Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik budowy S17: Szukają min i kopią pod węzeł (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez myśl samodzielnie!, 15 września 2011 o 21:58 Powrót do artykułu
"Dziennik budowy S17" - czyli cykl artykułów propagandowych o tzw. POlsce w budowie. A może by tak rozPOcząć nowy cykl artykułów: "POlska zadłużona. OpoWIEŚĆ o tym dlaczego ekipa rządząca zadłużyła nasz kraj jak nikt nigdy dotąd". Prawdopodobnie byłoby to dużo bardziej ciekawsze, a rosnąca świadomość wśród ludzi, wyszłaby nam na dobre.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamknij sie PIS-owcu,ciesz sie ze bedziesz jezdzil nowa droga
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Robić długi, też trzeba umieć. PiSiórki robiły długi i nic nie budowały. No może poza murem nienawiści pomiędzy Polakami. Lepiej kmiocie bierz się za miotłę i sprzątaj kurz na budowach. Jak ty nic nie potrafisz zrobić, to innym nie przeszkadzaj, swoim grymaszeniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pisiorki czy Platfusy, czego to się kłócić? Żyjemy w jednym kraju a tak się nawzajem obrażamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A wójt Jastkowa znowu swoje. Cieszy fakt dbania o dobro gminy w szczególnościo infrastrukurę drogową, ale żeby obwodnicę wybudować muszą po czymś jeździć. Mam wrażenie, już od dłuższego czasu, że gmina Jastków jest oddzielnym światem. Funkcjonuje jakby poza powiatem, województwem i nie zamierza wspólnie rozwiązywać problemów regionu m.in. komunikacyjnych. Wójt w swojej niekompetencji i braku decyzyjności neguje wszystkie rozwiązania. Podobnie było w przypadku węzła Dąbrowica, gdy 3 krotnie zmieniał zdanie co do jego położenia i skomunikowania oraz węzła Jakubowice, gdzie również zmieniał kilkukrotnie zdanie w ciągu jednego miesiąca. Chyba warto, Panie wójcie, się zastanowić czy obwodnica jest potrzebna gminie i regionowi czy gmina obwodnicy. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety Wójt Gminy Jastków zrobił sobie własny folwark i żyje jak panisko, problem w tym, że nic nie robi i nie pozwala także działać innym. Dla przykładu powiem, że wydatki majątkowe gminy (czyli inwestycje) za I półrocze 2011 roku zostały zrealizowane w 1,09% TAK, TAK to prawda, praktycznie zero zrealizowanych inwestycji. Dodam, że boi się o swoje drogi, bo wie w jak kiepskiej jakości je buduje. Robienie masówki na kilometry, drogi wąskie i 1 cm asfaltu. Po kilku latach każda droga się rozleci. Mam nadzieję, że to jego ostatnia kadencja, bo w chwili obecnej zero rozwoju Gminy Jastków inne gminy już nas przegoniły i są atrakcyjniejsze. Wójt w swoich decyzjach jest twardy i nieugięty, nie bierze pod uwagę zdania mieszkańców. Robi tylko to co mu się w głowie uroi. Podobnie jest z komunikacją na trasie Lublin - Marysin/Natalin - Snopków - Smugi. Mieszkańcy od dawna proszą o usprawnienie komunikacji lub zorganizowanie wspólnie z Lublinem komunikacji podmiejskiej. Przecież tam mieszka co najmniej 2 tys. osób, a jeździ tylko jeden przewoźnik (bus), który ma zaledwie kilka kursów dziennie. Ewidentny skandal i olewanie mieszkańców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy aby wójt jastkowa jest zdrowy, inwestycja wywalczona z takim tródem jest blokowana przez chłopka-roztropka który wcześniej zainkasował kasę za swoje działki przeznaczone pod obwodnice
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszam wszystkich ,, mądrych'' którzy tak pięknie piszą na tydzień do jednej z miejscowości w której budowa drogi ruszyła ni ech sobie pomieszka i zobaczy jak to cudownie jest, tir za tirem nie ma możliwości przejść normalnie najmniejszego odcinka drogi nie uciekając dosłownie do rowu ponieważ kierowcy nie chce się ominąć pieszego, nowo zrobione szosy pod naciskiem ciężaru idą w rozssypkę już nie wspomnę o hałasie jaki słychać od szóstej rano do póznych godzin popołudniowych, przepisowo firma wykonująca taką budowę powinna sama wykonać sobie drogę wzdłuż nitki inwestycji tak aby nie korzystać z drogi lokalnej a jest odwrotnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: