Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewczyna z Bronksu

Utworzony przez Kaja, 5 kwietnia 2008 o 17:17 Powrót do artykułu
Pisze się Kai, a nie Kaji... ;)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy na dzisiejszym spektaklu grała Kaja, Paulina, czy Edyta?
0
Kaja jak najbardziej chodzi do klasy 2g, lingwistycznej ale do III LO im. Uni Lubelskiej a nie do II.
0
A siostra Kai nazywa sie Kinga. Pozdrowienia dla dziewczyn...
0
i znow jakies bzdury pisza... bo kaja byla jedna z trzech najlepszych,ale nie najlepsza,bo nie zagrala premiery. Bylam na spektaklu i slyszalam Kaje. Moze i ma te specjalna skale, ale jakos musi nad nia popracowac,bo jak narazie,nie brzmi jej glos zbyt profesjonalnie i dobrze. Te artykuly sa strasznie naciagane.
0
Widziałam każdą z nich w "Upiorze w operze" po kilka razy. Kaja przeuroczo zagrała Christine. Wygląda ślicznie, a jej słodki głos świetnie komponuje się z każdym Upiorem i Raoulem, szczególnie zachwyciła mnie koloraturami. To wręcz niewiarygodne, z jaką łatwością jej to wychodzi. Edyta też śpiewa cudnie i zdecydowanie spośród trzech dziewczyn jest najbardziej wybitna aktorsko. Paulina, która nie wiedzieć czemu jest w I obsadzie, w ogóle mi się nie podobała.
0
violetta to mama kai, siostra ma na imię kinga.. żal czytać takie artykuły..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: