Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacze PO boją się, że przez Palikota przegrają wybory

Utworzony przez ŻORŻ, 28 sierpnia 2010 r. o 14:44 Powrót do artykułu
PREZES DYZMA wykonuje jedynie polecenie Herr Premier ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PO i PiS w tym mieście są na straconej pozycji. 12 lat rządów marionetek tych klubów jest latami straconymi, skoro nasi nieudacznicy nie umieją zrobić porządku ze stadem urzędasów co siedzą na stołkach i biorą co miesiąc kase za nic nie robienie. W tym mieście praktycznie każdy wydział jest chory i patologiczny, a urzędy są dla urzędników, a nie petentów. Niestety, przez tą zaściankowość tu nie zmieni się nic, a młodzi po studiach będą dalej wyjeżdżać. Tu naprawdę fajnie się studiuje, ale żyć się nie da !! Dziękujemy takim jak Wasilewski, Pruszkowski i cała ich świta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do JP. Do tej pory rzeczywiście nie mieliśmy szczęścia do prezydentów Lublina. Ale miejmy nadzieję, że zła passa skończyła się. Panie Żuk - w Panu nadzieja. Może nie jest za późno? ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z JP-nasza kraina to ciemnogród i bida z nędzą kraj egoistów i cwaniaków głosuję na Palikota bo ..lubię kotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegrywajcie ! Nikt za wami nie będzie płakał ! Nic nie robi tylko donosi do prokuratury ! Przegrywajcie wybory !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja zamiast Palikota, który od wyborów Komorowskiego okazał się tchórzem, zadam pytanie - czy prezydentość Bronisław Komorowski ma problem alkoholowy ? Dlaczego nie potrafi poprawnie powtórzyć kilku prostych słów ? Dlaczego wygaduje głupoty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
to ja zamiast Palikota, który od wyborów Komorowskiego okazał się tchórzem, zadam pytanie - czy prezydentość Bronisław Komorowski ma problem alkoholowy ? Dlaczego nie potrafi poprawnie powtórzyć kilku prostych słów ? Dlaczego wygaduje głupoty ?
Jego było stać powiedzieć bez problemu "jaka wizyta taki zamach, bo żeby z 30 m nie strzelić to trzeba ślepego snajpera", "woda ma to do siebie, że spływa", "mam zasługi w wyludnianiu kraju" itd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jego było stać powiedzieć bez problemu "jaka wizyta taki zamach, bo żeby z 30 m nie strzelić to trzeba ślepego snajpera", "woda ma to do siebie, że spływa", "mam zasługi w wyludnianiu kraju" itd ...
a teraz obowiązuje zasada: JAKI PREZYDENT TAKIE PRZEMÓWIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu!!!!!!!!!! Ma Pan wielkie poparcie i tak trzymac!!!!!!!!! Tylko Pan jest w stanie cos dobrego zrobic!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia? może i tak ale mam pytanie ile/słownie/Pan panie Januszu będąc Posłem "załatwił" miejsc pracy fizycznie na Lubelszczyźnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=wKypgzAKl3c&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platfusy martwią się o stołki a to, że miasto dogorywa to ich nie obchodzi. Także powiem wam platfusy mnie ani moich znajomych też nie obchodzicie. Zagłosujemy na kogoś innego lub wogóle nie będziemy głosować. Zacznijcie pasożyty traktować ludzi poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Do JP. Do tej pory rzeczywiście nie mieliśmy szczęścia do prezydentów Lublina. Ale miejmy nadzieję, że zła passa skończyła się. Panie Żuk - w Panu nadzieja. Może nie jest za późno? ja
Człowieku co ty wypisujesz!!! Żuk ze swoimi kompetencjami byłby jeszcze gorszym prezydentem ( chociaż trudno w to uwierzyć) niż Wasilewski. Nie daj Boże Żuka bo to kolejne 4 lata cofania się i marazmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(P)-artia(O)-szustów i błaznów .Jeden latał z zieloną mapą Polski,następny z wibratorem,jeszcze inna golasiła się w Pleyboju .Jest i wygadżecony który jedzie rowerem bo przegrał zakład,pamiętacie i tą co pilnowała sekcji zwlok ofiar Katastrofy Smoleńskiej a ponoć w trumnie Prezydenta znalazła sie ręka Generała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jais napisał:
Brawo Panie Januszu!!!!!!!!!! Ma Pan wielkie poparcie i tak trzymac!!!!!!!!! Tylko Pan jest w stanie cos dobrego zrobic!!!!!!!
Ja czebie zapieram tysz Palkikot bo ty głosujesz żeby mi dali penądze z waszego budżetu na remont mojej kamienicy przy Rynku 9 w moim Lulin. Na dole mam PUB ale góra jest jakby ją lepra dopadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdzikot to , pierdzikot tamto, ale POżytku z gnoja żadnego nie było i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktokolwiek myśli w Lublinie, że przegra przez Palikota, to się myli. Jedynie dzięki Palikotowi PO ma w Lublinie głosy moje i rodziny. Ponieważ interesujemy się polityką, to wiem, że będzie tych głosów 15-20. Gdyby nie Palikot, to głosy te poszłyby w stronę SLD. I pójdą, jeśli do wyborów prezydenta z PO wystartuje Wasilewski, a kontrkandydatką będzie Sierakowska. Panie Januszu- czekamy na ruch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalozy partie deb***i i bedzie PON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyście na łeb zachorowali. tytuł sądażu pis depcze PO po pietach. czy różnica aż 13 % upoważnia was do tak śmierdzacego komentarza w samym tytule artykułu. wstydzić się powinniscie , mozna być lizusem ale nie trędowatym lizusem yarkota-pinokia. wstyd robicie polskiemu dziennikarstwu, oj wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...