Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kpina kpina i jeszcze raz kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez miałem podobną sytuację, koleś trafił mnie nożem w szyję, przecieta żyła. ale sprawce nie złapali za usiłowanie zabujstwa powinien dłużej siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Greg napisał:
Tez miałem podobną sytuację, koleś trafił mnie nożem w szyję, przecieta żyła. ale sprawce nie złapali za usiłowanie zabujstwa powinien dłużej siedzieć.
sory za literówke zabójstwa miało być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś parodia - zjednej strony pracują nad tym, żeby bardziej karać kierowców za wykroczenia (link do artykułu z DW: www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121212/KRAJSWIAT/121219784 ), a z drugiej za przewinienia takie jak to (gdzie sprawca działa z premedytacją, umyślnie), są jakieś śmieszne kary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wraca... wyciąga nóż i dźga w szyję ? Toż to próba zabójstwa z premedytacją. Powinien zgnić w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten WAMPIR z platformy,co to tak dożyna watahy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest za wyrok?!, ten zasraniec miał już wcześniej zatargi z prawem i jego dotychczasowa postawa nie dawała podstawy do wymierzenia tak niskiej kary. Nie wiem jakimi przesłankami kierował się sąd. Wg. mnie nie powinien wyjść za to co zrobił nie wcześniej niż za 10 lat. Trzeba innym zasrańcom z Nasutowa dać nauczkę, że kto z prawem będzie wojował, wcześniej czy później trafi do pierdla a tam już nie będzie kozaczył jak u siebie na wsi. W tej miejscowości żyje kilka patologicznych złodziejskich rodzin i niech nie myślą, że reszta społeczeństwa będzie godziła się na ich sposób wegetacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lubelszczyźnie taka bieda, że ludzie zabijaja się już o przedmioty o tak niskiej wartości materialnej. Niedlugo będedziecie walczyć o wodę i ogień na kije i kamienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee napisał:
może bogaty, ma znajomych to i nie posiedzi długo....
Gdzie bogaty, to jeden z wielu pier***.onych dziadów żyjących w tych okolicach Lublina. Rodziny ledwo wegetują a te ścierwa włóczą się po okolicznych wioskach, kradną gdzie się da a potem chlają %. Na grygową taką patologię powinni wyeksmitować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The birkenstock arizona sandals is one of the most fashional birkenstock sale shoes. They are stylish and comfortable. Shop birkenstock australia sandals with deep discount online.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...