Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

FORUM WYBORCZE na kogo zagłosujesz ?

Utworzony przez Na ONR !, 4 marca 2015 r. o 20:41
Osobiście na mariana Kowalskiego -ma facet jaja ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak robi kampanię w necie :D :D :D Według mnie jaja to za mało :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat wyborczy to od razu trochę wyświetLeń na start daję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie jestem Leniaiem...Falszywy trop...Najlepszy dowód na to że nie tylko Przemuś popiera ONR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dawać chłopy z jajami ro Robimy temat gorący Wójteczko tysiaka wejść na start a jak nie to wypier***aj stąd cieniasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/marian-kowalskinie-chce-miec-matury_547539.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak dostał podobno niezły opiermicz od narodowców. Zamiast się pienić na forum i wklejać filmiki wyjďź na ulice zbierać podpisy dla Mariana- usłyszał. No i wytknęli mu to stanie okrakiem podczas ostatnich fałszorów. Krzczonów-Lublin okręg nr 6. Teraz musi Premuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Kowalskiego ,a w drugiej turze na Dudę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na Anię Grodzką :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się ludziska dobrze !!!  czy głosować na jakiegoś pejsa z " Krotoszyna-Kożla " czy na rdzennego POLAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z badania przeprowadzonego dla serwisu interia.pl przez IBRiS, wynika, że z pewnością dojdzie do II tury wyborów, ale znajdą się w nich kandydat PiS Andrzej Duda oraz niezależny kandydat na prezydenta Paweł Kukiz!   Dzięki opracowaniu Edmunda Zdanowskiego, może przedstawić Państwu wyniki głosowania internautów z poszczególnych województw. A zaznaczmy, że wyniki są szokujące! SONDAŻ IBRiS 1 maja godz 9.25 zam. " INTERIA " (wyniki procentowe)   1. woj. Zachodniopomorskie A. Duda 41,3 P. Kukiz 21,8 B. Komorowski 15,8 2. woj. Pomorskie A. Duda 39,9 P. Kukiz 24,7 B.Komorowski 17,3 3. woj. Warminsko-mazurskie A. Duda 41,2 P. Kukiz 24,9 B.Komorowski 15,1 4. woj. Podlaskie A. Duda 47,4 P. Kukiz 18,4 B.Komorowski 13,7 5. woj. Mazowieckie A. Duda 45,0 P. Kukiz 23,5 B.Komorowski 11,3 6. woj. Kujawsko-pomorskie A. Duda 39,0 P. Kukiz 29,2 B.Komorowski 13,0 7. woj. Wielkopolskie A. Duda 36,1 P. Kukiz 26,3 B.Komorowski 18,3 8. woj. Lubuskie A. Duda 39,0 P. Kukiz 23,3 B.Komorowski 11,9 9. woj. Dolnośląskie A. Duda 41,5 P. Kukiz 25,0 B.Komorowski 12,8 10. woj. Opolskie A. Duda 36,5 P. Kukiz 29,8 B.Komorowski 16,3 11. woj. Łódzkie A. Duda 40,6 P. Kukiz 24,0 B.Komorowski 12,9 12. woj. Śląskie A. Duda 38,5 P. Kukiz 25,9 B.Komorowski 15,2 13. woj. świętokrzyskie A. Duda 38,1 P. Kukiz 22,0 B.Komorowski 12,7 14. woj. Lubelskie A. Duda 42,6 P. Kukiz 26,0 J. K-M 11,7 ..................... B.Komorowski 8,8 15. woj. Małopolskie A. Duda 44,0 P. Kukiz 21,8 B.Komorowski 14,7 16. woj. Podkarpackie A. Duda 41,0 P. Kukiz 27,0 J. K-M 12,8 .................... B.Komorowski 9,2   Najlepszy wynik: A. Duda 47,4 woj. Podlaskie Najgorszy wynik: B. Komorowski 8,8 woj. Lubelskie Przeciętna w kraju (trzy pierwsze miejsca) 1. Andrzej Duda 40,73 2. Paweł Kukiz 24,60 3. B.Komorowski 13,91 Na podstawie najnowszego sondażu IBRiS zam. "INTERIA" opracował E. Zdanowski ------------------------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Magdalena Ogórek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ogóków to ja lubię mizerię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj dzisiejszego internetowego sondażu wyborczego: Interia =>Fakty =>Polska =>Przegląd prasy => "Rz":Obywatele skontrolują wybory.   Na te wybory koniecznie zabierz swój długopis. Gwałtownie POnownie wzrosło zainteresowanie długopisami, których tusz znika po kilku godzinach i karty wyborcze stają się czyste!! Można je POnownie zapisać!!        PAMIĘTAJ O ZABRANIU NA TE WYBORY SWOJEGO DŁUGOPISU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukiz
  W I turze na Kukiza a teraz na Dudę- bo każdy byle nie Komoruski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W I turze na Kukiza a teraz na Dudę- bo każdy byle nie Komoruski   
Komorowski pokazał jak wygląda demokracja w jego wydaniu i w wydaniu POlszewików,usuwając Jana Pośpieszalskiego i jego program. To jest gwóżdż do trumny dla niego i mam nadzieję że dla całej komuny jaka jeszcze została w naszej ojczyżnie.Mój ulubiony redaktor i mój ulubiony program. Przy najbliższej okazji zejszczę go moim ciepłym moczem za to co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście idiotki takie jak Hela są w mniejszości i nic nie mogą zrobić. Wygra Komorowski, bo ludzie chcą normalności, a nie pisowskiego jadu i dyktatu sukienkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...