Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik Budowy S17: Jeszcze tylko kilka miesięcy

Utworzony przez Jaca, 9 czerwca 2012 o 15:05 Powrót do artykułu
"Odcinek od Węzła Witodsa" Witodsa?? To chyba nie w Lublinie :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
,, Roboty będą prowadzone tak, aby nie utrudniać ruchu pojazdów '' Próbka tego nieutrudniania była w środę. Godz 15 szczyt powrotów z pracy a panowie drogowcy łatają spokojnie dziurę na wysokości kościoła . Korek gigant. Czy takich robót nie można robić późnym wieczorem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do 12 listopada to nie 6,a raczej 5 m-cy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chcę złożyć skargę do MSWiA i do Prokuratury zawiadomienie w sprawie nie dopełnienia obowiązków służbowych oraz "pośrednie" przyczynienie się do uszczuplenia skarbu państwa na kwoty sięgające kilku milionów złotych poprzez nie reagowanie na nielegalny handel wyrobami tytoniowymi bez polskiej akcyzy przez Komendanta Lubelskiej Policji Mł. Insp. Sławomira Góździa oraz Komendanta Straży Miejskiej oraz inne służby skarbowo-celne z Lublina. Świadome nie reagowanie na te procedery przez wiele lat sprawiało że od wyrobów oferowanych przez handlarzy nie była odprowadzana akcyza a ilość papierosów sprzedanych przez ostatnie lata przez kilkanaście osób jest bardzo ogromna i bardzo trudna do oszacowania. Materiałów obciążających lubelskich "stróżów prawa" jest nawet w internecie mnóstwo a jeśli komuś trzeba dowodu to proponuję przejść się po okolicy PKSu i zobaczyć jak w biały dzień w centrum miasta jawnie w reklamówkach wypełnionych po brzegi na ręku kilkanaście osób oferuje papierosy z przemytu od wielu lat. Niestety nie jestem dobry z prawa i dlatego poszukuję kancelarii która byłaby skłonna za symboliczną opłatą pomóc w napisaniu wniosku, skompletowaniu dowodów oraz przejścia przez te rozprawy i problemy jakie zapewne będę miał z powodu "igrania z ogniem". Wiele osób zapewne będzie uważało mnie za co najmniej idiotę lecz jeśli jest ktoś z prawników komu nie jest obojętny wizerunek Lublina i jego problemy to proszę o kontakt na e-mail stopbezprawiuwlublinie@interia.pl lub z nr. telefonu i ewentualnie propozycją jak to widzi i jak to rozegrać. Na pewno z czasem to spowoduje rozgłośnie sprawy przez media dlatego proszę o kontakt zdecydowane i doświadczone kancelarie które dzięki temu mogą się sprawdzić w naprawdę ciężkim przypadku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słuszna uwaga to jest 5 miesięcy a nie sześć. Życzę szczęścia wykonawcy w dotrzymaniu terminu. Osobiście to czarno to widzę ale może i u nas się zjawią maszyny które kładą nawierzchnię na całej szerokości i stanie się cud.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już po ostatniej zimie było widac jak są prowadzone prace na tym odcinku , nowa trasa popękana i jusz są łaty po naprawach, kto to widział żeby jeden pas ruchu jezdni zrywać całkowicie a drugi tylko z frezować i na tych dwóch budować nowa ekspresówkę , to jak to ma wytrzymać nasze zimy, już po pierwszej mrozniejszej zimie trzeba będzie naprawiać. A tą drugą stronę widzę robią tak samo . Nie będzie diobrze. I nikt z nadzoru budowy tego nie widzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"5500 tysiąca pali" to wychodzi 5,5 miliona pali - dziennikarze powinni umieć posługiwać się językiem polskim - albo tylko liczba 5500 albo 5,5 tysiąca...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Autorek p.p-e znalazł Lubelszczyznę i pochwalić się chce. Teraz Jaśnie Panie określ jej teren,bo to jest łatwe zdanie. Z tego wynika,że Waści wiedza jest,już na takim etapie, że wystarczy naukowo potwierdzić i wskazać Ją na mapie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: