Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzielnicowy złapał złodziei w drodze do pracy

Utworzony przez izcra, 2 lipca 2011 o 12:41 Powrót do artykułu
"Ponadto policjanci ustalili, że 1- latek pod koniec kwietnia bieżącego roku także w Radawcu Dużym włamał się do budynku gospodarczego. Ze środka wyniósł silniki elektryczne i przewody o wartości około 1000 zł." Jak ten JEDNO latek to zrobił??? Mnóstwo błędów w całym artykule.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no ja tez to widze, p----..o---...je...bani sa dziennikarze psuja nam oczy mozna dostac oczopląsu http://i51.tinypic.com/4jw8wj.jpg
0
No to się wykazał. Gratulacje
0
CO ZA DUREŃ PISAŁ TEN TEKST - KTO ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJASZKÓW PAN DZIELNICOWY, CZY WEZWANY PATROL. CZY DZIENNIK WSCHODNI JEST W STANIE ZATRUDNIĆ LUDZI UMIEJĄCYCH PISAĆ POPRAWNIE W JĘZYKU POLSKIM ?
0
123 napisał:
CO ZA DUREŃ PISAŁ TEN TEKST
popatrz na siebie bo sam nie jesteś lepszy, paluch Ci przywarł do Shift'a? Caps Lock znów nie wiadomo po co wduszony? Trochę kultury, a nie tylko krzyk.
0
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz!!! W sumie to wszyscy Ci trzej kolesie to gówniarze, chociaż dwaj są pełnoletni.
0
pb23 napisał:
17-latek to jeszcze nie mężczyzna, tylko gówniarz !!!
Fakt, to nie mężczyzna tylko zwykły złodziej, to wszystko. A w temacie karania ... "Nieletni według prawa polskiego, który po ukończeniu 15 lat dopuszcza się określonych czynów, może odpowiadać tak jak dorosły" ... więc ten 17-latek będzie sądzony jak dorosły. Tyle, że przesłuchają go w obecności rodziców, którzy wyhodowali ten złodziejski pomiot.
0
Brawo Robert !. Znam tego policjanta i wierzę że jeszcze nie popadł w policyjną rutynę i dobrze, że nie odwraca głowy na widok przestępców. Sam byłem kiedyś okradziony z podobnego sprzętu i wiem jak to boli i wtedy również policjanci z Bełżyc złapali tą szajkę.Wierzę,że nowy szef bełżyckiego komisariatu będzie wymagającym przełożonym, ale również doceniajacym podobne zachowania policjantów.
0
Cóż Robert prawdziwy Policjant to wie jak się policyjną robot robi a byle gówniarze nie będą mu podskakiwać. Tylko najgorsze w tym wszystkim to to że zastosowano "dozory" więc po co ich w ogóle łapać takich złodziei jak i tak Prokuratura i Sądy ich wypuszczają i robią nadal to samo. Aż się nóż w kieszeni otwiera. Jeszcze raz BRAWO ROBINIO TAK TRZYMAJ DALEJ!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: