Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik pielgrzyma

Utworzony przez reweler, 22 sierpnia 2008 o 13:14 Powrót do artykułu
Genialone! Nie wiedziałem, że oprócz wokalnego Sławek obdarzony jest talentem pisarskim! Gratuluje i zachęcam do dalszego pisania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
reweler napisał:
Genialone! Nie wiedziałem, że oprócz wokalnego Sławek obdarzony jest talentem pisarskim! Gratuluje i zachęcam do dalszego pisania
gratuluję z całgo serca ,piękna sprawa - pielgrzymowanie - zazdroszczę .Mi ciągle brak odwagi aby zebrać siły i wymaszerować ,podziwiam za wytrwałość . Dziękuję za ujawnienie pamiętnika na forum , jest to dla mnie lekcja i czas na refleksję .Niesienie spraw do stóp Maryji musi być pieknym wyzwaniem. Zazdroszczę z całego serca i cieszę się ,że są tacy ludzie jak TY. Może kiedyś się odważę.
0
Jak sie tak wygląda to nie ma co sie dziwić ze na pielgrzymki chodzi. Lump i tyle.
0
jak zobaczyłam to zdjecie to mi się od razu wasza poprzednia pielgrzymka przypomniała...wtedy z moim tatą, a waszy kolegą przyjechałam do chodla was witać...
0
Gość napisał:
Jak sie tak wygląda to nie ma co sie dziwić ze na pielgrzymki chodzi. Lump i tyle.
0
BEZIMIENNEMU ODPOWIADAM: co ma do tego wygląd lumpa? co ma do tego, że ktoś przykrył się pałatką bo lało? wyluzuj, a owszem na pielgrzymki też chodzą "potrąceni", spróbuj kiedyś zabrać się i wystartować. pozdrawiam-pięknie wyglądającą/cego
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: