Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dziewczyny uwazajcie na faceta w czerwonym samochodzie

Utworzony przez zatroskana mama, 11 stycznia 2010 r. o 18:27
Uwazajcie, dziewczyny. W Jakubowicach Konińskich czerwonym samochodem, jeździ podejrzany facet. Zatrzymuje się w okolicach przystanku, na którym stoją samotne dziewczyny. Otwiera maskę samochodu i zagląda pod maskę.. Niby, że mu się samochód popsuł... Niby, że go odśnieża... Widziany był jak wjeżdża w różne boczne drogi... Jeździ bez celu w tę i z powrotem... Początek rejestracji samochodu to LUB. Może ktoś również go zauważył ? i wie kto to jest i po co tak krąży ? Facet taki zarośnięty, raczej nie ciekawy typ... Jeździ między godziną 8 a 10. Normalne to raczej nie jest, żeby przez 2h jeździć i udawać, na każdym przystanku, że coś z samochodem się stało i wracać się kilka razy do tego samego miejsca... Spróbujmy ustalić rejestrację tego samochodu. Wtedy poprosimy policję, aby sprawdziła co to za typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskana mama napisał:
Uwazajcie, dziewczyny. W Jakubowicach Konińskich czerwonym samochodem, jeździ podejrzany facet. Zatrzymuje się w okolicach przystanku, na którym stoją samotne dziewczyny. Otwiera maskę samochodu i zagląda pod maskę.. Niby, że mu się samochód popsuł... Niby, że go odśnieża... Widziany był jak wjeżdża w różne boczne drogi... Jeździ bez celu w tę i z powrotem... Początek rejestracji samochodu to LUB. Może ktoś również go zauważył ? i wie kto to jest i po co tak krąży ? Facet taki zarośnięty, raczej nie ciekawy typ... Jeździ między godziną 8 a 10. Normalne to raczej nie jest, żeby przez 2h jeździć i udawać, na każdym przystanku, że coś z samochodem się stało i wracać się kilka razy do tego samego miejsca... Spróbujmy ustalić rejestrację tego samochodu. Wtedy poprosimy policję, aby sprawdziła co to za typ.
A po co ustalać? Trzeba zadzwonić i już. Na pewno jakiś patrol wyruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca czarnego napisał:
A po co ustalać? Trzeba zadzwonić i już. Na pewno jakiś patrol wyruszy.
równiez tak uważam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udalo mi sie ustalic, ze ten samochod to stara fiesta, czerwona. a gość nie dość, że się gapi to prawdopodobnie ekscybicjonista... rozebral sie obok przystanku tuz za Dworem Anna przed kobieta samotnie stojaca na przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskana mama napisał:
udalo mi sie ustalic, ze ten samochod to stara fiesta, czerwona. a gość nie dość, że się gapi to prawdopodobnie ekscybicjonista... rozebral sie obok przystanku tuz za Dworem Anna przed kobieta samotnie stojaca na przystanku.
Kobieto na co czekasz? Piszesz tu z myślą, że ktoś zadzwoni na policję i powie, że na forum przeczytał? Chcesz jakiejś tragedii w okolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zadzwoniłam na policję w Niemcach. Powiedzieli, że postarają się przysłać patrol między 8 a 10 tak jak ten mężczyzna jeździ, ale tak na prawdę to najlepiej by było jakby go złapać i im zawieść na miejsce... Bo takie prawo w Polsce mamy. I aby oskarżyć tego zboczeńca musi to widzieć osoba pełnoletnia. Nie czekam aż się stanie tragedia w mojej okolicy. Staram się to jak najbardziej nagłośnić, bo może jak więcej osób zainterweniuje to uda się pozbyć tego faceta z naszej okolicy. Więc tą drogę proszę wszystkich, aby dzwonili na policję gdy tylko spotkają tą gnide. Bardzo ważna jest rejestracja, gdyby mieli numery mogli by go sprawdzić i być może wystraszyłby się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie czy to jakaś kolejna prowokacja, przesadyzm? Czy prawda? Jak policja mogła powiedzieć, żeby go złapać i przywieźć, przecież nie możesz nikogo pozbawić wolności...coś się tu kupy nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przesadyzm tylko sarkazm, dosłownie tego nie powiedzieli, ale... No właśnie, ale i tak jestem im wdzięczna ,ponieważ dzisiaj o godzinie 8.30 bardzo powoli przejechał patrol policji przez Jakubowice. Co mam więcej zrobić ? Nie wiem. Narazie odprowadzam moje prawie dorosłe córki na przystanek. Smieszne ,nie? Ale jak inaczej mam je chronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskana mama napisał:
To nie przesadyzm tylko sarkazm, dosłownie tego nie powiedzieli, ale... No właśnie, ale i tak jestem im wdzięczna ,ponieważ dzisiaj o godzinie 8.30 bardzo powoli przejechał patrol policji przez Jakubowice. Co mam więcej zrobić ? Nie wiem. Narazie odprowadzam moje prawie dorosłe córki na przystanek. Smieszne ,nie? Ale jak inaczej mam je chronić?
Kupić pistolety gazowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskana mama napisał:
To nie przesadyzm tylko sarkazm, dosłownie tego nie powiedzieli, ale... No właśnie, ale i tak jestem im wdzięczna ,ponieważ dzisiaj o godzinie 8.30 bardzo powoli przejechał patrol policji przez Jakubowice. Co mam więcej zrobić ? Nie wiem. Narazie odprowadzam moje prawie dorosłe córki na przystanek. Smieszne ,nie? Ale jak inaczej mam je chronić?
I o to chodzi. Tylko pogratulować. Taki patrol może wystraszyć tego typka. W odprowadzaniu nic śmiesznego nie ma. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eetam takie pieprzenie, teraz każdy ma w komórce aparat więc pstryknąć jak już goły na mrozie stoi i na forum go dawać tu!!! może się jakie babki znajdą co przygarną gościa i w cieple będzie mógł się obnażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskana mama napisał:
udalo mi sie ustalic, ze ten samochod to stara fiesta, czerwona. a gość nie dość, że się gapi to prawdopodobnie ekscybicjonista... rozebral sie obok przystanku tuz za Dworem Anna przed kobieta samotnie stojaca na przystanku.
ten facet to ekshibicjonista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturysto, postaw się na miejscu takiej szesnastolatki, ma zboczeńca 4-5 metrów od siebie, stoi na przystanku oddalonym od domostw o ok.200 metrów...Myślisz że ona ma w głowie robienie zdjęć?! Naszczęście moja córka nie wiedziała że on się obnarza.Widziała kontem oka że się dziwnie zachowuje. Np. odśnieża odśnieżony samochód. Dopiero została ostrzeżona przez znajomą ,która wsiadła na następnym przystanku, (przed tą znajomą się właśnie obnarzył parę minut wcześniej) Nie chcąc straszyć mojej córki ,koleżanka powiedziała jej dopiero wieczorem, co tak naprawdę zaszło. A tak powiedziała tylko : bardzo cię proszę uważaj na niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...