Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Epidemia rozwodów w woj. lubelskim

Utworzony przez Anon, 8 sierpnia 2014 r. o 20:47 Powrót do artykułu
A ja mam pytanie, ile urzędników zatrudnia GUS i czy te dane są tak niezbędne do funkcjonowania państwa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobrze sądy kościelne będą miały dużo MEGA DUŻO pracy i kasy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie dane są bardzo ważne, pokazują, jak zmienia się społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...źwa ludzie opanujta sie, dajta se na luz . ja już ze swoją małżonką żyje se 25lat i jakoś nie myśle o rozwodzie, chociaż nie raz było pod górke. Jak bym chciał sie rozwodzic - to tych rozwodów by było ze dwa na rok przynajmniej. Rodzina i dzieci to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie. Po co męczyć się w związku bez przyszłości ?? Ja też niedługo dołączę do tego grona, bo moje małżeństwo to jedno wielkie nieporozumienie. Mamisynek zawsze będzie ciotą i niedojdą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między innymi: dlatego jest tak, że "Samotna Matka z dzieckiem" jest świetnym sposobem na życie i wyłudzeniem niezłej kasiory od Państwa Polskiego. A póki co: nikt nikomu (czyli żaden urzędnik) nie zajrzy tak naprawdę nikomu do łóżka, czyli "kto z kim śpi". I dopóty tak będzie, dopóki nie zmieni się Polskie Prawo, które "przemawiało by" na korzyść Pełnej Polskiej Rodziny. Patologia ma teraz większe 'prawa i przywileje" niż tradycyjny model polskiej rodziny... Niestety, ale właśnie dlatego "mamy to, co mamy..." :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszyły opinie tych tzw. "ekspertów":) usiłujących  wyjaśniać zwykłym zjadaczom chleba przyczyny różnych zjawisk. Ile trzeba lat studiów aby dojść do takich  skomplikowanych wniosków jak ta tzw. pani "ekspert".:) Pozdrowienia dla trzeźwo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie. Po co męczyć się w związku bez przyszłości ?? Ja też niedługo dołączę do tego grona, bo moje małżeństwo to jedno wielkie nieporozumienie. Mamisynek zawsze będzie ciotą i niedojdą !!!
 
No pewnie. Po co męczyć się w związku bez przyszłości ?? Ja też niedługo dołączę do tego grona, bo moje małżeństwo to jedno wielkie nieporozumienie. Mamisynek zawsze będzie ciotą i niedojdą !!!
A gdzie Ty łoczy miała wcześniej ??? Tak to jest, gdy się myśli "kroczem" zamiast mózgiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszyły opinie tych tzw. "ekspertów":) usiłujących wyjaśniać zwykłym zjadaczom chleba przyczyny różnych zjawisk. Ile trzeba lat studiów aby dojść do takich skomplikowanych wniosków jak ta tzw. pani "ekspert".:) Pozdrowienia dla trzeźwo myślących.
Tyle ze psychologowie mają na codzień z takimi ludźmi do czynienia. Więc myślę że mogą więcej powiedzieć od ciebie wielce doswadczony pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Ty łoczy miała wcześniej ??? Tak to jest, gdy się myśli "kroczem" zamiast mózgiem...
To jest niepoważne zeby tak wyzywać prawie byłego męża... Rozstać sie mozna bez takich akcji zeby na forum od niedojd itp wyzywać... Szok! Po co te obczernianie. To tylko o Tobie świadczy jakiego sobie wybralas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między innymi: dlatego jest tak, że "Samotna Matka z dzieckiem" jest świetnym sposobem na życie i wyłudzeniem niezłej kasiory od Państwa Polskiego. A póki co: nikt nikomu (czyli żaden urzędnik) nie zajrzy tak naprawdę nikomu do łóżka, czyli "kto z kim śpi". I dopóty tak będzie, dopóki nie zmieni się Polskie Prawo, które "przemawiało by" na korzyść Pełnej Polskiej Rodziny. Patologia ma teraz większe 'prawa i przywileje" niż tradycyjny model polskiej rodziny... Niestety, ale właśnie dlatego "mamy to, co mamy..." :wacko:
a to taka wielka kasiora jest w państwie Polskim, że nic innego lepiej nie robić tylko z siebie samotną matkę. Ehhh widać człowieku, że nie masz pojęcia o polsiej rzeczywistosci, chociaz odzwierciedlasz ksiązkowy typ polaka--- co by się nie działo trzeba narzekać i krytykować. Dobra rada-- wszytsko co zrobiłeś, wróci kiedyś do Ciebie. p.s. "mamy, to co mamy..." przez takich ludzi jak Ty, nastawionych krytycznie do wszytskich i wszytskiego "odbiegających od normy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, ile urzędników zatrudnia GUS i czy te dane są tak niezbędne do funkcjonowania państwa ??
Nie wiem ilu urzędników zatrudnia GUS i czy te dane są niezbędnie ale na pewno są bardzo ciekawe i potrzebne. Tak więc nie rozumiem o co ci chodzi człowieku... Prawda w oczy kole? Nie chcesz jej słuchać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój (juz swietej pamieci) tata powtarzal mojej mamie po prawie 30 latach malzenstwa, jak sie o cos sprzeczali: I tak sie z Toba nie rozwiodę i rozwodu Ci nie dam. Wzięlas mnie, to sie męcz... :) cierpliwosci i czasu potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ha ha ha...najprawdopodobniej statystyki zawyża, w obu badaniach, mój ojciec! Właśnie dowiedziałam się, że ma jakąś nową kobietę :wub: i rozwodzi z obecną żoną, a jest Ona nr 4 w bujnym życiu taty! Ale ja i tak Go kocham, a On odwzajemnia się i poprawiając mi humor :)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie. Po co męczyć się w związku bez przyszłości ?? Ja też niedługo dołączę do tego grona, bo moje małżeństwo to jedno wielkie nieporozumienie. Mamisynek zawsze będzie ciotą i niedojdą !!!
A wcześniej nie wiedziałaś, że to maminsynek tylko nalegałaś na ślub :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie o związkach bez przyszłości, bez miłości bez szans na przeżycie. Ok, zgadzam sie ,a gdzie w tym związku umieścisz siebie?Usprawiedliwiasz siebie,  czy ty jako wierzący myślisz o swojej połowie, czy jesteś w stanie go usprawiedliwić tak dobrze jak siebie, egoisto!!!! Spóż jak cierpi twój brat, czy zainteresowałeś sie tym co stało się w jego życiu, że taki jest, czy myślisz tylko o  sobie. Moje ja jest najważniejsze. Gdzie jest twoja ofiara, gdzie jesteś ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam tego typu artykuly to zawsze odnosze wrażenie że męszczyźni to potwory a kobiety to idealy .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie o związkach bez przyszłości, bez miłości bez szans na przeżycie. Ok, zgadzam sie ,a gdzie w tym związku umieścisz siebie?Usprawiedliwiasz siebie,  czy ty jako wierzący myślisz o swojej połowie, czy jesteś w stanie go usprawiedliwić tak dobrze jak siebie, egoisto!!!! Spóż jak cierpi twój brat, czy zainteresowałeś sie tym co stało się w jego życiu, że taki jest, czy myślisz tylko o  sobie. Moje ja jest najważniejsze. Gdzie jest twoja ofiara, gdzie jesteś ty?
  Ja znalazłem dla ciebie umiejscowienie. Miejsce kobiet jest w kuchni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to taka wielka kasiora jest w państwie Polskim, że nic innego lepiej nie robić tylko z siebie samotną matkę. Ehhh widać człowieku, że nie masz pojęcia o polsiej rzeczywistosci, chociaz odzwierciedlasz ksiązkowy typ polaka--- co by się nie działo trzeba narzekać i krytykować. Dobra rada-- wszytsko co zrobiłeś, wróci kiedyś do Ciebie. p.s. "mamy, to co mamy..." przez takich ludzi jak Ty, nastawionych krytycznie do wszytskich i wszytskiego "odbiegających od normy"
    przy 3 i więcej dzieci to już w ogóle się nie opłaci pracować, bo jedne wynagrodzenie jest z mopsu za darmo i dzieci maja matkę 24 godzin na dobę, a ty myślisz,ze ile w lubelskim się zarabia, 1200 zł to rarytas, do tego trzeba odjąć dojazdy, i czy się opłaci, na pewno nie, a i samotna matka gdzie nie pójdzie to popłacze jaka to ona biedna z kilkorgiem dzieci to i ksiądz da, mops da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ha ha ha...najprawdopodobniej statystyki zawyża, w obu badaniach, mój ojciec! Właśnie dowiedziałam się, że ma jakąś nową kobietę :wub: i rozwodzi z obecną żoną, a jest Ona nr 4 w bujnym życiu taty! Ale ja i tak Go kocham, a On odwzajemnia się i poprawiając mi humor :)!
  bo głupie baby go biorą za męża, bo jeżeli byłabym już drugą to mi się by światełko zapaliło a nie mówiąc, że 3 czy kolejna   .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...