Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradary w Lubelskiem: Sprawdź, gdzie zrobią ci zdjęcie

Utworzony przez siuśmajtek, 6 lipca 2011 r. o 07:30 Powrót do artykułu
Kazimierzówka niebezpiecznym miejscem??? To jakiś żart. Kto na środku drogi ekspresowej stawia fotoradar? Jakie jest tam niebezpieczeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rogoźniczce, ktoś skosił barierkę i uszkodził ten fotoradar. Całe pobocze zryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Kazimierzówka niebezpiecznym miejscem??? To jakiś żart. Kto na środku drogi ekspresowej stawia fotoradar? Jakie jest tam niebezpieczeństwo?
No właśnie to samo miałem napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Kazimierzówka niebezpiecznym miejscem??? To jakiś żart. Kto na środku drogi ekspresowej stawia fotoradar? Jakie jest tam niebezpieczeństwo?
niebezpieczeństwo tam jest takie, że jest tam skrzyżowanie, na którym bardzo często dochodzi do wypadków, jest tam też kościół i przejście dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajdy to mogą opowiadać ,radary będą tam stać gdzie przynoszą najwięcej pieniędzy ,bo te nędzne władze karać to lubią ale szos te nieudolne oszołomy budować to nie potrafią co po lubelskim województwie widać ,zapraszam na jazdę do Warszawy i z powrotem do Lublina w czasie deszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie co do dziwnego fotoradaru (chyba) znajdującego sie w Puławach (nie znam ulicy- można nią dojechać na stary most). Jest to dziwny czarny, pionowy prostokąt. I tu moje pytanie czy to jest fotoradar i czy jest aktywny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeszcze maszt w Janowie Lubelskim na s 19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIRAT napisał:
Mam pytanie co do dziwnego fotoradaru (chyba) znajdującego sie w Puławach (nie znam ulicy- można nią dojechać na stary most). Jest to dziwny czarny, pionowy prostokąt. I tu moje pytanie czy to jest fotoradar i czy jest aktywny ?
Musisz uważać, bo te czarne są radioaktywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIRAT napisał:
Mam pytanie co do dziwnego fotoradaru (chyba) znajdującego sie w Puławach (nie znam ulicy- można nią dojechać na stary most). Jest to dziwny czarny, pionowy prostokąt. I tu moje pytanie czy to jest fotoradar i czy jest aktywny ?
już Ci odpowiadam. na ulicy Centralnej jest nowiutki aktywny fotoradar. hmmm w sumie to już nie aktywny jak widać ze zdjęcia. należał do straży miejskiej i postawiono go jakoś na początku roku lub pod koniec ubiegłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian napisał:
niebezpieczeństwo tam jest takie, że jest tam skrzyżowanie, na którym bardzo często dochodzi do wypadków, jest tam też kościół i przejście dla pieszych
A widziałeś, jak będzie wyglądał układ kładek i bezkolizyjnych przejazdów na naszej S-ce po zakończeniu przebudowy? Pieszy nie będzie miał prawa znaleźć się na jezdni, a w celu np. przejechania na drugą stronę będziesz musiał skorzystać ze skrzyżowania bezkolizyjnego. Swoja drogą - ciekawe, kiedy katolicy podniosą lament, ze mają dalej do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy wreszcie dojdzie do tego że kierowcy wszystkie te radary obleją benzyną i podpalą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapa bez legendy. No, chyba, że ja nie widzę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Ciekawe kiedy wreszcie dojdzie do tego że kierowcy wszystkie te radary obleją benzyną i podpalą?
Tego sie nie pali,tylko dlubie oczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy kierowca na podstawie zdjęcia z wyłomu na drodze będzie mógł się ubiegać o odszkodowanie od administratora tego odcinka drogi a nie jak do tej pory tylko w przypadku poważnych uszkodzeń pojazdu i tysiąca zaświadczeń i protokołów z miejsca zdarzenia?. Samochód zza zachodniej granicy,skąd by nie był- ,po 10-ciu latach użytkowania ma zdrowe oryginalne zawieszenie.U nas już po pięciu nadaje sie do wymiany. To całe przygrabarczykowe towrzystwo myśli jedynie o opłatach,winietach,bramkach (pewnie już nawet od rolników na polnych drogach) ale nie myśli o stworzeniu partnerskiej odpowiedzialności użytkownika i administratora drogi. Aby się tylko nachapać bez zobowiązań. U nas POspolita hienowizna rządzących ignorantów dobija obyczaje zdobyte i wypracowane przez cywilizowane społeczeństwa. Przykład ostatnich dni....- Inspekcja Transportu Drogowego przez swoje zaniedbania doprowadziła do ogromnych kolejek przy wprowadzaniu nowego systemu opłat drogowych ale jednocześnie przejmuje administrowanie fotoradarów od od "drogówki". Pytam jakie kompetencje pozostaną "misiaczkom"? ...eskortowanie Donka i Bronka ? W tym przypadku wcale się nie dziwię o. Rydzykowi że zajął się geotermią skoro nasi geodecydenci od Tuska poszli na etaty do Putina i Szredera i ich interesów ,zdaje się pilnują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36 miesięcy na dostosowanie do nowych przepisów ? ? ? Paranoja ! 3 lata. Przecież te fotoradary mają poprawiać bezpieczeństwo. Te przepisy mają poprawić bezpieczeństwo na drogach i trzy lata? To może to bezpieczeństwo jednak nie jest takie ważne? A może tu wcale nie o bezpieczeństwo chodzi . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dziś, 10:01 #10 Użytkownik damian dnia 06 lipiec 2011 - 08:35 napisał niebezpieczeństwo tam jest takie, że jest tam skrzyżowanie, na którym bardzo często dochodzi do wypadków, jest tam też kościół i przejście dla pieszych A widziałeś, jak będzie wyglądał układ kładek i bezkolizyjnych przejazdów na naszej S-ce po zakończeniu przebudowy? Pieszy nie będzie miał prawa znaleźć się na jezdni, a w celu np. przejechania na drugą stronę będziesz musiał skorzystać ze skrzyżowania bezkolizyjnego. Swoja drogą - ciekawe, kiedy katolicy podniosą lament, ze mają dalej do kościoła.
Chodzi o to, że TAM jest także kościół! Należy profilaktycznie zwalniać, w razie jakby kościelny zbierał na tacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu jechałem do Chorwacji samochodem przez Polskę przejechanie 260 km do granicy zajęło mi prawie 6 godzin a i tak czasem musiałem przekraczać prędkość na durnych ograniczeniach !! Od granicy z Polską przejechałem 1400 km w 12 godzin ! Ponad 5 razy dłuższa trasa. I tam się mniej zmęczyłem niż przejechaniem 260 km po Polsce, nie obawiałem się radarów bo mogłem jechać zgodnie z przepisami. W tym roku też wole Chorwację od Bałtyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słodka zemsta za zdrade chlopaka, żałuj dziewczyno www.zemsta-za-zdrade.com/?id=dc3579d1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w wypadku wypisywania mandatu za 202km\h będą się pytać pirata czy się za bardzo nie zestresował??Bo jak tak to odstąpią i w ramach odstresowania pozwolą mu pojeździć po pieszych na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna strona o fretkach www.fretki.3trzy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...