Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
test był średni początkowe pytania byly ławte, jednak końcowe z wyborem która odpowedz pasuje do jakiegoś tekst sprawiły mi troche trudnosci...nie wiem jak to będzie...angilski nie liczy sie do wyboru szkoły jednak chciałabym go napsiać jak najlepiej ;( bo je się jak to będzie ;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin nie był taki ciężki. Spodziewam się wysokiej liczby punktow - w przeciwieństwie do mat-przyr ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie testu wahałam się tylko w jednym miejscu, ta kobieta dzwoniła do męża czy syna? Bo z jednej strony to obie odpowiedzi mi psowały ale tak dziwnie tam było see u in the evening a wieczorem byla przeciez ta impreza to co z synem sie umawiala na impreze? :[[[ ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elo mam nadzieje że conajmniej 40pkt ale ten ze słuchu to niewiem bo niebył zbyt wyraźny -,- a w ostatnim zadaniu byla prawidłowa F a na kartach odpowiedzi było tylko a,b,c,d,e ?E niby skąd się wzieło?EE??E?E?E??E?E?E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test byl nawet łatwy ale dochodzi stres i w ogóle , i byl bład w arkusz :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona na początku mowila - "Dad will be late", wiec mowila do syna. W arkuszu rzeczywiscie byl blad ale nie byl na tyle powazny przeciez ;)7DEF57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie zamyslilem w tym pytaniu tak myslalem ze syn a ja deb*** wziełem neighbour czekam na wyniki ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie byly odp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecki poszedł mi bardzo dobrze, jestem z siebie zadowolona. Szkoda, że te testy nie liczą się do liceum. A skoro się nie liczą nie wiem po co je pisaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robia problem z niczego... literowka po prostu byla, wiadomo ze mialo tam byc E, zwlaszcza ze w karcie odpowiedzi bylo tylko do E, a pod zadaniami A,B,C,D,F, a nie A,B,C,D,E,F... nie widze w tym zadnego problemu. No ale ludzie sa rozni i dziwni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie byly odp z angielskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp maja byc po 13 tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~...~ własnie tacy jak ty są dziwni i różni. Odpowiedzi o 13 na tej stonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tak a wiesz jakie byly odp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jakich zadań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych ktore pamietasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karinka : ja osobiscie zaznaczylam syna, to byla przyjecie zorganizowane z sasiadami, mowila o tym ze jak wroci ze szkoly ma zrobic zakupy (pomarancze), mowila tez cos o tacie, niestety nie pamietam dokladniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowila : Dad will be late
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co zaznaczyliscie z słuchania w zadaniu 3 p czy f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/ar...REG00/492674839 tu jest zadanie 4 narazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...