Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradary na Lubelszczyźnie: Drogie i kolorowe fotki drogowe

Utworzony przez arkadiusz, 21 sierpnia 2010 o 10:33 Powrót do artykułu
Ale mądry jest ten Kalita. wiadomą rzeczą jest , że prędkość jest zła. Ale zróbcie w końcu dobre drogi, drogi szybkiego ruchu, obwodnice i wtedy stawiajcie sobie te skrzynki na potęgę. Trzeba zacząć od przodu a nie jak to w Polsce od D...upy strony.... Kierowca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
arkadiusz napisał:
Ale mądry jest ten Kalita. wiadomą rzeczą jest , że prędkość jest zła. Ale zróbcie w końcu dobre drogi, drogi szybkiego ruchu, obwodnice i wtedy stawiajcie sobie te skrzynki na potęgę. Trzeba zacząć od przodu a nie jak to w Polsce od D...upy strony.... Kierowca
Polać Panu, bo dobrze mówi!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O ile potrafię jeszcze zrozumieć pośpiech w tygodniu pracy, o tyle nie rozumiem, dlaczego w weekend ludzie tak nerwowo zachowują się na drogach. Przekraczanie prędkości a przy tym wymuszanie pierwszeństwa,czyli zwykłe chamstwo to polska norma. Szczytem głupoty jest nieustąpienie jadącemu na sygnale ambulansowi a to widzę codziennie. No cóż, wychodzi na to, że zacofanie naszych kierowców trzeba cywilizować właśnie fotoradarami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
motocykliści z honorem - bez jaj - to przede wszystkim oni uciekają przed policją, to gdzie ten honor, chyba, że pan Kalita uważa, że honorowo uciekają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Każdy z nas lubi zdjęcia" - ja nie lubie, proszę nie generalizować panie redaktorze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policja drogowa w naszym województwie dysponuje pięcioma fotoradarami, które mogą być zamontowane na jednym z blisko 70 masztów." 5 fotoradarów na jednym maszcie? Niezły patent :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z innej beczki. Technika idzie do przodu, producenci aut wkładają pod maski swoich produktów coraz bardziej wymyślne, mocniejsze i szybsze jednostki napędowe. To już nie te czasy, kiedy prędkości rzędu 100 km/h były czymś luksusowym. Poza tym cały czas zwiększa się liczba użytkowników dróg krajowych i lokalnych. Zamiast zatem wprowadzać terror w postaci tysiąca czy tysięcy fotoradarów powinno się myśleć o tysiacach kilometrów nowych dróg, które mogłyby w sposób bezpieczny pomieścić stale rosnącą liczbę ich uczestników. Fotoradary są doraźnym sposobem na spowolnienie ruchu, natomiast nie są lekarstwem na zwiększenie bezpieczeństwa. Powoływanie się na Francję jest niedorzeczne i absurdalne, bowiem trzeba zobaczyć po jakich drogach poruszają się Francuzi a po jakich my Polacy. Zbudujcie najpierw drogi adekwatne do odbywającego sie ruchu lądowego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Kalita... niestety daleko nam do kultury jazdy nimieckich kierowców, daleko nam także do dróg bezpiecznych, dobrze oznaczonych i pomysłowo rozwiązanych. daleko nam także do ulic zatłoczonych nowszymi samochodami. nie myśl Pan że jak nastawiasz skrzynek co 2km to będzie bezpiecznie. bo efekt jest taki: fotoradar=hamulec a potem gaz i jedziemy dalej. inne kwestie wpływające na bezpieczeństwo to: telefony w rękach kierowców, przemęczeni kierowcy tirów, jazda na 2 gazach, zły stan techniczny samochodów, i głupota (a swoją drogą co Pan powie na tą nieoznakowaną vectrę co pod prąd pojechała za rowerzystką jadącą po chodniku? chyba to też brawura i głupota bo jakby kowalski tak zrobił to ojjj nazbierałby punktów)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może ten psycholog wytłumaczył by jak to możliwe że w demokratycznych krajach utrzymywane jest prawo które regularnie łamie większość uprawnionych do głosowania? Czyżby zbiorowy masochizm - ludzie lubią być karani? A może rozdwojenie jaźni - jedna osobowość popełnia wykroczenie, a druga jest za jego karaniem? Tak czy owak, ja nie mam z tym nic wspólnego i jestem przeciwko jakimkolwiek ograniczeniem prędkości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Arkadiusz Kalita z WRD Komendy Wojewódzkiej Policji twierdzi, że fotoradar jako urządzenie cyt.? Jest bezuczuciowe, nie ma znajomych, a przy zdjęciach nie można manipulować. A co najważniejsze: zapewnia nieuchronność kary?. Tutaj Pan Kalita kłamie publicznie mówiąc o nieuchronności kary i to z całą świadomością.Wie o tym,że kodeks wykroczeń pozwala na pouczanie sprawcy wykroczenia (art.92) ale o tym nie mówi i nie tylko on ale wszyscy policjanci, strażnicy miejscy czynią to samo. Czy ktoś słyszał oglądając program w TVN ?Uwaga pirat? aby kierowca został pouczony za wykroczenie??? Nie,nie nie- zawsze słychać głupie tłumaczenie policji o obowiązującym taryfikatorze a ludzie nie znający prawa boją się cokolwiek zrobić gdy usłyszą ,że trzeba iść do sądu w miejscu popełnienia wykroczenia. Tutaj policja znowu kłamie albowiem jeśli dojdzie do sprawy przed sądem to można ją przenieść do sądu w swoim mieście zamieszkania taka jest prawda a żeby nie być gołosłownym to polecam lekturę; http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071123/NEWS01/71122044 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071219/LUBLIN/881076327
