Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Euro 2012: Lubelszczyzna nie zyska nic?

Utworzony przez observer, 18 kwietnia 2008 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Skoro nawet stolica oceniana jest miernie w przygotowaniach, to czego można spodziewać się po Lubelszczyźnie, zapomnianej, PIS-owskiej, nielubianej przez "zachód" naszego ukochanego kraju. Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić - świadczy to o jednym. Siedzieć na stołku aby brać kasę. A robota - niech "tamci" zrobią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli żadna nowość, spodziewałem się tego od początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKTY SĄ TAKIE,ŻE LUBLIN I LUBELSKIE TO WIEŚ NIE OBRAŻAJĄC WSI!!!DNO DO KWADRATU, WYPRZEDZIŁY NAS DAWNO: PODKARPACIE, PODLASKIE I ŚWIĘTOKRZYSKIE, KTÓRE PARĘ LAT TEMU BYŁY NA TAKIM POZOMIE JAK MY ALE TAM SĄ POLITYCY=MANEGEROWIE, KTÓRZY COŚ ROBIĄ DLA STLOLIICY WOJEWÓDZTWA I REGIONU U NAS NIC: ANI EURODUPOPARLAMENTARZYŚCI ANI WATAHA WYBRANA Z LUBELSKIEGO NA WIEJSKĄ ANI WŁADZE MIASTA..ŻENADA NA CAŁEJ LINI!!! O KONKUROWANIU Z NAJBADZIEJ ROZWIJĄCJYMI SIĘ ROEGIONAMI TO NAWET NIE WSPOMNE BO TO LATA ŚWIETLNE!!!ŻAL SERCE ŚCISKA,ŻE CZŁOWIEK MIESZKA W TAK BEZNADZIEJNYM REGIONIE POLSKI!!!WIEM MOŻNA WYJECHAĆ...I CHYBA TRZEBA O TYM POMYŚLEĆ NA POWĄŻNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski poseł pan Palikot robi sobie szopke ze zdrowiem prezydenta. Właśnie w tym celu głosowali na pana mieszkańcy lubelszczyzny. Po co nam nowe miejsca pracy, drogi itd. ważne że pan Janusz ma dobrą zabawę. Chyba za pana Palikota będzie PO lubelszczyźnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z innego regionu Polski (jednego z bogatszych) a mieszkam teraz w Lublinie. I muszę przyznać ,że Lubelszczyzna nigdy nie osiągnie poziomu rozwoju tych lepszych regionów-dlaczego? Chodzi o mentalność ludzi tutaj mieszkających nie tylko polityków.Nie będę tutaj generalizował bo tym sposobem mogę obrazić wiele osób ale chodzi o znakomitą większość. Lenie, brudasy,oszuści,niesolidni,spóźnialscy i niesłowni tak określam mieszkańców Lubelszczyzny ( nie wszystkich oczywiście)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Pochodzę z innego regionu Polski (jednego z bogatszych) a mieszkam teraz w Lublinie. I muszę przyznać ,że Lubelszczyzna nigdy nie osiągnie poziomu rozwoju tych lepszych regionów-dlaczego? Chodzi o mentalność ludzi tutaj mieszkających nie tylko polityków.Nie będę tutaj generalizował bo tym sposobem mogę obrazić wiele osób ale chodzi o znakomitą większość. Lenie, brudasy,oszuści,niesolidni,spóźnialscy i niesłowni tak określam mieszkańców Lubelszczyzny ( nie wszystkich oczywiście)
Lublin pozdrawia biedaszyby i zachodniopomoskie PGRy i zamieszkujacych tamtejsze DDRowskie pozostalosci zabuzan Lublin to serce prawdziwej Polski,o ktorej ty mogles slyszec od dziadka jak Ci bajki opowiadal do poduszki. Miernoto wracaj tam skad przyjechales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Lubelski poseł pan Palikot robi sobie szopke ze zdrowiem prezydenta. Właśnie w tym celu głosowali na pana mieszkańcy lubelszczyzny. Po co nam nowe miejsca pracy, drogi itd. ważne że pan Janusz ma dobrą zabawę. Chyba za pana Palikota będzie PO lubelszczyźnie. Pozdrawiam
PAN PALIKOT TO BIZNESMEN I PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA VBARDZO PORŻADNY CZŁOWIEK, JEDEN Z CZŁONKÓW I TWÓRCÓW RADY BIZNESU, SMA SIĘ PROMOWAŁ I OPŁACAŁ KAMPANIĘ DO SJEMU NIE JAK RESZTA GOŁODÓWPCÓW Z LUBLINA I OKOLIC. PO DRUGIE DAWAŁ MIEJSCA PRACY, PODNIÓŚŁ I WYPROMOWAŁ LUBEKLSKI POLMOS!!!JEST BARDZO INTELIGENTNY I MYŚLI TO CO MÓWI A NIE UDAJE IDIOTĘ JAK RESZTA BARANÓW W PARLAMENCIE, NP. Z KOCHANEGO W DURNYM LUBLINIE, NIEUDOLNEGO PIS ALBO MIERNOT Z PSL!!!WIEC OD PANA PALIKOTA SIĘ CHŁOPCZE ODPONIEDZIAŁKUJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie miałem na myśli takich jak ty, zapomniałem dodać zakompleksionych Lubelaków. Co do miejsca mojego pochodzenia to uściślę , nie jestem ani z pomorza czy śląska tylko rodzina pokoleniowa z Krakowa. Mój dziadek znalazł się wśród kadry profesorskiej UJ zamordowanej przez gestapo w czasie wojny. Za komuny moja rodzina cierpiała represje ze strony komuchów. Jak byś studiował w Krakowie na AGH cz UJ to na pewno ktoś mi bliski byłby twoim wykładowcą więc nie nazywaj mnie miernotą miernoto jedna. O sobie nie będę pisał bo nie wypada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot taki cudny - poczytaj chłopcze o prywatyzacji i dziwnym wypływie kasy z polmosu, o procesach z żonką - o ukrywaniu majątku, porównaj obietnice finansowania wielu rzeczy z własnej asy a teraz jak to wygląda w praktyce i spójrz na dotacje z miasta i sejmiku na powiazane z nim fundacje i stowarzyszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
No właśnie miałem na myśli takich jak ty, zapomniałem dodać zakompleksionych Lubelaków. Co do miejsca mojego pochodzenia to uściślę , nie jestem ani z pomorza czy śląska tylko rodzina pokoleniowa z Krakowa. Mój dziadek znalazł się wśród kadry profesorskiej UJ zamordowanej przez gestapo w czasie wojny. Za komuny moja rodzina cierpiała represje ze strony komuchów. Jak byś studiował w Krakowie na AGH cz UJ to na pewno ktoś mi bliski byłby twoim wykładowcą więc nie nazywaj mnie miernotą miernoto jedna. O sobie nie będę pisał bo nie wypada.
Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywatela Krakowa z tymczasowym zameldowaniem w Lublinie, a dałeś się tak łatwo wyprowadzić z równowagi, że sam zacząłeś rzucać epitetami - heh ładnie ładnie. Pozdrowienia od wszystkich Lubelaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywatela Krakowa z tymczasowym zameldowaniem w Lublinie, a dałeś się tak łatwo wyprowadzić z równowagi, że sam zacząłeś rzucać epitetami - heh ładnie ładnie. Pozdrowienia od wszystkich Lubelaków.
Nie obrażaj sie nie miałem na myśli wszystkich z Lublina. Pozdrowienia od lajkoników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
observer napisał:
Skoro nawet stolica oceniana jest miernie w przygotowaniach, to czego można spodziewać się po Lubelszczyźnie, zapomnianej, PIS-owskiej, nielubianej przez "zachód" naszego ukochanego kraju. Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić - świadczy to o jednym. Siedzieć na stołku aby brać kasę. A robota - niech "tamci" zrobią...
"Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić" Są, są, są i to tak zajęci aktywnością,ze pozapominali o lustracji - ale już po krzyku-zostaną powołani ponownie;) Od 1989 roku każda kolejna ekipa jest o głowę lepsza od poprzedniej w ... spowalnianiu. Wieść niesie, że zaczeli im płacić stawkami akordowymi za niedorozwój więc w pocie czoła przekraczają normy wypracowane przez poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r3f45t325t54 napisał:
FAKTY SĄ TAKIE,ŻE LUBLIN I LUBELSKIE TO WIEŚ NIE OBRAŻAJĄC WSI!!!DNO DO KWADRATU, WYPRZEDZIŁY NAS DAWNO: PODKARPACIE, PODLASKIE I ŚWIĘTOKRZYSKIE, KTÓRE PARĘ LAT TEMU BYŁY NA TAKIM POZOMIE JAK MY ALE TAM SĄ POLITYCY=MANEGEROWIE, KTÓRZY COŚ ROBIĄ DLA STLOLIICY WOJEWÓDZTWA I REGIONU U NAS NIC: ANI EURODUPOPARLAMENTARZYŚCI ANI WATAHA WYBRANA Z LUBELSKIEGO NA WIEJSKĄ ANI WŁADZE MIASTA..ŻENADA NA CAŁEJ LINI!!! O KONKUROWANIU Z NAJBADZIEJ ROZWIJĄCJYMI SIĘ ROEGIONAMI TO NAWET NIE WSPOMNE BO TO LATA ŚWIETLNE!!!ŻAL SERCE ŚCISKA,ŻE CZŁOWIEK MIESZKA W TAK BEZNADZIEJNYM REGIONIE POLSKI!!!WIEM MOŻNA WYJECHAĆ...I CHYBA TRZEBA O TYM POMYŚLEĆ NA POWĄŻNIE!!!
Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MI NOWINA żE TU NIC NIE BęDZIE,CI NIEUDOLNI POSłOWIE Z PO,PIS,SLD,PSL TO POWINNI KLUB ZAłOżYć O NAZWIE MIERNOTY LUBELSKIE ,A PRAWDA JEST TAKA żE SIę DORWALI DO KORYTA I W DU..IE MAJą LUBLIN I WOJEWóDZTWO,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot taki cudny - poczytaj chłopcze o prywatyzacji i dziwnym wypływie kasy z polmosu, o procesach z żonką - o ukrywaniu majątku, porównaj obietnice finansowania wielu rzeczy z własnej asy a teraz jak to wygląda w praktyce i spójrz na dotacje z miasta i sejmiku na powiazane z nim fundacje i stowarzyszenia
Powiem tak nie interesują mnie sprawy rozwodowe Palikota, szczególnie że adwokatem żony jest Giertych.
Rak napisał:
Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy.
Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiem tak nie interesują mnie sprawy rozwodowe Palikota, szczególnie że adwokatem żony jest Giertych. Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta...
Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywną? Łatwiej uwierzyć posłowi niż byłej, opuszczonej wraz z dziećmi żonie- wyznajesz nimb nieomylnej wadzy czy gadającej w telewizorze głowy? Następnym razem weź poprawkę na długowieczność zostawianych w sieci internet śladów bo kiedyś ten wpis być może przeczytają Twoje prawnuki a wtedy posel juz poslem raczej nie bedzie i Bóg jeden wie co wyryją mu kiedyś na katafalku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lustro napisał:
Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywną? Łatwiej uwierzyć posłowi niż byłej, opuszczonej wraz z dziećmi żonie- wyznajesz nimb nieomylnej wadzy czy gadającej w telewizorze głowy? Następnym razem weź poprawkę na długowieczność zostawianych w sieci internet śladów bo kiedyś ten wpis być może przeczytają Twoje prawnuki a wtedy posel juz poslem raczej nie bedzie i Bóg jeden wie co wyryją mu kiedyś na katafalku.[/quote] [quote]Art. 107. 1. W zakresie określonym ustawą poseł nie może prowadzić działalności gospodarczej z osiąganiem korzyści z majątku Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego ani nabywać tego majątku. 2. Za naruszenie zakazów, o których mowa w ust. 1, poseł, uchwałą Sejmu podjętą na wniosek Marszałka Sejmu, może być pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu, który orzeka w przedmiocie pozbawienia mandatu.
To chyba mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...