Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europosłowie dostaną trzy razy więcej niż teraz

Utworzony przez olo, 4 marca 2009 r. o 05:58 Powrót do artykułu
ehh.... jak dobrze być europosłem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka arystokracja polityczna??! Toż to banda ćwoków i cwaniaków, którzy pchają się do koryta jak świnie, żeby tylko kasy się nachapać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni myślą tylko o pięniądzach i o niczym więcej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle co oni zarabiają w miesiąc, ja nie zarabiam przez rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przeproszeniem Andrzej Gwiazy widać, że same "gwiazdy" lokalnej polityki maja zamiar wskoczyc do PE na foteliki lukrowane euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZERNIAK +WOJTAS PANOWIE MNIEJ OBŁUDY ,PO CO TO KRYGOWANIE ,A TAK NA MARGINESIE TO DLA LUBLINA NIC LUDZIE Z SOJUSZU ROBOTNICZO CHŁOPSKIEGO NIE ZROBILI TO I TAM NIC NIE ZROBIĄ.OSOBIŚCI NA PEWNO NA TAKIE PSEUDO POLITYCZNE POSTACIE NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ .W ZASADZIE TO CAŁE PO TO TEŻ BANDA KOLEŻKÓW I NA KOGO GŁOSOWAĆ JESZCZE NIE WIEM.CIEKAWE CZY CZERNIAK ,WOJTAS CZY KARPIŃSKI,WYSOCKI,ŁĄTKA JAKIŚ INNY JĘZYK ZNAJĄ W STOPNIU BIEGŁYM OPRÓCZ POLSKIEGO ,MAM NA MYŚLI ANGIELSKI.A JAK TAK Z BOKU POPATRZEĆ MARNE TE POSTACIE I WYGLĄDA TO JA JAKIEŚ ODRZUTKI Z NIE NAJLEPSZEJ ZRESZTĄ KLASY I Z PARTII KTÓRE OD 20 LAT ROZPRZEDAJA I OKRADAJĄ NASZ KRAJ ,LUDZIE CI SIEDZĄ I OBŁUDNIE ŁŻĄ I KŁAMIĄ MAMIĄC NAS . NARÓD POLSKI JEST GŁUPI BO SIE NA TO NON STOP DAJE NABIERAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tzw. "demokratycznym" państwie chocby wszyscy głosowali na Kowalskiego,Wiśniewskiego,czy Malinowskiego,to i tak wygrają ci co będą w czołowce list wyborczych.Szkoda iśc na wybory.Ci wszyscy pożal się Boże kandydaci są tak pewni siebie,że nawet nie prowadzą kampanii wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie mają często co do garnka włożyc, a Ci na stołkach tylko patrza jakby tu sobie dodac kolejne "0" do kwoty wypłaty! grrrrrr;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do KK: nikt nie prosi o "dawanie głosu" takich jak Ty. "Sojusz robotniczo-chłopski" (i nie mam tu na myśli PSL) podźwignął Polskę z ruiny powojennej i zlikwidował analfabetyzm, żeby Twoja rodzina mogła głosować w wyborach. A Jacek Czerniak moim zdaniem jest poważnym kandydatem, fachowcem w tym, co robi, świetnym samorządowcem i jak mało kto nadaje się do Strasburga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław Oskoma napisał:
Do KK: nikt nie prosi o "dawanie głosu" takich jak Ty. "Sojusz robotniczo-chłopski" (i nie mam tu na myśli PSL) podźwignął Polskę z ruiny powojennej i zlikwidował analfabetyzm, żeby Twoja rodzina mogła głosować w wyborach. A Jacek Czerniak moim zdaniem jest poważnym kandydatem, fachowcem w tym, co robi, świetnym samorządowcem i jak mało kto nadaje się do Strasburga!
Ty Wiesiek to chyba chory jesteś Twój sojusz wytłukł po wojnie wszystkich patriotów a te głosowania to była parodia-rodzina mogła pójść głosować na jedynie słuszną partię-zamiast pisać głupoty na forum obejrzyj "Śmierć rotmistrza Pileckiego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co roztrząsać prehistorię Polski i ripostować w stylu "a w Ameryce bijo Murzynów"? Rzecz dotyczy europejskich wyborów i kompetencji kandydatów. Założę się, że kandydat SLD dorównuje owymi kompetencjami profesorowi z PO i z pewnością przewyższa profesora z LPR! To się rozumie samo przez się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław Oskoma napisał:
Do KK: nikt nie prosi o "dawanie głosu" takich jak Ty. "Sojusz robotniczo-chłopski" (i nie mam tu na myśli PSL) podźwignął Polskę z ruiny powojennej i zlikwidował analfabetyzm, żeby Twoja rodzina mogła głosować w wyborach. A Jacek Czerniak moim zdaniem jest poważnym kandydatem, fachowcem w tym, co robi, świetnym samorządowcem i jak mało kto nadaje się do Strasburga!
NIE PRZYPOMINAM SOBIE ŻEBYM Z TOBĄ ŚWINIE PASAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszedzie za prawice wstyd nam bedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak PAN, Panie KK, ale ja nigdy ich nie pasałem. Co oczywiście nie jest zarzutem do Pana, gdyż znaczy to, że szlachetną kartę ma Pan w życiorysie. Chodzi mi tylko o docenienie faktu, że to dzięki Polsce Ludowej umie Pan pisać i już prosiąt pasać nie musi. A Pan Czerniak język angielski zna doskonale. Takie są fakty: właściwy człowiek, na właściwe miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, a jak u was ze znajomością "zagranicznych" języków???Macie jakieś certyfikaty językowe???? Ale jeśli bedziecie tylko farmazonić po naszemu to i wstydu nie przyniesiecie, nie umówicie się ze zmarłym kilka lat temu artystą...jak niegdysiejszy minister "kóltóry". Tylko co będzie jak zabierzecie ze sobą dziarskich ochotników z siusiawkami... t.z. orkiestrantów i zaczniecie sobie przygrywać -pod drzwiami- powszechnie znane kawałki. Kto was wytłumaczy, przetłumaczy i zrozumie??? Cepelia, cepelia......cepelia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wiesławie szkoda Pana wysiłku. Szkoda czasu na dyskusje z prawicowym oszołomstwem. PO i PIS pokazaly ze jedyne co potrafia zrobic to doprowadzic do sytuacji gdzie w przeciągu ostatnich 2 lat nie bylo branży która nie strajkowała! Na wiosnę wyjdziemy na ulice i pogonimy to prawicowe bydło z ich ciepłych stołeczków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cepelia zapewniam, że Pan Czerniak biegle włada językiem angielskim. Możemy więc spać spokojnie, wstydu nie będzie! Panie Jacku trzymamy z Anią kciuki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...