Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradary na Lubelszczyźnie: Gdzie Cię złapią za prędkość

Utworzony przez ormowiec, 18 września 2010 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Ostatnio pojawia się coraz więcej fiatów bravo i to nie chodzi o prewencje tylko rzeczywiście z videorejestratorami. Fiaty są w lublinie i zamościu. Skoda octavia w lublinie szt 2 i hrubieszowie a i jeszcze granatowa skoda fabia (sedan) z zamościa ale bywa też na piaski - chełm. Jak coś mi się przypomni to dopiszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA O DROGACH LUBELSZCZYZNY: JEDNE Z NAJGORSZYCH W KRAJU(PRKATYCZNIE BRAK INWESTYCJI DROGOWYCH,PO CO U NAS ODDZIAŁ GDDKiA, SKORO CI LUDZIE NIC NIE ROBIĄ!!), ZNIKOMA ILOŚĆ INWESTYCJI POPRAWIAJĄCYCH BEPZIECZEŃSTWO KIEROWCÓW, PIESZYCH; NAJGORSZY STAN I WIEK AUT JEŻDŻĄCYCH PO DZIADOWSKICH DROGACH; NISKI POZIOM UMIEJĘTNOŚCI KIEROWCÓW; SŁABY SYSTEM SZKOLENIA...A PO ZA TYM TO CO W CAŁEJ POLSCE, POLICJA POLUJĄCA W KRZAKACH, ŚCIGAJĄCA SIĘ PO DZUIRACH Z KIEROWCAMI.TYLE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Tak oczywiście wszystkiego zakazać - nawet CB. Kupić tyle fotoradarów żeby stały co kilometr, niech państwo i samorządy nabijają sobie kasę, bo od kierowców najłatwiej. Moim zdaniem najlepiej zamontować blokady w autach aby nie mogły szybko jeździć. Nikt nie widzi, że u nas aby przejechać 400 kilometrów potrzeba 6-7 godzin a na zachodzie 3-4. Paranoja
Nie masz racji - na zachodzie wystarczy 2:00 - 2:30 na przejechanie 400 kilometrów. I o ile przy tej jeździe jest mniej stresu niż u nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie LRY S041 tylko LRY F041
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie ta skoda Octawia o tych numerach to nie drogówka tylko kryminalni zawsze z kibicami jezdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie jest też druga vectra, niebieska, na blachach LPU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO JEST ZAINTERESOWANY NIECH ZOBACZY STRONĘ http://yanosik.pl/start/ - TAM MOŻNA SPRAWDZIĆ NUMERY NIEOZNAKOWANYCH RADIOWOZÓW. NA MARGINESIE - KIEDYŚ NA OBWODNICY LUBARTOWA "PRZYKLEIŁA SIĘ" DO MNIE POLICYJNA VECTRA. PONIEWAŻ MIAŁEM WYDRUK ZE STRONY YANOSIKA SPRAWDZIŁEM NUMERY I DZIĘKI TEMU NIE MUSIAŁEM OGLĄDAĆ FILMU ZE MNĄ W ROLI GŁÓWNEJ. NIE BĘDĄ POTRZEBNE TEGO TYPU WYBIEGI , JEŻELI ZNAKI OGRANICZAJĄCE PRĘDKOŚĆ BĘDĄ ADEKWATNE DO SYTUACJI DROGOWEJ. TYLKO GŁUPOCIE LUBELSKICH URZĘDNIKÓW ZAWDZIĘCZAMY TO , ŻE NA WYLOCIE DO LUBARTOWA - DWA PASY, DROGI DOJAZDOWE , PRZEJŚCIA Z SYGNALIZACJĄ ŚWIETLNĄ- , LUB NA JANA PAWŁA - NOWY ODCINEK DO KONOPNICY JEST OGRANICZENIE DO 50 KM/H. NIKT TEGO NIE PRZESTRZEGA A POLICJA SIĘ CIESZY , BO CO RAZ TRAFI KOLEJNEGO JELENIA. DZIĘKI TEMU TĘPE URZĘDASY ZARABIAJĄ NA SWOJE NIEZASŁUŻONE WYPŁATY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszcie duzymi literami barany. ok wrocmy do sedna ta redakcja podala zle kolory, nr rej. aut, nie wiem ale widac ze wymyslali heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w opolu lubelskim i okolicach jest grafitowa vectra c lop c714,a nie srebrna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o takie tam zdjecie skody z dwoma kamerkami http://images38.fotosik.pl/338/e78c841a6a899865med.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...