Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A.Wojtas pierwsza skuma sie z Jarmulowa. Obydwie sa msciwe, i nie lubia tych ktorzy maja wlasne zdanie. Zreszta laczy je sspolny interes. I nie chca ich nigdzie poza Wysokim. Ta szkola nie ma szans na przetrwaninje bo. Nie ma dobrego gospodarza. Niestety zadna z tych pan nie ma pojecia jak laczyc tylko niszcza. Wielka szkoda ale mam nadzieje ze w koncu wladze i w szkole, i w gminie zajmie sie ktos kto potrafi jednoczyc i dzialac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.Wojtas pierwsza skuma sie z Jarmulowa. Obydwie sa msciwe, i nie lubia tych ktorzy maja wlasne zdanie. Zreszta laczy je sspolny interes. I nie chca ich nigdzie poza Wysokim. Ta szkola nie ma szans na przetrwaninje bo. Nie ma dobrego gospodarza. Niestety zadna z tych pan nie ma pojecia jak laczyc tylko niszcza. Wielka szkoda ale mam nadzieje ze w koncu wladze i w szkole, i w gminie zajmie sie ktos kto potrafi jednoczyc i dzialac.   Robercie chyba nażarłeś się zielonej koniczyny i bredzisz od rzeczy.Co ma wojtasowa w tej chwili do szkoły czy gminy? nie rządzi w tej gminie od kilkunastu lat a tutaj przecież panuje polityka miłości rodzinnej.obecny wójt i rada gminy akceptuje poczynania szkoły,żyją sobie jak u cioci na imieninach i wzajemnie się wspierają,Tą gminą i szkołą od lat rządzi PSL miej więc pretensje do nich.Zapytaj o taki stan rzeczy radnych chociażby z samego Wysokiego.To za ich sprawą sprzedano internat,oni,,zainteresowali"się funkcjonowaniem tego liceum,stanem technicznym tej szkoły i wiele innymi sprawami,jakie dzieją się w tej gminie,Efekty działalności widać,słychać i czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Uczniowie mogą wyrażać swoją opinię, ale na pewno nie mają prawa oceniać nauczycieli – stwierdza Danuta Jarmuł, dyrektorka Zespołu Szkół w Wysokiem, do której pismo od uczniów dotarło wczoraj."   Chyba się coś Pani dyrektor pomyliło. Kto ma oceniać nauczycieli jak nie uczniowie?   Nikt was formalnie nie ocenia nieroby i już wam się umyśliło, że nikt nie może? Niestety w waszym zawodzie pełno jest nieudaczników, którzy przez całą karierę potrafią niedouczyć tysięcy dzieci a i tak włos z głowy im nie spadnie.   Uczniowie doskonale czują, który nauczyciel jest dobry, a który ledwo daje sobie radę, robienie z dzieciaków idiotów źle świadczy o dyrektor jako o pedagogu
mam pytanie jak napisac petycje do dyrekcji w sprawie  przedszkolanki  aby nie pszenosili jej do innego pszedszkola gdyz dzieci sa bardzo pszyzwyczajeni do niej a taka zmiana nie bedzie wplywac dobrze dla nich.jestem w radzie rodziców i oczywiscie rodzice zgadzaja sie ze mna.potszebuje to na jutro rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie jak napisac petycje do dyrekcji w sprawie  przedszkolanki  aby nie pszenosili jej do innego pszedszkola gdyz dzieci sa bardzo pszyzwyczajeni do niej a taka zmiana nie bedzie wplywac dobrze dla nich.jestem w radzie rodziców i oczywiscie rodzice zgadzaja sie ze mna.potszebuje to na jutro rano
Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem a później pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...