Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
głupie to było ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde w 4 zle dwa omg..... zad.4; 4.1 Sure, that's a goog idea 4.2 Yes, I will. thank You 4.3 Pleased to meet you 4.4 Not too bad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde w 4 zle dwa omg..... zad.4; 4.1 Sure, that's a goog idea 4.2 Yes, I will. thank You 4.3 Pleased to meet you 4.4 Not too bad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test nie był taki trudny ale ostatnie zadanie. było głupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJGŁUPSZY TEST JAKI ROZWIĄZYWAŁAM!!! wierzcie mi że wiele rozwiązywałam, pytania bez sensu nie odzwierciedlają wiedzy z języka angielskiego a raczej z tego co wiesz z życia.Poza tym jest za dużo czasu po godzinie już większość się nudzi.Nam nie pozwoliła wyjść nauczycielka 15 minut przed końcem choć już od conajmniej 10 minut wszyscy się nudzili.Zazwyczaj jak rozwiązywałam miałam ok. ponad 40 ale z tego to nie będzie tak kolorowo bo nawet znając wypowiedzi ,które rozumiałam bardzo dobrze trudno było zrozumieć o co im chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie wydaje że w ostatnim pierwsze było C.! oby a ostatnie F z grandma xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 5 Do każdego pytania (5.1 - 5.4) przyporządkuj jedna z podanych odpowiedzi (A-E) A. Large or extra large. Im not sure - 5.3 (what size is you father?) B. It' small but very comfartable - 5.1 (How big is your room?) C. Half an hour - 5.2 (How long does it take you to get to school?) D. Over 65 kilos - E. Take the second on the left - 5.4 ( How do i get to the cinema) 6.1. Mark,I havent seen you for ages. 6.2.How do you like it? 6.3. Well done! 6.4 Shall I take message for her? 6.5 You shouldn`t drink so much Coke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie ale dość proste... haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle niemożliwe ze shall bo było podane we wczęśniejszym zadaniu żę coś tam leave
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ak powitasz na ulicy kolegę, którego dawno nie widziałeś/aś 6.1. Mark,I havent seen you for ages. Przymierzasz w sklepie płaszcz. Jak poprosisz koleżankę o opinię? 6.2.How do you like it? Kolega zdał celująco egzamin. Jak mu pogratulujesz 6.3. Well done! Odebrałeś/aś telefon do koleżanki, która jest nieobecna. Jak zapytać czy coś jej przekazać? 6.4 Shall I take message for her? Radzisz koleżąnce aby nie piła tak dużo Coca-Coli. Jak to zrobisz? 6.5 You shouldn`t drink so much Coke. 7 Hi Maggie, It’s nice to 7.1 …… from sou. You’re asking me about my new friend. Well, he is a new student at my school. He is much 7.2 ….. than me and has got fair hair. He’s really attractive! You will meet him when you 7.3….. to visit me. Se you soon 1. Hear 2. Haller 3. come
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasnę , że to było dłuupie ..! I to jak głupie .. Weeźcie , myślałam dobrze , a zaznaczyłam źle .. miałam dobrą odpowiedź , a potem zmieniłam na zła .. lol . ; / A w d*** z Tym .. Anglik i tak się nie liczyy .. ; ) hahaha .. , więc się nie przejmujęę . :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/ar...REG00/492674839 wejdzcie na to powoli dodaja odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto wymyślał ten test jest walniety dobra niby odpowiedz to 6.4 Shall I take message for her? ale w poprzednim zadaniu do cholery pisalo że typ napisal że leave to co to ma byc? tak bym niezaznaczal leave tylko shall do choleryu=......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test był jeszcze łatwiejszy,niż ten próbny!!!!!!!!!!! bez kitu!!!!!!!!!!!! mi on tam prawie w ogóle trudności nie sprawił,nie wiem jak wy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 8 8.1. after 8.2. straight 8.3. striped 8.4. behind Zadanie 9 A. Where can I buy a season ticket? 9.4 B. Who can get a cheaper season ticket? 9.5 C. How much is a season ticket? D. What kinds of season ticket can I buy? 9.2 E. Why is it good to have a season ticket? 9.1 F. Where can I travel with a season ticket Zadanie 10 10.1 Where to find a place to stay 10.2 ina a national park 10.3can save some money 10.4on a website Zadanie 11 11.Przeczytaj trzy krótkie wiadomości, a następnie do każdej z nich przyporządkuj cel, w jakim została napisana. Wpisz odpowiednie litery w kratki. Jeden cel został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej wiadomości. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt. 11. to ask for information 11.1 to give advice 11.3 to invite somebody 11.2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3.1 Kate's dance school is opp-osite the supermarket - false 3.2At Kate's school, one dancing lesson costs 2 - true 3.3Kate's dancing lessons are on Mondays and Fridays - true
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie może kiedy będą odpowiedzi do testu z niemieckiego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Co wy mówicie ten test był banalny. Tylko nie zgadzam sie z jedną odpowiedzią, która została tu zamieszczona. I chyba był błąd w druku na kacie odpowiedzi.. Licze na 50/50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde bledow w odpowiedziach tutaj widze co nie miara... Nie tylko Shall(to slowo oznacza POWINIENES, wiec jak by brzmialo zdanie - czy powinienem mu zostawic wiadomosc??), ale rowniez w obrazku z ta matka i dzieckiem, jak moze byc [...] look after baby??? Logiczne ze look at baby. Dalej, 10 zadanie 3 przyklad, totalnie niejasne. Dwie odpowiedzi byly prawidlowe... - odpowiedz A brzmiala ze nie musimy placic za wszystkie(a na obrazku bylo ze 1 gratis), a odpoweidz C - mozemy zaoszczedzic troche pieniedzy. Bez sensu ten test...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez czekam na odpowiedzi języka niemieckiego? czy ktoś wie, gdzie moge je znaleźć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...