Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beret - Genetic Patriot napisał:
K... mać! Jakim BARANEM trzeba być, by utożsamiać walkę o swoje prawa z prawem do blokowania dróg i utrudniania innym ludziom życia!? Po co BARANIE jeden z drugim leziesz na tę drogę? Po co, pytam się? A policja zamiast rozpędzić tę zbieraninę na cztery strony świata to będzie ich OCHRANIAĆ, by "wdzięczni" ludzie, stojący w korkach nie rozjechali im dup na te cztery strony świata. Co to za BARANIA moda się teraz zrobiła, że jak się komuś nie podoba, to pierwsze co robi to lezie na drogi. BARANY, BARANY i IDIOCI.
Witam patriotę z antenką na berecie. Myślisz dzwonie, że tu chodzi tylko o energetyków. Oni odważyli się jeszcze przeciwstawić obecnemu systemowi rządów.Reszta zwykłych ludzi jest już niewolnikami we własnym kraju.Zastraszona.Blokada drogi jest jedną z drastyczniejszych demonstracji.Myślisz, że łatwo takie kroki podejmować. Tacy jak ty, właśnie demolują resztki Polski. Pachole, sługusie antypolaków. WSTYD (szkoda, że nie zasmakowałeś pracy w energetyce za te wyśmienite zarobki).CZEŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Zgłoszę umyślne blokowanie drogi Policji i jak nie zareagują, to złoże skargę wyżej!!! Niech sobie biuro blokują, albo siedzibę prezesa PGE w Rzeszowie, a nie nam prostym ludziom życie utrudniają!
A co kolega chce od prezesa w Rzeszowie? Co on ma do tego? (ktoś tu nie ma pojęcia o kim pisze).To nie jego ludzie protestują- dawno ich wykosił.Efekty tych żniw już widać i słychać. A co do policji, to nie słyszałem żeby zabraniała chodzić po przejściach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierm strajkujących ten rząd podzielił Polaków na Ślązaków ,Kaszóbów ,Polaków 3 kategoriia Polsk A Polska B Polska c ,ponadto podzielił na normalnychPo a katolików nazwał mocherami niszczy katolików obkładając ich dodatkowym podatkiem o.3 procent,założył niektórym podsłuch, załozył kaganiec młodym internautom Akta .Proponuje prace aż do śmierci za śmieszną emerture na przetrfanie???a sami decydęci prezesi posłowie biorasetki tyz zł premii i odprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Zgłoszę umyślne blokowanie drogi Policji i jak nie zareagują, to złoże skargę wyżej!!! Niech sobie biuro blokują, albo siedzibę prezesa PGE w Rzeszowie, a nie nam prostym ludziom życie utrudniają!
RYŻEMU zamelduj czerwona cioto,może cię wysłucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLAK napisał:
Oni odważyli się jeszcze przeciwstawić obecnemu systemowi rządów.Reszta zwykłych ludzi jest już niewolnikami we własnym kraju.
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem. Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę powalczyć z "systemem rządów". Co za jełop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem. Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę powalczyć z "systemem rządów". Co za jełop.
Jak Wałesa potem Leper blokował drogi cycku, to taki mądry nie byłeś,no chyba że miałeś pieluchę między jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacław napisał:
Jak Wałesa potem Leper blokował drogi cycku, to taki mądry nie byłeś,no chyba że miałeś pieluchę między jajami.
Zrozum mundryjaku, że blokowanie dróg jest ZŁE. Z zasady. Niezależnie od tego, KTO je blokuje i w jakim celu. Drogi to żyły i tętnice gospodarki i miast/państwa. Ich blokowanie NIGDY nie przyniesie korzyści, a co najwyżej spowoduje zator. Największym absurdem ostatnich miesięcy było np. blokowanie dróg przez... kierowców (a raczej kierowców-IDIOTÓW), którzy protestowali przeciwko wysokim cenom paliw. Widzisz jakieś pozytywne skutki tych blokad? Bo ja nie. Podobnie będzie z tymi nieszczęsnymi energetykami. Powkur...ją trochę ludzi, poutrudniają im życie (które i tak łatwe nie jest) i tyle osiągną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Zrozum mundryjaku, że blokowanie dróg jest ZŁE. Z zasady. Niezależnie od tego, KTO je blokuje i w jakim celu. Drogi to żyły i tętnice gospodarki i miast/państwa. Ich blokowanie NIGDY nie przyniesie korzyści, a co najwyżej spowoduje zator. Największym absurdem ostatnich miesięcy było np. blokowanie dróg przez... kierowców (a raczej kierowców-IDIOTÓW), którzy protestowali przeciwko wysokim cenom paliw. Widzisz jakieś pozytywne skutki tych blokad? Bo ja nie. Podobnie będzie z tymi nieszczęsnymi energetykami. Powkur...ją trochę ludzi, poutrudniają im życie (które i tak łatwe nie jest) i tyle osiągną.
Im wcześniej władza to zrozumie MĄDRALO tym krucej będą trwały na tych drogach utrudnienia.Pretesje MĄDRALO więc do rządzacych a nie do strajkujacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Im wcześniej władza to zrozumie MĄDRALO tym krucej będą trwały na tych drogach utrudnienia.Pretesje MĄDRALO więc do rządzacych a nie do strajkujacych.
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
Mnie czerwony BUCU to możesz skoczyć na kant h..ja aż ci się ten głupi łeb zabuja.Mieszkam w willi nad pacyfikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Zrozum mundryjaku, że blokowanie dróg jest ZŁE. Z zasady. Niezależnie od tego, KTO je blokuje i w jakim celu. Drogi to żyły i tętnice gospodarki i miast/państwa. Ich blokowanie NIGDY nie przyniesie korzyści, a co najwyżej spowoduje zator. Największym absurdem ostatnich miesięcy było np. blokowanie dróg przez... kierowców (a raczej kierowców-IDIOTÓW), którzy protestowali przeciwko wysokim cenom paliw. Widzisz jakieś pozytywne skutki tych blokad? Bo ja nie. Podobnie będzie z tymi nieszczęsnymi energetykami. Powkur...ją trochę ludzi, poutrudniają im życie (które i tak łatwe nie jest) i tyle osiągną.
Ale ty masz w tej głowie,jak baran w torbie.Gdzieś ty się JASIU chował ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsul napisał:
Mnie czerwony BUCU to możesz skoczyć na kant h..ja aż ci się ten głupi łeb zabuja.Mieszkam w willi nad pacyfikiem.
Widzę, że dyskusja - z racji braku jakichkolwiek racjonalnych argumentów za blokadą dróg - rozwija się w przewidywalnym kierunku. Aha, jeśli już, to powinieneś był napisać "możesz mi skoczyć na ch...ja" - przez CH. Ale teraz rozumiem już trochę bardziej ten bezmyślny wybór formy protestu. Braki w wykształceniu wynikające z niskiego IQ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
To teraz jeszcze napisz baranie w jaki sposób blokowanie mi (oraz tysiącom zwykłych ludzi) przejazdu do domu/pracy jest równoznaczne z przeciwstawianiem się "systemowi rządów". Tylko k... prosto napisz, bo ja tego nie rozumiem. Wiesz co, mam pomysł. W weekend mam ochotę poprotestować sobie przeciwko rosnącym cenom jajek. Podaj mi swój adres to zorganizuję blokadę twojej drogi dojazdowej albo garażu. Ja też chcę powalczyć z "systemem rządów". Co za jełop.
Masz tu CYCU adres W-wa ul.Wiejska 10.12,14.Przyjedż czekamy-ZOMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMO napisał:
Masz tu CYCU adres W-wa ul.Wiejska 10.12,14.Przyjedż czekamy-ZOMO.
Ty jesteś idealnym dowodem na to, że policja powinna rozganiać takie blokady dróg na cztery wiatry, bo jesteście tylko bezmyślnymi szkodnikami, bez grama rozsądku. Tacy najpierw krzyczą, a dopiero potem zastanawiają się dlaczego. EOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Nie mam nic do energetyków (jak i do innych grup zawodowych). Nie rozumiem jedynie, dlaczego przez ich protest mam cierpieć ja i inni zwykli ludzie. Czy ja im k... coś zawiniłem, że będą mi drogę blokować? Czy jeśli ja będę miał zatarg ze swoim pracodawcą to mogę zablokować im drogę dojazdową do domu? By było fair? Zrozumcie IDIOCI, że nie wolno protestować utrudniając innym życia. A burmistrz, który popiera takie działania to taki sam BARAN i na drugi dzień powinien stawić się w pośredniaku po robotę, bo nie nadaje się do pracy na rzecz społeczeństwa.
O co ci chodzi zwykły człowieku ???? Wszyscy wielcy tak zaczynali,BOLEK nawet za to dostał NOBLA.Masz teraz internet dzięki temu,możesz swobodnie w nim pyskować,to wszystko wywalczyła dla ciebie ulica i to własnie w ten a nie inny sposób,gdy ty w tym czasie w ciepełku i pod kołderką gruche waliłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
CWANIACZKU, to podaj wreszcie swój adres, to urządzę ci blokadę klatki schodowej w ramach protestu dotyczącego rosnących cen jaj. Aha, pretensji o blokadę swojej klatki schodowej nie miej do mnie tylko do RZĄDZĄCYCH. I módl się, by zrozumieli, bo inaczej k... z domu przez tydzień nie wyjdziesz, taka blokada będzie.
A dlaczego Ty nie podasz swojego adresu? Boisz się dostać w swoją głupią antenkę!!!! Nie bądź takim cwaniakiem za monitorem, klepiąc w klawiaturę. Jak chcesz podyskutować przyjdź na jedno ze skrzyżowań i wywal swoje racje- bohaterze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci energetycy tacy cwani zawsze byli niech sobie dadzą radę w działalności gospodarczej , a nie jak posadka państwowa i dorabianie dzięki układowi w firmie, nie mają krzywdy, nie ma co się litować, lepiej litować się nad fabryką, a Burmistrz taki wysoki to dobrze będzie go widać wśród tej manifestacji, ma okazję ulżyć ludziom nie podnosząc za przedszkole i podatków ale to go nie obchodzi widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto
Kajo... napisał:
...podziekowac za chodzenie po slupach?????? czyzby Oni (z calym szacunkiem) robili to za darmo? Mogli pokonczyc Politechniki i nie musieliby chodzic po slupach, tylko zajac sie projektowaniem...na ten przyklad! Kazdy z nas wybiera w mlodosci jakas droge zycia i jedni chca leczyc ludzi lub zwierzeta, inni zas dowodzic flota, a inni ...chodzic po slupach lub sprzedawac samochody! Dziekuje natomiast nalezy sie kazdemu czlowiekowi z grzecznosci i przychylnosci, a nie za wykonywanie (mam nadzieje) solidnej pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
jak by nie zwykli robotnicy to kolego nie miał bys swiatełka bo kto by ci słupka naprawił jak by wszyscy tylko projektowali no kto
Z grubsza ... trzy błędy ortograficzne w jednym "zdaniu". Lepiej łaź po słupach niż w poprzek drogi....kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacenty napisał:
Moze nie być taniej. Jestem za likwidacją wszelkich przywilejów w różnych branżach!
taaaaak jestem za !!!! ZABRAĆ MARSZAŁKOWI LASKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...