Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napiszcie jeszcze do prostytutek; mogą się przydać i dla oficerów i dla szeregowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykują nam wojenkę oj szykują. Następny Katyń jest już szykowany dla Polaczków !!! LUDZIE NIE IDŹCIE NA TĘ WOJNĘ TYM RAZEM TRZEBA POWIEDZIEĆ PAS Z SZULERAMI NIE GRAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jeszcze do prostytutek; mogą się przydać i dla oficerów i dla szeregowych.
Nie na darmo istnieje taki zwrot "burdel na kółkach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ten kraj pindolem bym nie machnal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny jest ten świat ,a idźta wy w Pis-du
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no 2017rok bedzie sie działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalebne, a jakże... jak strzyc? W ząbek, na irokeza czy na pałę? Armia - tzn. p. Macierewicz dba o mięsko armatnie... Kiedy za wrednej komuny poszedłem w kamasze, zawodowy fryzjer mnie nie strzygł. Elektryczna maszynka, garnizonowy - może to i był fryzjer, ale raczej nie, potem go widziałem, jak ganiał po koszarach - dostał maszynkę w łapę, rozkaz: strzyc kotów - i jazda po głowie. Nie pytał, jak strzyc... A teraz, proszę - cywilizacja, "kultura" niemalże... postęp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawa Pani fryzjer godna naśladowania .A i urodna jest Pani Aneta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna laska z Pani fryzjer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no szkoda bardzo, nawet nie ruszę się, niech idą ci co za darmo dostają pieniądze od rządu tj. 500+ i wszelka zdrowizna korzystająca za darmo z opieki społecznej bo pracować się  nie chce. Mnie państwo nie robi łaski, ja na każdy grosz muszę sobie zapracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to do ogolenia na łysą pałę potrzeba fryzjera? Chyba że standardy się zmieniły i teraz każdy poborowy może wybrać sobie image idąc w kamasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem świadczenia osobistego należy objąć panie trudniące się najstarszym zawodem świata. Ale Antoś dba o wojsko, przy takim ministrze wróg nam nie straszny. przy pomocy hotelarzy, pielęgniarek , a także rowerów o których zapomniano wróg zostanie błyskawicznie przepędzony aż do Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawa Pani fryzjer godna naśladowania .A i urodna jest Pani Aneta
  no to do dzieła, teraz liczy się tylko pieniądz a nie postawa do naśladowania,  masz sami rządzący co robią, pchają się do "koryta" dla pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Renatce Kotek dałbym się poczochrać, brrrrrrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w pułku była extra fryzjerka- nawet d-ca pułku wziął ja na poligon do Czerwonego Boru. Biedak nie miał szczęścia- ktoś go podkablował do sztabu w W-wie. Przjechali na kontrolę, a tu on i fryzjerka w w łóżku na manewrach.... Za kilka dni wyleciał do innej jednostki......Było to w 1984r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to do ogolenia na łysą pałę potrzeba fryzjera? Chyba że standardy się zmieniły i teraz każdy poborowy może wybrać sobie image idąc w kamasze.
  o, to to to.... otóż to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w pułku była extra fryzjerka- nawet d-ca pułku wziął ja na poligon do Czerwonego Boru. Biedak nie miał szczęścia- ktoś go podkablował do sztabu w W-wie. Przjechali na kontrolę, a tu on i fryzjerka w w łóżku na manewrach.... Za kilka dni wyleciał do innej jednostki......Było to w 1984r.
  No to sobie poczochrał fryzjerkę :) ehhh.... to były czasy. Myślę, że gdyby sie dobrze zakręcił to i teraz by sobie poczochrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamte CZASY się skończyły wraz z komuną ! Teraz za gotowość do świadczeń wszędzie się płaci - tak płaci się kasę. Niech Wojsko zaproponuje stawkę i może się dogadamy : np : - fryzjer - 500 zł na miesiąc - transport - 200 zł od samochodu na miesiąc -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż będę wykonywał rozkazy oszołoma macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placi sie, placi.... Ruscy Ci olowiem zaplaca albo granatrm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...