Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"– Uczniowie mogą wyrażać swoją opinię, ale na pewno nie mają prawa oceniać nauczycieli – stwierdza Danuta Jarmuł, dyrektorka Zespołu Szkół w Wysokiem, do której pismo od uczniów dotarło wczoraj."   Chyba się coś Pani dyrektor pomyliło. Kto ma oceniać nauczycieli jak nie uczniowie?   Nikt was formalnie nie ocenia nieroby i już wam się umyśliło, że nikt nie może? Niestety w waszym zawodzie pełno jest nieudaczników, którzy przez całą karierę potrafią niedouczyć tysięcy dzieci a i tak włos z głowy im nie spadnie.   Uczniowie doskonale czują, który nauczyciel jest dobry, a który ledwo daje sobie radę, robienie z dzieciaków idiotów źle świadczy o dyrektor jako o pedagogu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam okoliczności zwolnienia tych nauczycieli ale zastanówmy się.. Dzieci co rok ubywa, mamy niż demograficzny.. a nauczyciele w większości mianowani (z pensją grubo ponad 5 tys. miesięcznie ale za to z coraz gorszymi kompetencjami) czują się jak święte krowy - bo niby karta nauczyciela itp. "bo im się należy.." W normalnym, zdrowym przedsiębiorstwie jeśli roczny bilans jest ujemny po prostu zwalnia się pracowników bez żadnego gadania.. Gmina, która jest organem prowadzących nie jest świętym Mikołajem a musi dokładać do oświaty.. Niestety kosztem wielu inwestycji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam okoliczności zwolnienia tych nauczycieli ale zastanówmy się.. Dzieci co rok ubywa, mamy niż demograficzny.. a nauczyciele w większości mianowani (z pensją grubo ponad 5 tys. miesięcznie ale za to z coraz gorszymi kompetencjami) czują się jak święte krowy - bo niby karta nauczyciela itp. "bo im się należy.." W normalnym, zdrowym przedsiębiorstwie jeśli roczny bilans jest ujemny po prostu zwalnia się pracowników bez żadnego gadania.. Gmina, która jest organem prowadzących nie jest świętym Mikołajem a musi dokładać do oświaty.. Niestety kosztem wielu inwestycji..
jestem nauczycielką z 23 letnim stażem, dyplomowaniem i zarabiam za cały etat 2 tysiące 300 zł! to kłamstwa co piszecie o zarobkach 5 tyś! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam okoliczności zwolnienia tych nauczycieli ale zastanówmy się.. Dzieci co rok ubywa, mamy niż demograficzny.. a nauczyciele w większości mianowani (z pensją grubo ponad 5 tys. miesięcznie ale za to z coraz gorszymi kompetencjami) czują się jak święte krowy - bo niby karta nauczyciela itp. "bo im się należy.." W normalnym, zdrowym przedsiębiorstwie jeśli roczny bilans jest ujemny po prostu zwalnia się pracowników bez żadnego gadania.. Gmina, która jest organem prowadzących nie jest świętym Mikołajem a musi dokładać do oświaty.. Niestety kosztem wielu inwestycji..
 
Nie znam okoliczności zwolnienia tych nauczycieli ale zastanówmy się.. Dzieci co rok ubywa, mamy niż demograficzny.. a nauczyciele w większości mianowani (z pensją grubo ponad 5 tys. miesięcznie ale za to z coraz gorszymi kompetencjami) czują się jak święte krowy - bo niby karta nauczyciela itp. "bo im się należy.." W normalnym, zdrowym przedsiębiorstwie jeśli roczny bilans jest ujemny po prostu zwalnia się pracowników bez żadnego gadania.. Gmina, która jest organem prowadzących nie jest świętym Mikołajem a musi dokładać do oświaty.. Niestety kosztem wielu inwestycji..
Nie ma wążniejszej inwestyvcji niż mądre, wykształcone społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAnna Jarmul, nie danuta. A pani sadlo z znp to jej rodzona siostra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zgadzam się. Po potrąceniu pożyczek z zakładu pracy i innych kasy  to netto około tego będzie!!! Z samej tabeli minimalnej  według MEN n. dyplomowany tylko wynagrodzenia zasadniczego ma ponad 3 tys. a gdzie dodatek za wysługę, wychowawstwo, motywacyjny itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezmiernie smutne jest to, że nauczyciele z powołania, którzy potrafią zainteresować uczniów nauczanym przez siebie przedmiotem tracą posady, a w szkole szanowna pani dyrektor pozostawia na stanowiskach osoby będące jej dobrymi znajomymi, rodziną etc. Przez kilka lat chodziłam do ZS w Wysokiem, miałam zajęcia ze zwalnianą nauczycielką i śmiało mogę stwierdzić, że jest najlepszą polonistką w tej szkole. Jest osobą kompetentną, która w niebanalny sposób potrafi przekazać wiedzę. Świetnie przygotowuje do egzaminów. Niezrozumiała pozostaje dla mnie decyzja pani dyrektor. Przykre jest to, że w całej tej sprawie najwięcej stracą dzieci. Niestety najwyraźniej dla pani Jarmuł dobro uczniów nie jest istotne. Tradycyjnie kumoterstwo wygrywa w naszym wysockim grajdołku.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezmiernie smutne jest to, że nauczyciele z powołania, którzy potrafią zainteresować uczniów nauczanym przez siebie przedmiotem tracą posady, a w szkole szanowna pani dyrektor pozostawia na stanowiskach osoby będące jej dobrymi znajomymi, rodziną etc. Przez kilka lat chodziłam do ZS w Wysokiem, miałam zajęcia ze zwalnianą nauczycielką i śmiało mogę stwierdzić, że jest najlepszą polonistką w tej szkole. Jest osobą kompetentną, która w niebanalny sposób potrafi przekazać wiedzę. Świetnie przygotowuje do egzaminów. Niezrozumiała pozostaje dla mnie decyzja pani dyrektor. Przykre jest to, że w całej tej sprawie najwięcej stracą dzieci. Niestety najwyraźniej dla pani Jarmuł dobro uczniów nie jest istotne. Tradycyjnie kumoterstwo wygrywa w naszym wysockim grajdołku.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nazywają się te panie nauczycielki? Uczyły w LO czy w gimnazjum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pani dyrektor ma świadomość,co sądzi o świadomości uczniów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor po prostu brak jakich kolwiek kompetencji by prowadzić szkołę. Kilka lat temu przez ną unieważniono w tej szkole egzaminy maturalne. Powinna za to zostać zwolnona z pracy. Zamiast tego Wójt bez konkursu powołał ją na drugą kadencje. Nepotyzm w tej gminie kwitnie na całego. Pozostaje nam czekać na jesienne wybory samorządowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor po prostu brak jakich kolwiek kompetencji by prowadzić szkołę. Kilka lat temu przez ną unieważniono w tej szkole egzaminy maturalne. Powinna za to zostać zwolnona z pracy. Zamiast tego Wójt bez konkursu powołał ją na drugą kadencje. Nepotyzm w tej gminie kwitnie na całego. Pozostaje nam czekać na jesienne wybory samorządowe.
Masz rację.. Czekamy do jesieni, tylko kto kandyduje? Macie jakichś dobrych kandydatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zs wysokie to prrzedziwna szkola, gdzie wfu uczy czlowiek wazacy 130kilo, jednoczesnie bedac 'informatykiem' przegladajacym strony na internet explorerze. Ale widocznie wedlug pani dyrektor jest on bardziej kompetentny od zwolnionych n-lek. W sumie dziwi mnie, ze pani jarmul nie zleciala ze stolka gdy z jej winy uczniowie musieli powtarzac mature...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zs wysokie to przedziwna szkola, gdzie wfu uczy czlowiek wazacy 130kilo, jednoczesnie bedac 'informatykiem' przegladajacym strony na internet explorerze. Ale widocznie wedlug pani dyrektor jest on bardziej kompetentny od zwolnionych n-lek. W sumie dziwi mnie, ze pani jarmul nie zleciala ze stolka gdy z jej winy uczniowie musieli powtarzac mature...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby rodzice zawalczyli, to dyrekcja osobiście powtarzałaby "maturę' w urzędzie pracy jeszcze do ostatniego swego dnia życia.   Skoro rodzice głuptaków bali się odezwać(bo może gdyby się odezwali, to ich najmądrzejsze dzieci maturę oblałyby!!!) , to ich dzieci zmarnowały rok nauki!!!           Rodzice mądrych i zdolnych dzieci nigdy nie bali się walczyć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle...zs wysokie nie radzi sobie z uczniami. Wystarczy posłuchać jak młodzież odnosi się do pedagogów na przystanku. Czego jednak oczekiwać kiedy przesłaniem jednego z przemówień p. Dyrektor wygłoszonych na studniowce było zdanie "nie warto się uczyć". Życzę opamiętania i samokrytyki zarówno dla władz szkoly, nauczycieli i władz gminy.zbadajcie sobie Państwo pytanie czy chcecie by Wasi uczniowie zajmowali się Wami w przyszłości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zs wysokie to przedziwna szkola, gdzie wfu uczy czlowiek wazacy 130kilo, jednoczesnie bedac 'informatykiem' przegladajacym strony na internet explorerze. Ale widocznie wedlug pani dyrektor jest on bardziej kompetentny od zwolnionych n-lek. W sumie dziwi mnie, ze pani jarmul nie zleciala ze stolka gdy z jej winy uczniowie musieli powtarzac mature...
"Zs wysokie to przedziwna szkola, gdzie wfu uczy czlowiek wazacy 130kilo, jednoczesnie bedac 'informatykiem' przegladajacym strony na internet explorerze." Wymiata xD, Padłem z krzesła :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nikt nie napisał że małgorzata sadło z znp to rodzona siostra drogiej pani dyrektor.... rączka rączkę myje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecież bo cała wysocka śmietanka Anna Jarmuł Pani Sadło Wójt H. Romanek nie powiedzą na siebie złego słowa . ich pozbawić stołków to by sie im skończyło i może tej Jarmułowej to ta dumna minka by zrzedła tlleniona małpa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tylko tyle, trzeba zmienić dyrektorkę, która nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu szkoły, to ona powinna dbac o dobro uczniów i ich edukacje. To dzięki uczniom szkoła ma wyrobioną opinię na jakim jest poziomie a uczniowie sami się nie uczą tylko uczą nauczyciele. Wymówienie dostała najlepsza nauczycielka j.pol Joanna S.. a została nauczycielka która ma wszystkow du*** i ma złe wyniki w nauczaniu. U Pani Joanny wszyscy uczniowie mają wysokie wyniki na konkursach sprawdzianach i egzaminach to swiadczy o tym, że to właśnie ta nauczycielka powinna zostać a odejść tamta która nie ma pojęcia o nauczaniu i już z jedej szkoły była zwolniona za brak jakich kolwiek umiejętności.. ZMIENIĆ DYREKTORKĘ!!!! Która z zazdrości zwalnia nauczycielkę!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...