Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

E-myto na drodze ekspresowej S17 do Piask?

Utworzony przez lol, 2 maja 2013 r. o 09:12 Powrót do artykułu
No tak niby na razie osobówek to nie obowiązuje ale ...? Stałem przez 2 lata w korkach , tłukłem samochód po dziurach a jak można jeździć normalnie być może będę musiał płacić. Jeżdżę do pracy codziennie, w czasie budowy bywło że odcinek ok. 40 kilometrów jechałem 2,5 godziny a jak zrobiono to mam płacić. Kto zapłaci mi za nidogodności, koszty i zużycie samochodu? To jest poprostu niesprawiedliwe by płacili kierowcy osobówek. (wiem że na razie niby nie ale ...?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE NIE NADALI JEJ STATUTU EKSPRESÓWKI A JUŻ TE h**...Z WARSZAWY BĘDĄ WPROWADZAĆ Viatoll!!TUSKU TY ZŁODZIEJU JE...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
No tak niby na razie osobówek to nie obowiązuje ale ...? Stałem przez 2 lata w korkach , tłukłem samochód po dziurach a jak można jeździć normalnie być może będę musiał płacić. Jeżdżę do pracy codziennie, w czasie budowy bywło że odcinek ok. 40 kilometrów jechałem 2,5 godziny a jak zrobiono to mam płacić. Kto zapłaci mi za nidogodności, koszty i zużycie samochodu? To jest poprostu niesprawiedliwe by płacili kierowcy osobówek. (wiem że na razie niby nie ale ...?)
W POLSCE PŁACI POMIOT CZYLI 90% SPOŁECZEŃSTWA,....ŚWIĘTE KROWY TO: KLER KATOLCKI, POSŁY I URZĘDNIKI,KTÓRYCH ARMIA PORAŻA, TE BURAKI NIE PŁACĄ ZA NIC A KLECHY DOSTAJĄ WSZYSTKO ZA DARMO!!!W OGÓLE ZASTANAWIA MNIE JAK MOŻEMY BYĆ TAK GŁUPI I TYM PURPUROWYM OBLECHOM DAWAĆ ROBIĆ TAKIE PRZEWAŁY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe którędy będą jeździć żeby to ominąć i ile osób znowu przez to zginie przez to że TIRY będą omijać płatne drogi BRAWO deb***E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy za przejazd będą musiały płacić osobówki, bo to że będą to raczej pewne. Zawsze wymyślą jakieś uzasadnienie żeby łupić kierowców z kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję wprowadzić opłaty za publiczne pierdnięcie. w zależności od "wagi" bąka będzie pobierana odpowiednia opłata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy wspaniałe, przyjazne ludziom zwłaszcza starym , chorym i dzieciom państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że nie da się z tym nic zrobić. Zmienimy partię, będzie zupełnie tak samo. Nieprzyjazne Państwo dla każdego. Od dzieci - przedszkola, poprzez naukę w szkole (kto wprowadził gimnazjum, zrobił największą krzywdę dla młodzieży, która - nie oszukując się, jest po prostu głupia), poprzez mikro i makro przedsiębiorstwa, rzucanie kłód pod nogi, przepisy, podatki...służba zdrowia? podniesienie wieku emerytalnego - to akurat niestety rozumiem i z punktu widzenia ekonomicznego jest to konieczne. Co dalej, wymieniam: jawna kradzież - mandaty i fotoradary, opłaty za przejazdy. Wysokość emerytur? - BRAVO!Przewały pieniężne na poziomie polityki są niewyobrażalne: Stadion narodowy, rozkradzione nasze pieniądze. Budowa autostrad - rozkradzione pieniądze, przewały jeżeli chodzi o ekrany dzwiękoszczelne...miliony złotych. Jak k...wa w korporacji, aby tylko nachapać się pieniędzy na najwyższych szczeblach... Minimalna pensja w Polsce?? - śmiech na sali....Pozytywy? Inwestycje budowlane, drogi. Naprawdę mało widzę pozytywów mieszkając tutaj i tylko tu zostałem, bo rodzina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Najgorsze jest to, że nie da się z tym nic zrobić. Zmienimy partię, będzie zupełnie tak samo. Nieprzyjazne Państwo dla każdego.
Nie do końca masz rację. Problemem jest system - postkomuna = III RP. Państwo rozkradane przez różne grupy interesów - wewnętrzne i zewnętrzne. Zmienisz partię na taką która wspiera ten system - czyli SLD, RP, PSL, itp. - będzie to samo. Jedyną partią, która ma potencjał zmiany tego chorego systemu jest PiS - też nie pozbawiona wad, ale realnie jest to jedyna partia, która walczyła i będzie walczyć z korupcją i postkomunistycznym cwaniactwem. Orban i jego Fidesz na Węgrzech zrobili porządek z postkomunistami i cwaniakami z banków i korporacji zagranicznych. Więc jednak można? Do postkomunistów w Polsce zaliczam nie tylko SLD, ale też PO, PSL, RP. Zresztą niektóre z tych partii powinny być w przyszłości uznane za organizacje przestępcze i zdelegalizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIEDR44 napisał:
W POLSCE PŁACI POMIOT CZYLI 90% SPOŁECZEŃSTWA,....ŚWIĘTE KROWY TO: KLER KATOLCKI, POSŁY I URZĘDNIKI,KTÓRYCH ARMIA PORAŻA, TE BURAKI NIE PŁACĄ ZA NIC A KLECHY DOSTAJĄ WSZYSTKO ZA DARMO!!!W OGÓLE ZASTANAWIA MNIE JAK MOŻEMY BYĆ TAK GŁUPI I TYM PURPUROWYM OBLECHOM DAWAĆ ROBIĆ TAKIE PRZEWAŁY!!
TUSKOWI I żydom POdziękujcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Najgorsze jest to, że nie da się z tym nic zrobić. Zmienimy partię, będzie zupełnie tak samo. Nieprzyjazne Państwo dla każdego. Od dzieci - przedszkola, poprzez naukę w szkole (kto wprowadził gimnazjum, zrobił największą krzywdę dla młodzieży, która - nie oszukując się, jest po prostu głupia), poprzez mikro i makro przedsiębiorstwa, rzucanie kłód pod nogi, przepisy, podatki...służba zdrowia? podniesienie wieku emerytalnego - to akurat niestety rozumiem i z punktu widzenia ekonomicznego jest to konieczne. Co dalej, wymieniam: jawna kradzież - mandaty i fotoradary, opłaty za przejazdy. Wysokość emerytur? - BRAVO!Przewały pieniężne na poziomie polityki są niewyobrażalne: Stadion narodowy, rozkradzione nasze pieniądze. Budowa autostrad - rozkradzione pieniądze, przewały jeżeli chodzi o ekrany dzwiękoszczelne...miliony złotych. Jak k...wa w korporacji, aby tylko nachapać się pieniędzy na najwyższych szczeblach... Minimalna pensja w Polsce?? - śmiech na sali....Pozytywy? Inwestycje budowlane, drogi. Naprawdę mało widzę pozytywów mieszkając tutaj i tylko tu zostałem, bo rodzina...
Przecież to całe ZŁO to się teraz dzieje,za czasów rządów tej POst BOLSZEWICKIEJ komuny. 6-lat złodziejskiej działalnosci czerwonej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToMasz napisał:
Jedyną partią, która ma potencjał zmiany tego chorego systemu jest PiS
Oj. PiS jest wyposzczony bo dawno nie jadł konfitur. Jak się dorwie do władzy to będzie musiał sie nażreć z publicznego koryta. Jedyną nadzieją jest Nowa Prawica JKM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ucieszą się wszystkie osoby dojeżdżające busami do pracy... gratuluję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senator niezależny napisał:
TUSKOWI I żydom POdziękujcie !!!
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP.....!!ZAZDROSCISZ IM TAK JAK RESZTA WYZNAWCÓW HOŁOTY Z PiS,MĄDROŚCI, RADZENIA SOBIE W PAŃSTWIE...IZRAEL ISTNIEJE OD 60 LAT I JEST W CZOŁÓWCE NAJBARDZIEJ ROZWINIĘTYCH I MĄDRZE RZĄDZONYCH PAŃSTW ŚWIATA!!!A MY CO??, WIDAĆ POKŁOSIE TFU RZĄDÓW W SAMORZĄDACH KATO OSZOŁOMÓW: ZERO INWESTYCJI, TYLKO DZIAŁKI MIEJSKIE ODDAWANE ZA DARMO KLECHOM Z K.K. I WADZA Z NADANIA PiS PATRZY CO BY TU JESZCZE MAFII W CZARNYCH SUKMANACH ODDAĆ ZA DARMOCHĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIERRTOOT11 napisał:
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP.....!!ZAZDROSCISZ IM TAK JAK RESZTA WYZNAWCÓW HOŁOTY Z PiS,MĄDROŚCI, RADZENIA SOBIE W PAŃSTWIE...IZRAEL ISTNIEJE OD 60 LAT I JEST W CZOŁÓWCE NAJBARDZIEJ ROZWINIĘTYCH I MĄDRZE RZĄDZONYCH PAŃSTW ŚWIATA!!!A MY CO??, WIDAĆ POKŁOSIE TFU RZĄDÓW W SAMORZĄDACH KATO OSZOŁOMÓW: ZERO INWESTYCJI, TYLKO DZIAŁKI MIEJSKIE ODDAWANE ZA DARMO KLECHOM Z K.K. I WADZA Z NADANIA PiS PATRZY CO BY TU JESZCZE MAFII W CZARNYCH SUKMANACH ODDAĆ ZA DARMOCHĘ!!