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. panowie na fotografii chowają się za krzakami - przepis mówi, że nie mogą się chować, co jednak jest faktem, że policjant częściej łamie prawo niż zwykły obywatel 2. policjanci zrywają naklejki z przedniej szyby, policjanci notorycznie łamią zakazy parkowania, parkują na miejscach dla inwalidy [ nawet w poprzek ], jeżdżą zdecydowanie szybciej bo im wolno, 3. mają działać prewencyjnie, a niestety działania ich kończą się jedynie na środkach przymusu: pała, mandat 4. policjant na służbie/: --> częsty gość McDonalda, Karczmy na Kunickiego, stacji Statoil. Sterczą godzinami, romansując z nocna zmianą [ kobiety ] 5. częsta jazda po alejkach osiedlowych i trawnikach to norma w okolicach oś Widok. Pewien dzielnicowy zapomniał, że szeryf to stanowisko w USA. 6. dodzwonienie się na numer alarmowy - usłyszysz ten sam komunikat co w firmie ubezpieczeniowej lub innym call center -> "proszę czekać, w tej chwili wszystkie linie są zajęte" 7. Chamstwo wysokich ranga oficerów, szczególnie w komisariatach typu gmina Niemce - woła o ... atak terrorystyczny. Nie, nie ja ... ale było by mi miło. Stara gwardia byłych Ormowców, traktujących zagubionego człowieka jak śmieć ! p.s. miałem w rodzinie kilku policjantów - nie będę wymieniał ich wszystkich wad. POZDRAWIAM [ bez urazy ] Tomasz - wielokrotnie okradziony lub pobity i pozostawiony bez pomocy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tomcio napisał:
POZDRAWIAM [ bez urazy ] Tomasz - wielokrotnie okradziony lub pobity i pozostawiony bez pomocy!
Może za często przebywasz w nieodpowiednim miejscu, o nieodpowiedniej porze i w nieodpowiednim towarzystwie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Arkadiusz Kalita z WRD Komendy Wojewódzkiej Policji twierdzi, że fotoradar jako urządzenie cyt.? Jest bezuczuciowe, nie ma znajomych, a przy zdjęciach nie można manipulować. A co najważniejsze: zapewnia nieuchronność kary?. To urządzenie posiada jednak uczucie, czuje sympatię do policjantów a nawet ich rodzin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kamery powinny być w miejscach niebezpiecznych i wtedy można cokolwiek mówić o bezpieczeństwie, a nie przy fotoradarach służących do tłuczenia kasy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może tak poprawić jakość polskich dróg. Powinno to zmniejszyć ilość ofiar śmiertelnych. W lubelskim drogi jak z 18 wieku. Drogi panie oficerze, nie tędy droga
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tomcio napisał:
Tomasz - wielokrotnie okradziony lub pobity i pozostawiony bez pomocy!
A co Ty za sierota jesteś? Bronić się nie umiesz? To trenuj szybkie biegi. A zresztą - wielokrotnie pobity to pewnie nie za darmo, może się o to prosiłeś. Mnie przez 38 lat życia nikt nie pobił i nie okradł. Trzeba myśleć, ot co!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ILEKROĆ CZYTAM TAKIE ARTYKUŁY ZA KAŻDYM RAZEM CHCE MI SIĘ RZYGAĆ, LUDZIKI W MUNDURACH ZAKOŃCZCIE CHRZANIĆ BZDURY O BEZPIECZEŃSTWIE NA DROGACH A RACZEJ NA WYROBIE DROGOPODOBNYM!!! KIEDYŚ BYLI NIEWOLNICY KTÓRZY TYRALI NA SWOICH PRACODAWCÓW TERAZ ZASTĄPILI ICH POLICJANCI, KTÓRZY MUSZĄ ZAPIEPRZAĆ NA UTRZYMANIE NIEROBÓW Z ADMINISTRACJI. WYPISUJECIE MANDATY, KARZECIE KIEROWCÓW BO KARZĄ WAM ODGÓRNIE BO KASA SIĘ TYLKO LICZY NIE BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE!!! POTEM PO PRACY STRACH Z DOMU WYJŚĆ, NA EMERYTURZE ZMIANA MIEJSCA ZAMIESZKANIA, BO RYJ OBITY NA OKRĄGŁO, W IMIĘ CZEGO BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE????!!! GDYBY W POLSCE ZASTĄPIONO MANDATY GOTÓWKOWE A WPROWADZONO PRACE SPOŁECZNE OCZYWIŚCIE ZWIĄZANE Z CZYSTOŚCIĄ I REMONTEM ULIC, KIEROWCY O WIELE WIĘCEJ BY ZYSKALI, CAŁE SPOŁECZEŃSTWO OCZYWIŚCIE OPRÓCZ PRZEROŚNIĘTEJ ADMINISTRACJI I NIEROBÓW NA KTÓRY JEST PRZEZNACZANY HARACZ Z KIEROWCÓW!!! PRZESTAŃCIE PIEPRZYĆ O BEZPIECZEŃSTWIE JEŚLI WSZYSTKIM WIADOMO ŻE CHODZI O PIENIĄDZE!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Same bzdety i frazesy w gadce tego pana, bez naukowego uzasadnienie problemu fatalnego stanu polskich dróg, dróg które najeżone są wybojami i ukrytymi w krzakach i śmietnikach radarowymi skrzynkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: