Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Fryzjerzy” z Lublina

Utworzony przez xxx, 30 stycznia 2009 r. o 06:37 Powrót do artykułu
HE HE Komor będziesz następny tępy sprzedawczyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w meczu Stali Poniatowa trener Komor nie uczestniczył w kupieniu meczu z OPOLANINEM gdy walczyli o awans w Okrgówce? bo ja jestem swiadkiem wręczanie pieniędzy przez jednego z zawoników stalówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fugas napisał:
A czy w meczu Stali Poniatowa trener Komor nie uczestniczył w kupieniu meczu z OPOLANINEM gdy walczyli o awans w Okrgówce? bo ja jestem swiadkiem wręczanie pieniędzy przez jednego z zawoników stalówki
skoro widziałeś to twoim obowiązkiem wg prawa jest się zgłosić do najbliższej komendy policji i zawiadomić o tym fakcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci dopiero "przecież wiadomo jaki jest mój stosunek do korupcji" rzecze obecny wicehrabia SLD niejaki Kurczuk G. Pytanie czy takie samo miał zdanie przed uruchomieniem wydawnictwa wyborczego w Obwodzie Lecznictwa Kolejowego w 2001 roku ? Czekamo na kolejne wieści z Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz panie Komor walec sprewiedliwosci to po tobie sie przejedzie ty obłudniku o podwójnej moralności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bedzie Komor do komory.Tez pasuje do włoskiej kamory ale to takie tylko uboczne skojarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz mamy dwóch Grzegorzy K. na widelcu.Oj biedny ten Motor jak tacy ludzie nim rządzili i takie numery wyprawiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asystent trenera Korony Andrzej B. z Modliborzyc???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sumy co une wziely sa przynajmniej 100 raza winkrze nizli podaja prokuratory cwanioki pozaciraly slady i cinzko jm tyraz cus udowodnic alw na scynscie momy dobre i madre CBA.A to wszystko kusztem kibicuw i pilkoży co chciały groc utciwie.No to mi lodne trenery i wyhowawcy mludego pokenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...