Nie kato oszołomów BUCU tylko żydokomuny w tym kraju, to oni łupią bezlitośnie ten kraj do cna. Całe to zło tkwi w tym. Masz rację są wszędzie , jak motocykle rozplenili się w bankach,mediach, w spółkach skarbu państwa sądach, w ogólnie tzw. wymiarze sprawiedliwośći , a do czego to prowadzi mamy ostatnio tego przykłady !!! Więcej POLAKÓW w POLSCE,tym bardziej lepiej dla nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pav napisał:
Oj. PiS jest wyposzczony bo dawno nie jadł konfitur. Jak się dorwie do władzy to będzie musiał sie nażreć z publicznego koryta. Jedyną nadzieją jest Nowa Prawica JKM.
Taa, jest "nadzieją" od 20 lat i od tylu partią kanapową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senator niezależny napisał:
Nie kato oszołomów BUCU tylko żydokomuny w tym kraju, to oni łupią bezlitośnie ten kraj do cna. Całe to zło tkwi w tym. Masz rację są wszędzie , jak motocykle rozplenili się w bankach,mediach, w spółkach skarbu państwa sądach, w ogólnie tzw. wymiarze sprawiedliwośći , a do czego to prowadzi mamy ostatnio tego przykłady !!! Więcej POLAKÓW w POLSCE,tym bardziej lepiej dla nas wszystkich.
No niestety, ale żyd, żydowi ugotował taki loSS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pav napisał:
Oj. PiS jest wyposzczony bo dawno nie jadł konfitur. Jak się dorwie do władzy to będzie musiał sie nażreć z publicznego koryta. Jedyną nadzieją jest Nowa Prawica JKM.
Ja myślę że właśnie cała nadzieja w PISie, oni tylko są wstanie skruszyć ten francowaty czerwony POstkomunistyczny beton, nazwać zdrajców i konfidentów po imieniu i na całe wieki odsunąć od jakichkolwiek stanowisk państwowych. Tylko rzeczowa i konkretna dekomunizacja z lustracją może dać początek nowej POLSCE, tylko tak można budować naszą nową ojczyznę,a nie jak do tej pory na tej czerwonej zgniliżnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...a ja jestem gotowa zapłacić za każdy bezpiecznie przejechany kilometr. W ten sposób gwarantuję w niewielkim, co prawda, ale jednak, procencie dalszą rozbudowę sieci dobrych dróg w kraju! Nikt nas nie zmusza do korzystania z tej "ekspresówki". Są pociągi i PKS, a więc malkontenci mają alternatywę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała Ola z przedszkola napisał:
Ja myślę że właśnie cała nadzieja w PISie, oni tylko są wstanie skruszyć ten francowaty czerwony POstkomunistyczny beton, nazwać zdrajców i konfidentów po imieniu i na całe wieki odsunąć od jakichkolwiek stanowisk państwowych. Tylko rzeczowa i konkretna dekomunizacja z lustracją może dać początek nowej POLSCE, tylko tak można budować naszą nową ojczyznę,a nie jak do tej pory na tej czerwonej zgniliżnie !!!
tez tak ja nawoluje o oszczegam od wielu lat, ale mnie atakoja i bluzgaja od zawsze. polska musi sie wyzwolic i pofstac na gruzach kamunistycznego unicestwiania Pana Boga i wiary ojcow naszych i dziadow. dorwali sie do wladzy i chamuja rozwuj prawicowego postepu na drodze do wolnosci i wiary w pszyszlosc. nigdy nie bedzie tak jak przed wojna bylo i wiara istniala i ludzie zyli. teraz tylko ataki i jad wylewany na narodowe dobro i duchowienstwo wszelkiej masci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...