posty. Nikogo nie nazywałem PROSTAKIEM jak Pan. Chamstwo i prostactwo wychodzi właśnie z Pana!
No, no, ale mi się dostało! Od "kulturalnych" ludzi! Choc w życiu nie byłem w Niedźwiadzie, dla nich jestem dyrektorką szkoły w Brzeźnicy! Choc z łona matki wyszedłem jako chłopiec, choc używam rodzaju męskiego - nic to! Dla "kulturalnych" jestem jak nic dyrektorką (lub "panią grubszą od nauczania religii" - celowo zwracam uwagę na słownictwo i składnię; też są świadectwem kultury!)! Taki jest poziom dyskusji z udziałem "kulturalnych"! Poziom ortografii także. Naprawdę, to "powtażane" robi wrażenie! "Wieda" też ma się u nich dobrze, zwłaszcza historyczna (ta o faszyzmie). Grunt to byc wykształconym i kulturalnym w każdym calu (kultura słowa, bycia itd.).  Oj, Pani Dyrektor, tylko pozazdrościc takich adwersarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=r7f4o_hhJhY[/media]   [media]http://www.youtube.com/watch?v=KJ7xXMIJAaY[/media]   [media]http://www.youtube.com/watch?v=VD19pRW06T8[/media]      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...