Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotografia Ślubna

Utworzony przez irm, 4 maja 2009 o 14:33
Fotografia ślubna, piękne zdjęcia, przyjazne ceny- 2 fotografów jednocześnie na Twojej uroczystości - www.rejmak.com.pl 667 195 161
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na waszym miejscu nie chwaliłbym się zbytnio tym co prezentujecie. Wszystkie zdjęcia robione poza światłem dziennym są niedoświetlone... Praktycznie zero ekspozycji i brak inwencji twórczej. Pozycje oklepane tradycyjne, które nie wymagają specjalnych umiejętności... itd... itp... Pozdrawiam
0
Niestety troszkę lipą trąca, ale nic dziwnego. Mała miejscowość, mała konkurencja i słaba jakość usług. Prosze zobaczyć zdjęcia ślubne z Warszawy albo fotografia ślubna Kraków , klasa samo w sobie.
0
Mogę polecić jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce - Slawomir Gubała prawdziwy artysta.
0
To jest nic w porównaniu z artystyczna fotografia slubna Pani Julii Molner. To się nazywa prawdziwy majstersztyk.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: