Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Epidemia rozwodów w woj. lubelskim

Utworzony przez Anon, 8 sierpnia 2014 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Między innymi: dlatego jest tak, że "Samotna Matka z dzieckiem" jest świetnym sposobem na życie i wyłudzeniem niezłej kasiory od Państwa Polskiego. A póki co: nikt nikomu (czyli żaden urzędnik) nie zajrzy tak naprawdę nikomu do łóżka, czyli "kto z kim śpi". I dopóty tak będzie, dopóki nie zmieni się Polskie Prawo, które "przemawiało by" na korzyść Pełnej Polskiej Rodziny. Patologia ma teraz większe 'prawa i przywileje" niż tradycyjny model polskiej rodziny... Niestety, ale właśnie dlatego "mamy to, co mamy..." :wacko:
Dokladnie tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sodoma i Gomora. Do niczego nie prowadzi, a tylko do nieszcześć, frustracji, bezecności i wulgarstwa. Macie rację, nie trzymajcie sie Boga tylko Palikota. On was na pewno zbawi. Marycha i sztucznym penisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sodoma i Gomora. Do niczego nie prowadzi, a tylko do nieszcześć, frustracji, bezecności i wulgarstwa. Macie rację, nie trzymajcie sie Boga tylko Palikota. On was na pewno zbawi. Marycha i sztucznym penisem
      Człowieku lecz się. Co ma palikot czy bóg do mojego małżeństwa ?? Ja się ożeniłem z kobietą, a nie z palikotem czy bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie na pierwszym miejscu jest Bóg, na drugim żona lub mąż, a na trzecim dzieci, tam nie ma rozwodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie na pierwszym miejscu jest Bóg, na drugim żona lub mąż, a na trzecim dzieci, tam nie ma rozwodów.
  o, znalazł się ksiądz, co umoralnia, u niego też jakby był Bóg na pierwszym miejscu to nie miałby kochanki z dziećmi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Do dwóch razy sztuka. Dzieci w końcu wyjechały nad morze - tytuł reportażu w dzisiejszym dzienniku   tu pełne, uczciwe rodziny mające 1-2 dzieci napewno nie pojechały tylko samotne matki lub rodzice bezrobotni tzn. mające obydwie lewe ręce albo niemyślące głową tylko inną częścią ciała, bo jak kogoś nie stać na dzieci to się nie decyduje na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem księdzem, tylko 38-letnią mężatką  z dość długim stażem małżeńskim jak na dzisiejsze standardy. Nie będę rozwijać tego co powiedziałam wcześniej, bo jest to oczywisty przepis na udane, długie małżeństwo; przepis, który pozwala pokonać kryzysy i wychować dzieci w poszanowaniu dla rodziny, która jest opoką.    
o, znalazł się ksiądz, co umoralnia, u niego też jakby był Bóg na pierwszym miejscu to nie miałby kochanki z dziećmi
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO PRZEZ TE BABY, ROZWÓD PRZEZ BABĘ BO INNA BABA, ROZWÓD PRZEZ BABĘ BO SIĘ JEJ W GŁOWIE POPRZEWRACAŁO, ROZWÓD PRZEZ BABĘ BO SE INNEGO ZNALAZŁA, ROZWÓD PRZEZ BABĘ BO BABA TO SAMO ZŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie było dobrodziejstwa rozwodów to ludzie by się pozabijali nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, nazywam się Darci Lyne, jestem z New Jersey, USA. Przeczytałem post-komentarz online dziennikarza z Los Angeles, który ujawnia, jak trwale wyleczył słabą erekcję i szybki wytrysk 2 miesiące po tym, jak żona go opuściła, a także powiedział, że dr NOSA wraca po byłej żonie po 2 latach rozłąki. Skontaktowałem się z tym samym doktorem NOSA z powodu moich wyzwań w życiu, mam te Potężne Intencje, że rzeczy będą działać dla mnie, wierzyłem w świadectwa, że ​​prawdziwe życie dowodzi. Uświadomiłem sobie, że dobrze byłoby tutaj się podzielić, ponieważ wiem, że to również zainspiruje innych. Miałem tyle szczęścia, że ​​natknąłem się na CZARNE MAGICZNE SPELLS  Osobisty kontakt osobisty  -Email-blackmagicsolutions95@gmail.com Nie jestem pewien, czy mógłbym to zrobić bez niego. Poddałbym się i uwierzył, że mój mąż spotykał się z kimś innym i powiedział, że skończyliśmy. Po tym, jak Dr.NOSA rzucił magiczne zaklęcie miłości, mój mąż dzwoni do mnie na komórkę i wraca do domu. Dziękuję bardzo za powrót mojego męża do domu po 3 latach rozłąki. Jesteśmy wiecznie zadłużeni. dzisiaj świadczę z radością i szczęściem światu ... także możesz WhatsApp z nim-- +2349083639501 * Miłośnik Love Spells Win-Back Ex * Magiczne zaklęcie sukcesu i promocji * Szczęśliwego uroku - BUSINESS STAR * oddziały - HAK OCHRONNY * rozdzielczość klątwy * Rozwiązanie problemu rozwodu? * rozwiązanie choroby i chorób ciała * Jeśli chcesz zaklęcia miłosnego dla nowego kochanka? * duchowe oczyszczenie * Magia płodności - OWOCE KOBIET * dekretująca magia, SPELL LOTTERY i WIN-GAMES SPELL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...