Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Test osobowości. Sprawdź jaką masz osobowość Kliknij tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda wlasnie obejrzałam Twój występ.......pięknie śpiewasz . Tak trzymaj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Magdo zycze C i sukcesu na scenie jako spiewaczka z calego serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądałam występ tej dziewczynki, śpiewa ładnie, ale uważam że niestety piosenki nie są dobrane zbyt dobrze i dziewczynka pokazuje przez to możliwości jej głosu. moim zdaniem jej występ w porównaniu z występem jej poprzedniczki z I edycji Klaudii wypadł dużo gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNIE MADZIU DRATULUJE ZAJDZIESZ DALEKO BARAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
oglądałam występ tej dziewczynki, śpiewa ładnie, ale uważam że niestety piosenki nie są dobrane zbyt dobrze i dziewczynka pokazuje przez to możliwości jej głosu. moim zdaniem jej występ w porównaniu z występem jej poprzedniczki z I edycji Klaudii wypadł dużo gorzej.
dziewczynka pokazuje przez to możliwości jej głosu a co ma pokazywać.Jak na razie był jeden występ i mówienie o źle dobranych piosenkach w liczbie mnogiej jest nadużyciem.Jeśli z Ciebie taki znawca jak budowniczy zdań to lepiej zachowaj dla siebie swoje odczucia. Wracając do meritum,uważam,że to jest jeszcze dziecko,które jest utalentowane i należy się z tego cieszyć.Można się czuć dumnym,że ktoś z tego lubelskiego zaścianka może się podobać ludziom w innej części kraju. Ją to ma bawić i dawać satysfakcję a nie na siłę robienie super gwiazdy. Gratulacje dla Magdy.Trzymam za ciebie kciuki.Jak dalej nie wyjdzie to się z tego śmiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda jestes wspaniala zycze ci duzych sukcesow bardzo wzruszylam sie twoimi wystepami widze przed toba wspaniala przyszlosc to dar bozy ewa j pulawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...