Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No cóz wegetarianką nie jestem, ale sam pomysł swięta wieprzowiny wstrzasnął mną do głebi:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?
Nie wywalilam już ani razu. Tobie chyba sie wydaje, ze wstawiłeś go więcej razy niż to miało miejsce faktycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam cię cieplutko M53 na tym forum. Tutaj brak dyskusji, sam prowadzę monolog, toteż otworzyłem nowy wątek, Po festiwalu wieprzowina prawdę ci powie, na którym będę publikował w kontynuacji wierszyki, prawie jak bajeczki, ale i tam czytać czytają, ale nikt nie śmie się wychylić, zatem nic nie wklejam, bo było by to  jak chęć zabłyśnięcia, a ja chcę wciągać ludzi w panel dyskusyjny. Możesz odwiedzić moje wpisy na poezji org, poezji polskiej, a także na opowiadaniach pl. Jeszcze na kilku też portalach, pod różnymi nickami, ale gdy zaczynają być martwe, przestaję kontynułować wpisy. Gdy będziesz zainteresowana powiem ci jak i gdzie mnie odnaleźć. Pozdro No cóz wegetarianką nie jestem, ale sam pomysł swięta wieprzowiny wstrzasnął mną do głebi:(
Ostatnio edytowany 19 czerwca 2014 r. o 17:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wywalilam już ani razu. Tobie chyba sie wydaje, ze wstawiłeś go więcej razy niż to miało miejsce faktycznie.
Ok! Nie ma sprawy, już po głupim święcie, a ludzie i tak są w letargu mięsnej diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...