Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europoseł rekordzista ma 19 asystentów. Kolarska-Bobińska - 10

Utworzony przez ravajas@wp.pl, 15 stycznia 2013 r. o 17:52 Powrót do artykułu
dlaczego to robią? bo mogą. głosowało się na socjalizm, to się teraz ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....ilu asystentów zatrudniają polscy europosłowie. Wyszło mu, że aż 19 asystentów ma Ryszard Legutko (PiS), a Tadeusz Cymański i Ryszard Czarnecki (Solidarna Polska) po 17..... I w czym problem?Im większa pustka w głowie i bezraddność,tym więcej asystentów (niektórzy nazywają fajtfusów lub przydupasów).A jako asystentów zatrudnia się kogoś z rodziny lub bliskich znajomych.Aby nie było "podejrzeń" to eurooseł X zatrudnia rodzinkę euroosła Y i vicewersa.Świat się kręci euroosłowie mają się dobrze.Ich rodziny również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francowate matoły. Wybraliście francowatych de.bili,matołów którzy nic nie potrafią,nic nie umieją,nie potrafią wziąć żadnej odpowiedzialność na siebie i dlatego zatrudniają tylu asystentów. Wszyscy asystenci oczywiście z najbliższej rodziny. ZERO pracy,zero wydajności ale trzeba zatrudnić i trzeba dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styx jesli masz jakies kompleksy nikt Ci nie broni mozesz sam zostac europoslem bez asystentow. Mecza mnie takie opluwajace komentarze bez polotu - do ksiazek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kret napisał:
Styx jesli masz jakies kompleksy nikt Ci nie broni mozesz sam zostac europoslem bez asystentow. Mecza mnie takie opluwajace komentarze bez polotu - do ksiazek !
On robi za matoła a pieniądze bierze,a podatnicy pracują na pensje jego asystentów. Asystenci wszyscy to pociotki,znajomi,lub znajomi znajomych.Rozpędzić tych nieuków i nierobów.Czekaja ludzie wykształceni którzy będą na tych samych warunkach i stanowiskach za połowę mniejsze wynagrodzenie i z o połowę mniejszą ARMIĄ pseudo asystentów !!!!!! GNAĆ NIEROBÓW.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1600zł brutto m-c dla euro-posłów leniwców minus 100zł za każdą nieobecność a wagarowiczów jest sporo wtedy by szanował robote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej już nie wybierajcie Kolarskiej!!!! Porażka - nic nien robi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cenię Panią Kolarską-Bobińską. Uczestniczyłam w bezpłatnych warsztatach komputerowych organizowanych przez jej biuro i nareszcie nie boję się włączać komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...