Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziwne wydarzenia w przedszkolu w Opolu Lub Przy ul.Przemysłowej

Utworzony przez genetic, 21 maja 2008 o 19:30
Prośba do rodziców dzieci chodzących do tego przedszkola o informacje czy dzieci skarżą sie na opiekunów z tamtejszego przedszkola.Posiadam wiadomości o znęcaniu się nad dziećmi w tym przedszkolu,o zmuszaniu do spania,o zmuszaniu do jedzenia,o podawaniu surowej wody z kranu dzieciom do picia i o wietrzeniu sal w czasie gdy dzieci leżakują lub śpią a na zewnątrz jest zimno w wyniku takich praktyk po kilku dniach połowy dzieci nie ma w przedszkolu gdyż są chore.Ostatnio miał miejsce wypadek w tym przedszkolu.Dziewczynka pośliznęła się w łazience na mokrej świeżo umytej podłodze i doznała wstrząśnienia mózgu.Nikt nie odprowadzał czteroletniej dziewczynki do łazienki mimo iż wiadome było że podłoga była myta w tej łazience.Dziecko zostało położone spać a po dwudziestu minutach zaczęło wymiotować,rodziców poinformowano po około półtorej godziny od zajścia.W styczniu tego roku ta sama dziewczynka była szarpana przez panią w przedszkolu,wróciła do domu z widocznymi śladami na przedramieniu w postaci siniaka(odbity kciuk z wbitym paznokciem).Powodem tego zajścia było iż dziecko nie chciało spać i wyprowadziło panią z równowagi(to wytłumaczenie pani przedszkolanki).Wiadomo mi o innych podobnych zajściach,lecz tylko ze słyszenia. Stąd moja prośba o komentarze i wypowiedzi na ten temat.Najwyższy czas zakończyć takie praktyki w tym przedszkolu,bo kiedyś może się to skończyć prawdziwym nieszczęściem.Jedna z pań przedszkolanek jest siostrą zastępcy dyrektora tej placówki więc jest prawdopodobnie niedoruszenia. Jeszcze raz proszę o wypowiedzi i komentarze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja również słyszałam bardzo złe opinie na temat tego przedszkola w Opolu lubelskim . Dzieci są straszone , szarpane , przymuszane do spania , opieka w tym przedszkolu jest na bardzo niskim poziomie . Są tam powiązania rodzinne więc panie robią co chcą . Jak może tłumaczyć się pani mówiąc : że dziecko bierze ją na wytrzymałość . Myślę , że ktoś zainteresuje się tym przedszkolem i opiekunkami . Tak być nie może , bo jeżeli ktoś oddaje dziecko do przedszkola musi być pewien że dziecko jest bezpieczne .
0
dada napisał:
Ja również słyszałam bardzo złe opinie na temat tego przedszkola w Opolu lubelskim . Dzieci są straszone , szarpane , przymuszane do spania , opieka w tym przedszkolu jest na bardzo niskim poziomie . Są tam powiązania rodzinne więc panie robią co chcą . Jak może tłumaczyć się pani mówiąc : że dziecko bierze ją na wytrzymałość . Myślę , że ktoś zainteresuje się tym przedszkolem i opiekunkami . Tak być nie może , bo jeżeli ktoś oddaje dziecko do przedszkola musi być pewien że dziecko jest bezpieczne .
Dziękuję za ten komentarz oby więcej osób zechciało się wypowiedzieć na ten temat to może w końcu coś się da zrobić.Poczynione zostały już pewne kroki w tej sprawie a mianowicie zostało złożone zawiadomienie na policji o tym wypadku i powiadomione zostało Kuratorium Oświaty w Lublinie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: