Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten test byl trudny! Moim zdaniem to nie fair ze byla sama matma! Moze jak ktos lubi matme to mu dobrze poszlo.... W kazdym razie mi nie! totalna masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie bede tego komętować . ciekawa jestem jaka bedzie śrenia krajowa . du** du** . !!! . Zgadzam sie z osobami które twierdzą że ten ten test to masaakraaaaaaaaa ~i ze był najtrudniejszy . jeszcze Ci którzy mają dobre rejonówki niech sie cieszą.Chyba nawet mam źle 1 pyanie . chociaż sama nie wiem ... jesteem załamana tym testem .... czemu nie urodziłam sie rok wcześniej ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wie moze ktos jaki jest sposob punktacji na tym tescie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy tak przeżywacie? =P ja test pisałam w zeszłym roku, z tego co pamiętam miałam 27/40 pkt. i poszłam do dobrego językowego gimnazjum. Więc mówię Wam już teraz, że nie macie się czego obawiać pkt ze sprawdzianu NIE SĄ aż tak ważne, ważniejsze są wasze oceny i osiągnięcia pozaszkolne bo to też dodatkowe punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też sie zgodzę, że to MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poprostu klapa. W tamtym roku był test prościutki, a teraz:(((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote]Zgadzam sie [quote]test był trudny !!! Co zrobić jak nie mogę odtworzyć arkuszy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test było okropny 13 zadań z maty (powalone) ^^^ Z polskiego to tylko to wypracowanie i czytanie ze zrozumnieniem , a nic pozatym np. słowniki czy srodki stylistyczne (bo to zawsze jest na tych sprawdzianach )Lol a co mnie to ku*** obchodzi co je jakis orzeł ^^) Zero Histy np. wieki czy jakas banalna data np.1772 1 rozbiór polski czy cos .W 2005 ten test był banalny a w 2008 był jeszcze łatwiejszy a ponoć zroku na rok jest cotrazz trudniejszy .No tylko dlaczego 1996 rocznikowi musi się trafiac takie coś .Ten test był banalny dla np. kogoś kto kocha mate , ale HELLO my też tu jesteśmy (dzieciaki które np. luia histe czy coś ) jakbym miała 20 minut więcej to bym go napisałas na 40 a tak to gdzieś z 20 ;( A jestesm ucennica piątkową ;( ZAŁAMANA ;(((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załamana_totalnie napisał:
Ten test było okropny 13 zadań z maty (powalone) ^^^ Z polskiego to tylko to wypracowanie i czytanie ze zrozumnieniem , a nic pozatym np. słowniki czy srodki stylistyczne (bo to zawsze jest na tych sprawdzianach )Lol a co mnie to ku*** obchodzi co je jakis orzeł ^^) Zero Histy np. wieki czy jakas banalna data np.1772 1 rozbiór polski czy cos .W 2005 ten test był banalny a w 2008 był jeszcze łatwiejszy a ponoć zroku na rok jest cotrazz trudniejszy .No tylko dlaczego 1996 rocznikowi musi się trafiac takie coś .Ten test był banalny dla np. kogoś kto kocha mate , ale HELLO my też tu jesteśmy (dzieciaki które np. luia histe czy coś ) jakbym miała 20 minut więcej to bym go napisałas na 40 a tak to gdzieś z 20 ;( A jestesm ucennica piątkową ;( ZAŁAMANA ;(((((((
ZGADZAM SIĘ ten test był okropny ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??m napisał:
A wie moze ktos jaki jest sposob punktacji na tym tescie??
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ja wiem od zad 1 - 20 po 1pkt , zad z matmy te o paliwie i o trawie za 4 pkt , to ostatnbie 10 pkt a reszte nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 19 jest błąd, nie? powinno być C a jest A!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dokładnie! test "powalony" sama matma:(( Okropńośc !!! Spodziewałam sie czegos z hipy i polaka A tuu??;( yy..okropnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w zadaniu 19 jest bład mam prośbę, ile punktów można było zdobyć za zadanie z tym łańcuchem pokarowym, co ja mam źle??? ) ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwisz się że w 19zad powinno być A), a jest C. To dlatego że były zmieniane kolejności odpowiedzi np ty możesz miec w zad19A) dobrze a ja moge mieć D) dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo! to co wy niewiedzieliscie!! o bosz te odp są błędne ponieważ było 5 inaczej napisanych testow temat byl ten sam ale odpowiedzi byly inaczej poukladane np u jednych w zadaniu 1 poprawna odpowiedz to a a np u drugich w zadaniu 1 poprawna odp to d dlatego nie dowiemy sie jaka kto mial odpowiedz dobra czy zlą =[ nam o tym mowili dzien przed egzaminem ze tak jest bo podobno uczniowie sobie uzgadniali np zadanie piersze pokazuje osobie za soba 1 to znaczy a w zad 1 i dlatego sa roznie poukladane odpowiedzi =]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym łańcuchu powinno być: pszenica-->mysz-->lis-->orzeł jak chcecie sprawdzić ile mieliście punktów to wpiszcie w Google; kompetencje szóstoklasisty 2009 i tam bedą odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'94N napisał:
żal mi was. Ten test nie wpływa na to czy was przyjmą czy nie. To nie test gimnazjalny, a do rejonówki was przyjmą tak czy siak. Co za dzieci, nie wiem, roczniki coraz młodsze są coraz głupsze (nawet mój, ha, mój to kompletna katastrofa) Teraz się żalcie, tak, tak. Nie uczcie się, nie rozwiązujcie zadań na procenty, a potem będziecie płakać. Ta Anka, którą zacytowałam, pewnie będzie się wstydzić, że na zakupach nie umie obliczyć o ile tańsza po obniżce 20% jest jej wymarzona bluzka. oboziu.
Niestety, tu Cię rozczaruję. Potrafię obliczyć "o ile bedzie tansza po obniżce 20% moja wymarzona bluzka". Wnioskuje, że jesteś od nas starsza i teraz "kozaczysz" bo testy w poprzednich latach były zdecydowanie łatwiejsze. Kazdy test jest trudny na swoj sposob, wiec Ty tez sie bałaś o swoje wyniki. To ze jesteśmy młodsi od Ciebie, wcale nie znaczy, że jestesmy głupsi, co próbujesz udowodnić sugerując, że w przyszłości nie obliczę sobie ceny po obniżce. Starszy- nie zawsze znaczy mądrzejszy, a traktowanie młodszych jak "nierozumne istoty" świadczy o tym, jaka jestes. Przypomne Ci, ze kiedyś sama byłas w naszym wieku i pisząc test rowniez sie denerwowałaś, więc chyba nieodpowiednie są kierowane do nas zwroty typu: "żal mi was".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Test Był Straszny... Takie Powalone Te Pytania... Ten Z Zeszłego Roku Był Prosty... A To... Grrr... A Wie Ktoś Za Ile Punktów Było To Zadanie Z Łańcuchem Pokarmowym? Proszę O Szybką Odpowiedż.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zboze-->mysz-->lis-->orzeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
zboze-->mysz-->lis-->orzeł
chyba za 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hello!!!!! Co to było ktos chyba pomylił testy i zamiast dla szóstoklasistów dal dla gimnazjalistów!!!!! Komplentna masakra. Mam pytanie czy ci nienormalni ludzie którzy robią coś takiego sami to rozwiązuja. Aha i się pytam gdzie jest Historia??? Czy ci ludzie wogole myslą??? Z próbnego mieć 39 a z prawdziwego 20 czy to jest normalne???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...