Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś kiedyś napisał na forum "jak się nie ma argumentów merytorycznych to się najczęściej czepia pisowni, i składni naszego języka". A więc Pan jest z tych wykształciuchów, któży wytykają każdemu i wszystko. Nie każdy może być takim wykształciuchem jak Pan.  A co Pan powie na to, tu cytat "choc używam rodzaju męskiego" - następne "Grunt to byc wykształconym" Koniec dyskusji.  Ciekawe, skąd temat "kulturalnych" Nie jestem kulturalny i nic o tym nie pisałem. W życiu jestem zwykłym chamem. Ale wracam do pytania: Gdzie miał Pan rację. Proszę przytoczyć pełen tekst. Co ma Pan do powiedzenia na temat zwalnianych nauczycieli o których pisałem. I w końcu, co Pan robi na tym forum jeżeli ta sprawa nie dotyczy Pana?   PS. Lepiej byłoby dla Pana nie wychodził z łona matki to teraz wstyd na całą Polskę. pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskiem po oczach to jakiś tłumok. Lepiej schowaj się w swojej zapyziałej noże - tłumoku - i więcej tu nie pisz - tłumoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kiedyś napisał na forum "jak się nie ma argumentów merytorycznych to się najczęściej czepia pisowni, i składni naszego języka". A więc Pan jest z tych wykształciuchów, któży wytykają każdemu i wszystko. Nie każdy może być takim wykształciuchem jak Pan.  A co Pan powie na to, tu cytat "choc używam rodzaju męskiego" - następne "Grunt to byc wykształconym" Koniec dyskusji.  Ciekawe, skąd temat "kulturalnych" Nie jestem kulturalny i nic o tym nie pisałem. W życiu jestem zwykłym chamem. Ale wracam do pytania: Gdzie miał Pan rację. Proszę przytoczyć pełen tekst. Co ma Pan do powiedzenia na temat zwalnianych nauczycieli o których pisałem. I w końcu, co Pan robi na tym forum jeżeli ta sprawa nie dotyczy Pana?   PS. Lepiej byłoby dla Pana nie wychodził z łona matki to teraz wstyd na całą Polskę. pozdrawiam
A jednak jesteś prostakiem! W każdym calu! Nie odnosiłem się do zwalnianych nauczycieli, żadnego, włącznie z dyrektorką nie znam. Nie mogę natomiast obojętnie przejśc obok nieskrywanej zawiści i nienawiści, których pełne są wasze wypowiedzi. Na to mojej zgody nie ma! Podobnie jak nie ma zgody na brednie wypowiadane na tym forum (m.in. o tym, jakoby pani dyrektor w ogóle nie miała dotąd kwalifikacji do nauczania w szkole). Tego trzeba się wstydzic - podobnie jak swej pisowni, kultury słowa itd. Wypomniana mi literka "c" (co za czujnośc!) jest przypadłością mego komputera a nie moją niewiedzą na temat pisowni. Co do wstydu - to wy się wstydźcie. Swej nienawiści, zaciekłości, pieniactwa, zawiści. To jest dopiero wstyd na całą Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskiem po oczach to jakiś tłumok. Lepiej schowaj się w swojej zapyziałej noże - tłumoku - i więcej tu nie pisz - tłumoku.
"Noże"! Panie, widzisz i nie grzmisz! Nóż się otwiera, gdy się to czyta. Czyżby powyłazili ze swych nor wszyscy troglodyci spod Niedźwiady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie drogi Panie. Dzisiaj serdecznie, bez "uprzejmości". Pytanie jest proste, bez podtekstów. Jaki ma Pan interes siedzieć na tym forum sokoro nie zna Pan kontekstu sprawy.   Podobno nie była Pan nawet w Niedźwiadzie. Sztuka pisania dla sztuki? Nożna i tak. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podobno nie była Pan nawet w Niedźwiadzie." Czy to jest sztuka pisania? O swych motywach już pisałem, ale nie dla waści uszu i nie na waści głowę moje słowa. Mimo wszystko pozdrawiam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi to stwierdzić, ale podwumowując wszytkie Pana wypowiedzi dochodzę do wniosku, że jest Pan jakimś trolem internetowym, któwy uważa się za kulturalnego i nienagannego pod każdym względem. Jednak tak nie jest! Wystarczy przytoczyć fragmenty wypowiedzi, żeby wyrobić sobie odpowiednie zdanie.   " Ale p...........! Czyżby powyłazili ze swych nor wszyscy troglodyci spod Niedźwiady? A jednak jesteś prostakiem! W każdym calu! Ale prostak nie zrozumie nawet podstawowych rzeczy. To prostactwo chętnie wiesza, zwalnia, kamienuje tych, którym zazdrości stanowisk, majątku, wiedzy, a którym powinęła się noga. To prostactwo w swej pysze nie jest w stanie dostrzec swej małości i miałkości, swej głupoty i, co jest najgroźniejsze, swej nienawiści. Pana natchnione cytaty :}   "Ale p...........!   Czyżby powyłazili ze swych nor wszyscy troglodyci spod Niedźwiady? A jednak jesteś prostakiem! W każdym calu! Ale prostak nie zrozumie nawet podstawowych rzeczy. To prostactwo chętnie wiesza, zwalnia, kamienuje tych, którym zazdrości stanowisk, majątku, wiedzy, a którym powinęła się noga. To prostactwo w swej pysze nie jest w stanie dostrzec swej małości i miałkości, swej głupoty i, co jest najgroźniejsze, swej nienawiści."   Czy ma pan jakiś uraz w temacie prostactwa? Pańska "kultura" (he he) wychodzi jak szydło z worka przy bliższym poznaniu. Przepraszam, ale nie mam czasu i chęci na jałowe dyskusje z osobę bez "kręgosłupa". pozdrawiam i żegnam.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi to stwierdzić, ale podwumowując wszytkie Pana wypowiedzi dochodzę do wniosku, że jest Pan jakimś trolem internetowym, któwy uważa się za kulturalnego i nienagannego pod każdym względem. Jednak tak nie jest! Wystarczy przytoczyć fragmenty wypowiedzi, żeby wyrobić sobie odpowiednie zdanie.   " Ale p...........! Czyżby powyłazili ze swych nor wszyscy troglodyci spod Niedźwiady? A jednak jesteś prostakiem! W każdym calu! Ale prostak nie zrozumie nawet podstawowych rzeczy. To prostactwo chętnie wiesza, zwalnia, kamienuje tych, którym zazdrości stanowisk, majątku, wiedzy, a którym powinęła się noga. To prostactwo w swej pysze nie jest w stanie dostrzec swej małości i miałkości, swej głupoty i, co jest najgroźniejsze, swej nienawiści. Pana natchnione cytaty :}   "Ale p...........!   Czyżby powyłazili ze swych nor wszyscy troglodyci spod Niedźwiady? A jednak jesteś prostakiem! W każdym calu! Ale prostak nie zrozumie nawet podstawowych rzeczy. To prostactwo chętnie wiesza, zwalnia, kamienuje tych, którym zazdrości stanowisk, majątku, wiedzy, a którym powinęła się noga. To prostactwo w swej pysze nie jest w stanie dostrzec swej małości i miałkości, swej głupoty i, co jest najgroźniejsze, swej nienawiści."   Czy ma pan jakiś uraz w temacie prostactwa? Pańska "kultura" (he he) wychodzi jak szydło z worka przy bliższym poznaniu. Przepraszam, ale nie mam czasu i chęci na jałowe dyskusje z osobę bez "kręgosłupa". pozdrawiam i żegnam.
Odwzajemniam pożegnanie. Bez satysfakcji z mojej strony. Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztrażniku strony jesteś tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piaskiem po oczach, widze że, znaleźli sie jacyś ślepi obrońcy p. dyrektor. To absztyfikacji obłudy, kłamstwa i nie sprawiedliwości społecznej. wyszło na jaw że, najświętsza trójca (burmistrz, p.dyrektor i ks. proboszcz) nie są tacy święci. piaskiem po czach żal mi was sługusy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztrażniku strony jesteś tam?
  Niezła szprycha z tej Pani dyrektor B) Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Nic dziwnego że jakieś brzydkie ropuchy chcą ją wygryźć ze stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zerknąć http://kanals.pl/wideo,1782,informacje_edycja_146_-_12072013.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gJwcsW2FYss#at=189 [/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gJwcsW2FYss#at=189[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Stanowisko z takimi dochodami w warunkach wiejskich jest prawdziwym rarytasem. W gninach jak wiadomo rządzą układy, układziki... mamy nepotyzm... tam trwa nieustanna walka, tam się gotuje jak w tyglu. Każdy szuka dojścia do państwowej kasy, szuka haków, żeby kogoś wygryźć.   http://niedzwiada.bip.lublin.pl/index.php?id=osoba&p1=33  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120221/LUBARTOW/428821078   To jest walka polityczna. Obecny burmistrz Lubartowa Janusz Bodziacki startował z PiS, a wysadził z siodła członka PO, więc szukali haków i wydaje im się, że coś tam znaleźli. Teraz rządzi PO więc sprawa w prokuraturze raczej przesądzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie polityczne? To jest sprawa prokuratorska, czyli wchodzi w grę Kodeks Karny. Zobacz jeszcze raz ze zrozumieniem. http://niedzwiada.bi...?id=osoba&p1=33   Jak nie zrozumiałeś to zrób rypley.   http://niedzwiada.bi...?id=osoba&p1=33  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie z bychawskiej już szykują taczki i wywiozą panią dyrektor!!! szkoda że, tak późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaglowaniemoim zdaniem jak nie porachunki polityczne to podłoże erotyczne no bo tak: w ośw, majątkowych podaje najpierw Bodziacka Stachowicz  i to bez łącznika potem od 2007 r. tylko Bodziacka..... kurcze o co tu chodzi??? przecież to niezgodne z prawem!!! takie żąglowanie partnerami i nazwiskiem.... te dokumenty są nieważne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła szprycha z tej Pani dyrektor B) Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Nic dziwnego że jakieś brzydkie ropuchy chcą ją wygryźć ze stanowiska.
  Kurcze, zostałem oszukany ! Mam pretensje do administratora strony, że zamieścił fotkę sprzed trzydziestu lat. Tak się nie robi, to jest niegodziwość ! Ludzie przekopują internet całymi dniami i nocami w poszukiwaniu tej jedynej, a tu proszę... Nie no, normalnie brak słów !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...