Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik budowy S17. Tu pchają, tam przekładają

Utworzony przez karol, 27 maja 2011 r. o 08:09 Powrót do artykułu
a moze by tak drogowcy udrażniali budowaną trase S 17 w okresie szczytów komunikacyjnych ??? na budowie kładek w Kalinówce do 7 i od 15 nic sie nie dzieje a po jednym pasie jest zamknietym kierowcy stoja w gigantycznym korku i nikogo to nie obchodzi. Ludzie nekajcie i dzwoncie do urzedników z gdkia o Lublin - troche obywatelskiej postawy i moze zaczną mysleć ze można inaczej i ze to oni sa dla nas i zyją za nasze pieniadze (ja usłyszałem ze wydali plac wykonowcy i ich nie obchodzi a co z nadzorem ???)....a moze pozew zbiorowy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tak drogowcy udrażniali budowaną trase S 17 w okresie szczytów komunikacyjnych ??? na budowie kładek w Kalinówce do 7 i od 15 nic sie nie dzieje a po jednym pasie jest zamknietym kierowcy stoja w gigantycznym korku i nikogo to nie obchodzi. Ludzie nekajcie i dzwoncie do urzedników z gdkia o Lublin - troche obywatelskiej postawy i moze zaczną mysleć ze można inaczej i ze to oni sa dla nas i zyją za nasze pieniadze (ja usłyszałem ze wydali plac wykonowcy i ich nie obchodzi a co z nadzorem ???)....a moze pozew zbiorowy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tak drogowcy udrażniali budowaną trase S 17 w okresie szczytów komunikacyjnych ??? na budowie kładek w Kalinówce do 7 i od 15 nic sie nie dzieje a po jednym pasie jest zamknietym kierowcy stoja w gigantycznym korku i nikogo to nie obchodzi. Ludzie nekajcie i dzwoncie do urzedników z gdkia o Lublin - troche obywatelskiej postawy i moze zaczną mysleć ze można inaczej i ze to oni sa dla nas i zyją za nasze pieniadze (ja usłyszałem ze wydali plac wykonowcy i ich nie obchodzi a co z nadzorem ???)....a moze pozew zbiorowy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
a moze by tak drogowcy udrażniali budowaną trase S 17 w okresie szczytów komunikacyjnych ??? na budowie kładek w Kalinówce do 7 i od 15 nic sie nie dzieje a po jednym pasie jest zamknietym kierowcy stoja w gigantycznym korku i nikogo to nie obchodzi. Ludzie nekajcie i dzwoncie do urzedników z gdkia o Lublin - troche obywatelskiej postawy i moze zaczną mysleć ze można inaczej i ze to oni sa dla nas i zyją za nasze pieniadze (ja usłyszałem ze wydali plac wykonowcy i ich nie obchodzi a co z nadzorem ???)....a moze pozew zbiorowy ....
Wystarczy odrobina kultury wsrod kierowcow jadacych w strone Swidnika w Kalinowce. Jakby wszyscy jechali prawym pasem to ruch bylby plynny wolny ale plynny ale jak sa cwaniaczki ktorzy wiedza ze jest jedna strona drogi zamknieta a pchaja sie do przodu przez co powoduja ze ktos ich puszcza przez co zatrzymuje caly ruch to wlasnie przez tego cwaniaczka sie robi korek i przez watpliwa kulture kierowcy ktory go puszcza. AntyPozdrowinia dla frajera z peugota kombi na warszawskich blachach z denna grzywka w za duzym garniturze, kotry nie mial nawet na tyle odwagi zeby sie odwrocic mimo ze sie go strabilo przez 30 sekund to i tak sie dalej pchal, nastepnym razem masz przerysowany bok buraku! Nauczysz sie stac jak reszta w kolejce i nie tamowac ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie poruszyli ważną kwestię. Droga jest w przebudowie i jeszcze długo tak będzie. Warto oświecić jak największą rzeszę weekendowych kierowców i zapoznać ich z "jazdą na zamek błyskawiczny". Tutaj mam link z ciekawym materiałem na youtube powinno rozjaśnić i dać do myślenia. Na prawym pasie nie jeżdżą same cwaniaki, ale także myślący kierowcy !!!! http://www.youtube.com/watch?v=hQWF1olNfCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzordz Zbozowiec napisał:
Wystarczy odrobina kultury wsrod kierowcow jadacych w strone Swidnika w Kalinowce. Jakby wszyscy jechali prawym pasem to ruch bylby plynny wolny ale plynny ale jak sa cwaniaczki ktorzy wiedza ze jest jedna strona drogi zamknieta a pchaja sie do przodu przez co powoduja ze ktos ich puszcza przez co zatrzymuje caly ruch to wlasnie przez tego cwaniaczka sie robi korek i przez watpliwa kulture kierowcy ktory go puszcza. AntyPozdrowinia dla frajera z peugota kombi na warszawskich blachach z denna grzywka w za duzym garniturze, kotry nie mial nawet na tyle odwagi zeby sie odwrocic mimo ze sie go strabilo przez 30 sekund to i tak sie dalej pchal, nastepnym razem masz przerysowany bok buraku! Nauczysz sie stac jak reszta w kolejce i nie tamowac ruchu.
Ale z ciebie wieśniak.Powszechnie wiadome jest,że należy korzystać ze wszystkich pasów a jeśli któryś się kończy to wtedy samochody wpuszczają się na tzw.suwak.W ten sposób ruch jest płynny.Ale przez takich buraków jak ty robią się korki bo taki jełop wyznaje zasadę "rozbiję się a nie wpuszczę cwaniaczka!" Typowe wieśniackie myślenie.Pewnie do tej pory jeździłeś po swojej wsi furmanką a w soboty WSK-ą na zabawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko sie to nie zmieni poniewaz nasze społeczeństwo żyje w bardzo szybkim tempie bo trzeba do pracy bo trzeba odebrac dziecko i jeszcze szybko bo obiad trzeba zrobic itp... Pozatym wiem ze takie zwezenia czesto wynikaja z przymusu ale wiekszosc jest tez czesto zle ustawiana np chwile przed swiatlami gdzie jak zapali sie czerwone to i lewy i prawy pas sie korkuje potem kazdy chce jak najszybciej przejechac i nie wpuszcza innych twierdzac ze on jest na dobrym pasie i to oni musza czekac. Kolejne to niedzielni kierowcy i starsi ludzie ktorzy jak sie uczepia ktoregos pasa to tak nim jada caly czas mimo ze ciagnie sie za nimi sznurek i trzeba je omijac po prawym pasie bo oni jada lewym ale za nic w swiecie nie przyspiesza. Takze mentalnosc i wiedza kierowcow + dobre rozwiazania organizacyjne przyblizaja nas do plynnego ruchu przy remontach drog. Ale jesli jest tych aut stanowczo za duzo to i tak nie ominiemy bluzgów wymuszania lub jesli nie to co wymienilem to dluuugiego czekania w korku. Konczac sadze ze najgorsi sa jednak niedzielni kierowcy i ludzie jezdzacy gruchotami z poprzedniej epoki lub nie dbajacy o stan auta bo niech zdarzy sie kolizja lub awaria unieruchomi auto i jeszcze nie zjedzie na pobocze bo i takie rzeczy sie zdarzaja twierdzac ze nie moze to juz jest zadyma gwarantowana. Zycze duzo cierpliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"polak" wszyscy nie mogą jeździć samochodami dobrej jakości bo zwyczajnie większość ludzi na to nie stać. Niestety mamy biedne społeczeństwo któremu sie wydaje nie wiadomo co. Inna sprawa że na trasie Świdnik Lublin powinna być prawdziwa komunikacja a nie te badziejstwa które teraz jezdzą, śmierdzące, ciasne i obrzydliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='olo' timestamp='1306479999' post='482946'] Ale z ciebie wieśniak.Powszechnie wiadome jest,że należy korzystać ze wszystkich pasów a jeśli któryś się kończy to wtedy samochody wpuszczają się na tzw.suwak.W ten sposób ruch jest płynny.Ale przez takich buraków jak ty robią się korki bo taki jełop wyznaje zasadę "rozbiję się a nie wpuszczę cwaniaczka!" Typowe wieśniackie myślenie.Pewnie do tej pory jeździłeś po swojej wsi furmanką a w soboty WSK-ą na zabawę. mam nadzieje że zdajesz sprawe kim Ty jesteś mówiąc o kims wiesniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam jeżdżę przez Zadębie i mam w nosie korki. Cóż, Polska to dziwny kraj, gdzie nikt za wczasu nie pomyśłał, żeby ulżyć kierowcom przygotowując objazdy, nie wiem czym ta cała dyrekcja się zajmuje oprócz opowiadania co zrobili drogowcy. Zgodnie z zasadą jak się na coś długo czeka i w mękach, to się bardziej potem docenia, tak wię życzę państwu i sobie wiele wierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ale z ciebie wieśniak.Powszechnie wiadome jest,że należy korzystać ze wszystkich pasów a jeśli któryś się kończy to wtedy samochody wpuszczają się na tzw.suwak.W ten sposób ruch jest płynny.Ale przez takich buraków jak ty robią się korki bo taki jełop wyznaje zasadę "rozbiję się a nie wpuszczę cwaniaczka!" Typowe wieśniackie myślenie.Pewnie do tej pory jeździłeś po swojej wsi furmanką a w soboty WSK-ą na zabawę.
Ale jak ktos wie ze zaraz sie konczy pas a pcha sie bo nie moze postac jak wszyscy to jest burakiem takim jak ty cwaniaczkiem. Na swiatlach w centrum tez nie postoisz tylko jedziesz wolnym pasem i sie ladujesz przed wszystkich bo musisz byc pierwszy? Jakies kompleksy masz zwiazne ze wsia? Przykro mi ze tam mieszkasz i leczysz sobie tutaj swoje niedorozwiniecia umyslowe. Nie martw sie nikt sie nie dowie ze nawet furmanka nie jezdzisz bo jestes zbyt tepy zeby zrozumeic zasade jej dzialania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeszcze droga pod lasem i wyjeżdża się koło makro. Szybciej tylko się kurzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Ale jak ktos wie ze zaraz sie konczy pas a pcha sie bo nie moze postac jak wszyscy to jest burakiem takim jak ty cwaniaczkiem. Na swiatlach w centrum tez nie postoisz tylko jedziesz wolnym pasem i sie ladujesz przed wszystkich bo musisz byc pierwszy? Jakies kompleksy masz zwiazne ze wsia? Przykro mi ze tam mieszkasz i leczysz sobie tutaj swoje niedorozwiniecia umyslowe. Nie martw sie nikt sie nie dowie ze nawet furmanka nie jezdzisz bo jestes zbyt tepy zeby zrozumeic zasade jej dzialania.
~olo~pomijając inwektywy ma w 100% rację.co z tego że wiem że pas zaraz się skończy?Wg Ciebie z takiego pasa w ogóle nie należy korzystać?To może je zlikwidujmy.Tak się składa,że pracuję w Wawie i jeżdżę tam samochodem.Tam taka jazda jest czymś normalnym,nikt na nikogo z tego powodu nie trąbi a wręcz przeciwnie-przepuszcza go.I ruch jest płynny (oczywiście jak na warszawskie warunki). Ten kierowca z Peugota który tak zdenerwował Dzordza pojechał tak jak się normalnie jeździ (tablice wskazują,że był z Warszawy)a Pan Najmądrzejszy obtrąbił go i grozi że następnym razem rozbije mu samochód!Jak to nazwiesz? Czego jak czego,zle kultury lubelscy kierowcy od warszawskich śmiało mogą się uczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzordz Zbozowiec napisał:
Wystarczy odrobina kultury wsrod kierowcow jadacych w strone Swidnika w Kalinowce. Jakby wszyscy jechali prawym pasem to ruch bylby plynny wolny ale plynny ale jak sa cwaniaczki ktorzy wiedza ze jest jedna strona drogi zamknieta a pchaja sie do przodu przez co powoduja ze ktos ich puszcza przez co zatrzymuje caly ruch to wlasnie przez tego cwaniaczka sie robi korek i przez watpliwa kulture kierowcy ktory go puszcza. AntyPozdrowinia dla frajera z peugota kombi na warszawskich blachach z denna grzywka w za duzym garniturze, kotry nie mial nawet na tyle odwagi zeby sie odwrocic mimo ze sie go strabilo przez 30 sekund to i tak sie dalej pchal, nastepnym razem masz przerysowany bok buraku! Nauczysz sie stac jak reszta w kolejce i nie tamowac ruchu.
Chłopie, wyjedź ze swojego jednojezdniowego pierdziszewa gdzieś dalej w Polskę (już nie piszę za granicę) i zobacz jak się jeździ. Potem pouczaj, bo wiocha z ciebie wyłazi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie czy ktoś słyszał o tym ze droga S-17 ma byc płatna ???? czy to tylko jakies plotki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S-17 dla samochodów osobowych będzie bezpłatna, natomiast co do samochodów ciężarowych nie jestem pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na problem trzeba popatrzec szerzej - ja akurat jezdze od kazimierzówki i jadąc prawym pasem mie zjezdzam na swiatłach bo za skrzyżowaniem nie ma miejsca bo prawy pas blokuje świdnik i musze jechac lewym upss i gdzieś sie wlączyć - a zasada w krajach rozwinietych jest taka ze pas przejezdny przepuszcza tych z zamknietego na zmiane tak zwany suwak czy zamek blyskawiczny - polecamn jest szybciej o 30% i przede wszystkim SPOKOJNIEJ szerokośći
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie! Niech budują! Sugeruje tylko zmienic nazwe wezla "Przybysławice" na "Nałęczów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne że sówak jest ok" ale mało kto o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ale z ciebie wieśniak.Powszechnie wiadome jest,że należy korzystać ze wszystkich pasów a jeśli któryś się kończy to wtedy samochody wpuszczają się na tzw.suwak.W ten sposób ruch jest płynny.Ale przez takich buraków jak ty robią się korki bo taki jełop wyznaje zasadę "rozbiję się a nie wpuszczę cwaniaczka!" Typowe wieśniackie myślenie.Pewnie do tej pory jeździłeś po swojej wsi furmanką a w soboty WSK-ą na zabawę.
Wole byc wiesniakiem niz takim swiatowcem, znawca jazdy z metropolii Lublina hahaha. A tak sie sklada ze ostatnio prowadzone byly testy jazdy i Lublin z Toba zapewne na czele wypadl na 5 prob bodajze w 3-4 najgorzej ze wszsystkich miast wiec nie ucz innych jezdzic jak sam nie potrafisz i sobie suwak zapnij bo madrosci Ci z glowy wyleca. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...