Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Fryzjerzy” z Lublina

Utworzony przez xxx, 30 stycznia 2009 o 06:37 Powrót do artykułu
HE HE Komor będziesz następny tępy sprzedawczyku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy w meczu Stali Poniatowa trener Komor nie uczestniczył w kupieniu meczu z OPOLANINEM gdy walczyli o awans w Okrgówce? bo ja jestem swiadkiem wręczanie pieniędzy przez jednego z zawoników stalówki
0
fugas napisał:
A czy w meczu Stali Poniatowa trener Komor nie uczestniczył w kupieniu meczu z OPOLANINEM gdy walczyli o awans w Okrgówce? bo ja jestem swiadkiem wręczanie pieniędzy przez jednego z zawoników stalówki
skoro widziałeś to twoim obowiązkiem wg prawa jest się zgłosić do najbliższej komendy policji i zawiadomić o tym fakcie !!!
0
A to ci dopiero "przecież wiadomo jaki jest mój stosunek do korupcji" rzecze obecny wicehrabia SLD niejaki Kurczuk G. Pytanie czy takie samo miał zdanie przed uruchomieniem wydawnictwa wyborczego w Obwodzie Lecznictwa Kolejowego w 2001 roku ? Czekamo na kolejne wieści z Wrocławia.
0
Teraz panie Komor walec sprewiedliwosci to po tobie sie przejedzie ty obłudniku o podwójnej moralności.
0
To bedzie Komor do komory.Tez pasuje do włoskiej kamory ale to takie tylko uboczne skojarzenie.
0
To teraz mamy dwóch Grzegorzy K. na widelcu.Oj biedny ten Motor jak tacy ludzie nim rządzili i takie numery wyprawiali.
0
Asystent trenera Korony Andrzej B. z Modliborzyc???????
0
Te sumy co une wziely sa przynajmniej 100 raza winkrze nizli podaja prokuratory cwanioki pozaciraly slady i cinzko jm tyraz cus udowodnic alw na scynscie momy dobre i madre CBA.A to wszystko kusztem kibicuw i pilkoży co chciały groc utciwie.No to mi lodne trenery i wyhowawcy mludego pokenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: