Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napiszcie jeszcze do prostytutek; mogą się przydać i dla oficerów i dla szeregowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szykują nam wojenkę oj szykują. Następny Katyń jest już szykowany dla Polaczków !!! LUDZIE NIE IDŹCIE NA TĘ WOJNĘ TYM RAZEM TRZEBA POWIEDZIEĆ PAS Z SZULERAMI NIE GRAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Napiszcie jeszcze do prostytutek; mogą się przydać i dla oficerów i dla szeregowych.
Nie na darmo istnieje taki zwrot "burdel na kółkach".
0
za ten kraj pindolem bym nie machnal...
0
dziwny jest ten świat ,a idźta wy w Pis-du
0
A no 2017rok bedzie sie działo
0
Chwalebne, a jakże... jak strzyc? W ząbek, na irokeza czy na pałę? Armia - tzn. p. Macierewicz dba o mięsko armatnie... Kiedy za wrednej komuny poszedłem w kamasze, zawodowy fryzjer mnie nie strzygł. Elektryczna maszynka, garnizonowy - może to i był fryzjer, ale raczej nie, potem go widziałem, jak ganiał po koszarach - dostał maszynkę w łapę, rozkaz: strzyc kotów - i jazda po głowie. Nie pytał, jak strzyc... A teraz, proszę - cywilizacja, "kultura" niemalże... postęp...
0
Postawa Pani fryzjer godna naśladowania .A i urodna jest Pani Aneta
0
Ładna laska z Pani fryzjer
0
no szkoda bardzo, nawet nie ruszę się, niech idą ci co za darmo dostają pieniądze od rządu tj. 500+ i wszelka zdrowizna korzystająca za darmo z opieki społecznej bo pracować się  nie chce. Mnie państwo nie robi łaski, ja na każdy grosz muszę sobie zapracować.
0
A od kiedy to do ogolenia na łysą pałę potrzeba fryzjera? Chyba że standardy się zmieniły i teraz każdy poborowy może wybrać sobie image idąc w kamasze.
0
Obowiązkiem świadczenia osobistego należy objąć panie trudniące się najstarszym zawodem świata. Ale Antoś dba o wojsko, przy takim ministrze wróg nam nie straszny. przy pomocy hotelarzy, pielęgniarek , a także rowerów o których zapomniano wróg zostanie błyskawicznie przepędzony aż do Moskwy.
0
Postawa Pani fryzjer godna naśladowania .A i urodna jest Pani Aneta
  no to do dzieła, teraz liczy się tylko pieniądz a nie postawa do naśladowania,  masz sami rządzący co robią, pchają się do "koryta" dla pieniędzy
0
pani Renatce Kotek dałbym się poczochrać, brrrrrrrrrrr
0
U nas w pułku była extra fryzjerka- nawet d-ca pułku wziął ja na poligon do Czerwonego Boru. Biedak nie miał szczęścia- ktoś go podkablował do sztabu w W-wie. Przjechali na kontrolę, a tu on i fryzjerka w w łóżku na manewrach.... Za kilka dni wyleciał do innej jednostki......Było to w 1984r.
0
A od kiedy to do ogolenia na łysą pałę potrzeba fryzjera? Chyba że standardy się zmieniły i teraz każdy poborowy może wybrać sobie image idąc w kamasze.
  o, to to to.... otóż to....
0
U nas w pułku była extra fryzjerka- nawet d-ca pułku wziął ja na poligon do Czerwonego Boru. Biedak nie miał szczęścia- ktoś go podkablował do sztabu w W-wie. Przjechali na kontrolę, a tu on i fryzjerka w w łóżku na manewrach.... Za kilka dni wyleciał do innej jednostki......Było to w 1984r.
  No to sobie poczochrał fryzjerkę :) ehhh.... to były czasy. Myślę, że gdyby sie dobrze zakręcił to i teraz by sobie poczochrał.
0
Tamte CZASY się skończyły wraz z komuną ! Teraz za gotowość do świadczeń wszędzie się płaci - tak płaci się kasę. Niech Wojsko zaproponuje stawkę i może się dogadamy : np : - fryzjer - 500 zł na miesiąc - transport - 200 zł od samochodu na miesiąc -
0
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż będę wykonywał rozkazy oszołoma macierewicza.
0
Placi sie, placi.... Ruscy Ci olowiem zaplaca albo granatrm.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: