Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam że ten test był masakryczny jak można dać coś takiego przecież tam była sama matematyka? To było chore i nie da się mieć z tego dobrej puktacji bo przyroda też była straszna. Wypracowanie nie było trudne ale reszta jedna wielka katastrofa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, czy ktoś z dorosłych spróbował to rozwiązać w godzinę? Proszę, zróbcie to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się!!!! Mi to poszło masakrycznie !!!! Zawaliłam ten sprawdzian totalnie!!! !!! Tam było tyle matematyki!!! Jak mogli coś takiego dać??!!! Przecież wiedzą że matematyka leży u uczniów najbardziej ;/ !!!! Wypracowanie było fajne..... ale ta przyroda i matematyki...!!! Wieków jeszcze nie było!!! Zamiast kilku pytań do zaznaczania z matmy mogliby dać wieki!!!! Ja jeszcze z gorączką przyszłam na ten sprawdzian ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie te odpowiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie ze wsztystkimi. Test nie ma porównania z poprzednimi latami. Mogę śmiało powiedzieć, że ten test był najtrudniejszym jaki kiedykolwiek rozwiazywałam ;\. A tak na marginesie: Jakiego normalnego nastolatka interesuje którędy bociek lata sobie do "ciepłych krajów" i ile bedzie kosztowała benzyna jakiegoś Kowalskiego ;/ Jedyne, co nam teraz pozostało to modlić się, żeby w rejonówkach nas przyjęli xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to do cholery byłoo???moze będe miała 10 pkt. w jednym zadaniu ja mialam odpowiedz:a)1;40(skala) a moja koleżanka :a)1:4000 JAjA SOBIE ROBIĄ CZY CO!!!Takie trudne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY MACIE RACJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w dodatku siedziałam w pierwszej ławce ^^ dupaaa totalna ;( zal mi egzaminatorów ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boshe.... co oni sobie wyobrażają??!!!??!! Dali nam jakieś testy i niech się męczą..... pytania z kosmosu!!!!! W ogóle nie było tego w tekście..... ile ja będę miała punktów??!!??!! To był TRAGIZM!!! Dla niektórych to było łatwe.... taa.... zgrywają się.....ja już na 1 się zacięłam... MASAKRA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy gadacie, łatwe to było. Ja napisałam na jakieś około 35 punktów. Zadań z matematyki dużo, ale łatwe. Wypracowanie- banał. Tylko kilka z przrody trudnych. Pozdrawiam wszystkich:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buntowniczka napisał:
O boshe.... co oni sobie wyobrażają??!!!??!! Dali nam jakieś testy i niech się męczą..... pytania z kosmosu!!!!! W ogóle nie było tego w tekście..... ile ja będę miała punktów??!!??!! To był TRAGIZM!!! Dla niektórych to było łatwe.... taa.... zgrywają się.....ja już na 1 się zacięłam... MASAKRA!!!
Ja tez na pierwszym pytaniu sie "wyłozyłam" , jednak poprawiłam. Spodziewam sie 20 punktów? ( na próbnych nigdy nie zeszłam ponizej 36 pkt. ;//)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSZYSCY MACIE RACJE!!!
Porąbany test !!!! Zachwiane proporcje matematyki z innymi przedmiotami. To nie jest gimnazjum gdzie egzamin dzieli sie na część humanistyczną i matematyczną. Nie popisali się eksperci. Ale jak pani minister która nie umie zadbać o swoją grzywkę zadba o właściwy dobór pytań !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie test nie był taki trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie test nie był taki trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Klaudią. A jeśli ktoś "wyłożył" się już na pierwszym pytaniu, to osobiście współczuję. Łatwe było, koniec, kropka. Kto jeszcze uważa tak samo jak ja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy mowicie... Ja pisałem test 3 lata temu i też przeżywałem, jak się okazało to miałem 39 pkt. Odjęli mi 1 pkt za błędy językowe w wypracowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz kujoni juz tak maja. Najpierw łatwy łatwy a pozniej d*** i dobre gimnazjum macie tylo w marzeniach. a na takich testach najlepiej wychodzą osoby ze srednia nizsza niz 5.0 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego tesu swiat sie nie zawali. Ciekawe co on wam da? rejonówka i tak was przyjmie... martwic trzeba sie w gimnazjium bo tam dopiero zaczynaja sie schody. Kujoni napisza ten test dobrze i pojdą i tak "do lepszych" gimnazji, a my przecietniaki i tak w wiekszosci idziemy do rejonówek wiec nie bać boba xD bd ja ma być xD pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yyy... Ja mam średnią 4.5, ale test wydawał mi się bardzo łątwy, zadania z matematyki sprawdzałam, wszystkie mam dobrze. Z przyrody prawie wszystkie. Wypracowanie zajęło mi całą stronę, a cały test około 30min. Nie chcę się chwalić, poprostu nie lubięludzi, którzy się tak nad sobą użalają. Test wcale nie był trudny, wystarczyło się nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...