Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Pracujemy ... – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad" Pracujemy Jedni pracują, inni sobie robią PR A kiedy pracowity pan Krzysztof Nalewajko popracuje nad 19-tką Lublin-Kraśnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nalewalko, mam nadzieję, że dobrze odbierzecie odcinek Piaski Witosa i będzie poprawka bo tu od byle ciecia podobno można wszystko kupić stal, beton, kruszywo, mam nadzieję że coś zostanie na budowę i po 2 latach się nie rozpiep..rzy choć jak patrzę na obwodnice Piask jak pękają zjazdy to nie mam wątpliwości że będzie kolejny bubel... Polska ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko można napisał:
Panie Nalewalko, mam nadzieję, że dobrze odbierzecie odcinek Piaski Witosa i będzie poprawka bo tu od byle ciecia podobno można wszystko kupić stal, beton, kruszywo, mam nadzieję że coś zostanie na budowę i po 2 latach się nie rozpiep..rzy choć jak patrzę na obwodnice Piask jak pękają zjazdy to nie mam wątpliwości że będzie kolejny bubel... Polska ))
mam nadzieje, że jesteś mgr. inż dr hab z dziedziny budownictwa drogowego i znasz się na sprawie jeśli wygłaszasz takie sądy. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
mam nadzieje, że jesteś mgr. inż dr hab z dziedziny budownictwa drogowego i znasz się na sprawie jeśli wygłaszasz takie sądy. pozdrawiam
Nie wiem o jakie sądy Ci chodzi, ale nie trzeba być dr hab po politechnice, żeby wiedzieć że rozkadanie majątku jest złem i nie służy społeczeństwu, bo później trzeba tam jednak coś wsadzić w tę drogę, ziemię zamiast piachu w nocy, albo przywieźć w dzień kruszywo a w nocy je wywieźć (każdy musi jakoś żyć), gorszą stal, nie zagęścic gruntu jak trzeba bo paliwo tez kosztuje, opłacić na koniec kogo trzeba i nowa polska droga gotowa, a gwarancje to później się załatwi, zmieni się władza... Jak każdy zrozumie że tak nie można, nie trzeba nie wypada. Zacznie się za to wyrzucać ludzi z pracy którzy tak robią, a firmy z placu budowy to wtedy dopiero będziemy w Europie, bo na razie z tą mentalnością bliżej Polsce do Ukrainy i Albanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...