Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik budowy S17: Układają i wbijają pale

Utworzony przez krzoy, 7 września 2012 o 19:59 Powrót do artykułu
A najbardziej newralgiczny odcinek, czyli druga nitka pomiędzy świdnikiem a witosa czeka na jesienne opady i przyjazd 50 tyś studentów w październiku... Gratuluję organizacji budowy i życzę zdrowia psychicznego kierowcom (bo dla budowlańców już za późno) !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W styczniu 2012 przekazałem Państwu działkę pod budowę S17. Do dziś nie dostałem ani złotówki.
0
Pali się nie wbija Panie redaktorze. Najpierw wierci się otwory wiertnicą, później wkłada się zbrojenie z prętów żebrowanych w kształcie walca, a na koniec zalewa betonem.
0
Właśnie: od węzła Witosa do ... , no dokąd, gdzie ... do Zamościa ??? Panie redaktor, czyżby chochlik drukarski, czy może chochlik dnia poprzedniego ???
0
Ty to pale widziałeś jak wiercą pod ekrany jak jechałeś swoim polonezem podawać cegły murarzowi na budowie w Pokrówce. Zanim coś napiszesz to SE przeczytaj: – wiercone wielkośrednicowe ( w tym z iniekcją pod podstawami), – CFA (Continous Flight Auger piles, pale Formowane Świdrem Ciągłym), – prefabrykowane, – Vibro-(Fundex) - wbijane lub wwiercane, – Vibrex, – jet-grouting (wysokociśnieniowe iniekcyjne pale strumieniowe), – Tubex (+ iniekcyjne), – stalowe rurowe (otwarte i zamknięte), – mikropale Np pale Vibrex wbija się kafarem spalinowym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: