Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma Braun, która planuje budowę fabryki narzędzi chirurgicznych w Radzyniu Podlaskim, zorganizowała spotkanie z absolwentami Zespołu Szkół Ponadgimn

Utworzony przez Radzyniak223, 12 maja 2008 o 08:54
Firma Braun, która planuje budowę fabryki narzędzi chirurgicznych w Radzyniu Podlaskim, zorganizowała spotkanie z absolwentami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, którzy chcieliby pracować w ich firmie. Uczniowie, którzy wyrazili chęć współpracy, w ubiegłym tygodniu pojechali do zakładu spółki Braun w Nowym Tomyślu, by zobaczyć jak miałaby wyglądać ich przyszła praca. „W Szkole Ponadgimnazjalnej spotkaliśmy się z młodzieżą, która zadeklarowała się w przyszłości podjąć pracę w firmie. Deklarację zgłosiło 30 uczniów, którzy w tym roku kończą szkołę. Zorganizowaliśmy dla tej grupy wyjazd do fabryki Braun w Nowym Tomyślu, żeby zobaczyli jak wygląda praca, która ich przyszłości czeka” – powiedział Radiu Podlasie zastępca burmistrza Radzynia Podlaskiego - Jan Kuszpa. Osoby które zdecydują się związać swe plany zawodowe z firmą Braun wyjadą na półroczny staż do zakładu w Nowym Tomyślu. „Urząd Pracy przygotowuje dla tych młodych ludzi staż, który będą odbywać w Nowym Tomyślu. Zaplanowany jest wyjazd 1 września, na półroczny staż pracy, który będą tam odbywać. Będą się uczyć tych rzeczy i elementów, które będą wykonywać w Radzyniu. Jak wrócą po stażu, będą już pełnoprawnymi pracownikami firmy Braun. Grupa ta będzie uczyła następnych przyjmowanych tutaj na miejscu przyjmowanych w Radzyniu” - dodał Jan Kuszpa. Jak dodaje Jan Kuszpa - ci którzy wyjadą na staż będą dostawali 600 zł. z Urzędu Pracy, natomiast wyżywienie i zakwaterowanie zapewni firma Braun.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: