Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
radar ten zrobił mi fotke na początku sierpnia - we wrześniu przyszło pisemko z itd abym napisał kto prowadział - przynałem się i odesłałem pismo do itd - od tego czasu nic sie nie dzieje - czy zostałem objęty jakąś formą abolicji czy przyślą mi mandat ? ps droga w tym miejscu jest barrzo szeroka, żadnych zabudowań niec tylko jechać więć niech nie dziewią się że radar zarabia na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mnie zaczyna to zarowno nudzic, jak i draznic! Do jasnej cholery..ilez mozna placic? Dwa trzy w m-cu, to troche za duzo! Powinni wprowadzic jakies rabaty. Na szczescie moje auto najczesciej prowadzi przyjaciel na stale zamieszkaly w Szwecji, albo jego konkubina z Aten. Mnie juz dawno punkty by sie wyczerpaly, ale Oni jezdza najwyzej o te skromne 20km szybciej od dozwolanej... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez czekam na to "co dalej", bo tez odeslalam.. w pazdzierniku, fotka z wrzesnia... coz... podobno trza czekac, duzy przemial maja:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjne państwo fotoradar nie jest do zarabiania tylko ma służyć  dla poprawienia bezpieczeństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przysłali pismo po kilku miesiącach, bez zdjęcia, jak postąpić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni dostosować ograniczenia do warunków panujących na drodze bo te co są teraz są odpowiednie jak na drodze jest śnieg i błoto pośniegowe a nie dobra sucha jezdnia, na drogach krajowych największe ograniczenie powinno być do 70 km/h, ograniczenia prędkości są przyczyną wypadków drogowych bo kierowcy są znużeni jazdą 50 km/h na pustej prostej drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przysłali pismo po kilku miesiącach, bez zdjęcia, jak postąpić ?
napisz ze auto twoje ale kto jechał nie wiesz i kwita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla normalnych kierowców więcej fotoradarów to dobra wiadomość. Psychopaci się tylko tym martwią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla normalnych kierowców więcej fotoradarów to dobra wiadomość. Psychopaci się tylko tym martwią
Stefan !!  masz w tej głowie jak baran w torbie a przynajmniej tak jak ci idioci którzy ustawiają znaki na naszych polskich drogach i typują miejsca gdzie ma takie foto stanąć !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yanosik zawsze mnie ostrzegał w tym miejscu ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisz ze auto twoje ale kto jechał nie wiesz i kwita
Idziesz na cmentarz ,podajesz dane nieboszczyka i niech go szukają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...