Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci osłoniły matkę przed ojcem z nożem

Utworzony przez RICCARDO, 9 grudnia 2008 r. o 13:26 Powrót do artykułu
ch*** NAD CHUJE DO POTĘGI N-TEJ !!!!! OBCIĄĆ MU JAJA I DO KAMIENIOŁOMÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sposobu na odseperowanie bydlaka od rodziny? Przeciez cos takiego nie jest gode miana czlowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce to bandyci maja wiecej praw niż normalny porządny człowiek,i na każdym kroku niestety to widać dokąd ta Polska zmierza ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce to bandyci maja wiecej praw niż normalny porządny człowiek,i na każdym kroku niestety to widać dokąd ta Polska zmierza ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niektórych przypadkach byłbym za wprowadzeniem eutanazji dla takich osobników. Przez połowę życia żyje toto na koszt nas wszystkich w przytulnej celi, żre toto za moje pieniądze, leczy się u opłaconego z moich podatków lekarza a w krótkich przerwach między wyrokami jest realnym zagrożeniem dla normalnej części społeczeństwa. Dwa wyjścia - do kamieniołomów, albo kulka w łeb i na organy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni przywrócić karę śmierci. Chętnie pociągnąłbym za spust..... !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaprowadzić go do drewnianej szopy, wsadzić h... w imadło i położyć mu obok nóż, wyjść szope podpalić i albo spali się żywcem albo se jaja obetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym momencie wszystko jest w porządku. Mama czuje sie lepiej, na szczęście to nie było nic poważnego. Jednak należy zastanowić się dlaczego musiało dość do czegoś takiego by policja zainteresowała się moim ojcem? Czy musi dojść do tragedii by coś się zmieniło? Bo nie jesteśmy wyjątkiem. Do takich zdarzeń dochodzi prawie codziennie. On sam przebywa teraz w więzieniu. Nie wiem jak długo tam pozostanie i boje się że któregoś dnia ujrzę go w progu domu, z nożem w dłoni i tym okrutnym, szaleńczym uśmiechem na twarzy. I tym razem nie uda mi sie uratować mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Wy robicie? Kiedy to Polskie prawo będzie za kobietami które już tyle złego przeżyły w swoim życiu? Gdzie tu jest prawo człowieka???Czy tak skrzywdzona osoba nie może już normalnie żyć?tylko całe życie ma się bać?A co z DZIEĆMI??? Czy nie lepiej by było dla nich gdyby tego ojca nigdy więcej nie widziały na oczy??? co te małe dzieciaczki zawiniły że muszą życie nadstawiać za swoją mamę która je samotnie wychowuje, która poświęciła wszytko by je godnie wychować. A gdyby jej zabrakło???co by z nimi się stało???Polskie prawo..... Poprostu brakuje mi słów... tylko płakać się chcę, ale moje łzy nie są porównywalne z tym co czują te dzieciaczki i ich mama która chce zacząć wszystko na nowo.Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...