Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emerycie, dostaniesz więcej. Ciut więcej

Utworzony przez henryk szczepanski, 25 lutego 2008 o 06:20 Powrót do artykułu
Czyli jak zawsze - NAJWIĘCEJ dostaną ci co mają NAJWIĘCEJ!!! Natomiast ci którzy mają najmniej i żyją na granicy ubustwa, teraz zamiast być bogaczami, będą NĘDZARZAMI!!! Zamiast wyrównywać i zmniejszać rozwarstwienie społeczne, to jeszcze bardziej się je pogłębia, za następne 100 dni Polska to będzie już tylko JAŚNIEPAŃSTWO i PODDAŃSTWO!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już niedługo wszyscy na utrzymaniu ZUS będą marginesem w opiekuńczym państwie.
0
Podwyżka procentowa jeszcze bardziej pogłębia dysproporcje emerytur i wg mnie jest niezgodna z zasadami równości prawa. Państwo nie wiadomo dlaczego daje więcej bogatym. Nie wiem z czego to wynika. Różnice emerytur powinny być takie same a nie pogłębiające się przez działalność państwa. Waloryzacja jest wyrównaniem wzrostu kosztów i dla biednego i bogatego powinna być taka sama
0
Skoro z wypłat miałem średnio więcej potrącane ZUSU, to dlaczego teraz mam dostać mniejszą podwyżkę emerytury?. Podwyżka procentowa jest uzasadniona bo ten który więcej odprowadzał dostanie więcej. Dlaczego pracownicy godzą się na dwie wypłaty, jedną oficjalną na listę i drógą do ręki. To w przyszłości odbije się na ich emeryturach.
0
a żeb wy skisli
0
pytam się Was madrzy uczeni ,a kiedy podwyżki emerytów ze starego portfela w KRUS-ie, czy czekacie jak wymrzemy z głodu ,za tyle żywności które Wam wyhodowałam przez tyle lat....
0
"Leży w barłogu, w blasku świecy tak czarnym jak on sam. Przy zapadniętych policzkach, zaroście jego oczy wydają się dwa razy większe. W pokoju okrutnie cuchnie. Sąsiad z góry wskazuje na wiadro. - Tu się załatwia, później stuka w sufit i ja wynoszę - mówi sąsiad Rysiek. Ubikacja jest na korytarzu, a tam Marciniak nie dojdzie. Zajmuje mieszkanie socjalne przy Przemysłowej. Brudne, w dzień porażają ściany osmolone niczym w kotłowni. Zimny piec, nie ma prądu i gazu. Marciniak: - Żyję, a już umieram." Taka przyszłość czeka schorowanych ludzi żyjących z nędznej renty 600-700zl..Elita zarabia po kilkanaście tys a recistom dają ochłap 40 zł...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: