Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Echo na górkach czechowskich: Co to będzie?

Utworzony przez Devon, 21 kwietnia 2012 o 20:59 Powrót do artykułu
No i dobrze. Niech się poukładają, Sławin dostanie wreszcie jakieś centrum handlowe bliższe niż Tesco albo Real, miasto dostanie odpowiedni układ drogowy i cenną przyrodniczo część poligonu po uczciwej cenie, a Echo oczywiście sporą klientelę. Najbardziej w tym całym zamieszaniu zawiniło miasto nieudolnie pozbywając się górek (a któż by nie skorzystał, jak Echo właśnie, z okazji?), więc wypada liczyć, że radni nie wywiną tym razem jakiegoś numeru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
te pienia i "ochy i ochy" przekonują, że albo DzL ma jakieś obrywki od Echo, albo dziennikarze sobie dorabiają na kryptoreklamie. W każdym razie mnie to brzydzi.
0
To wszystko powinno być już zrobione wcześniej. Nic tylko się cieszyć! Oby chociaż nie było poślizgów w czasie.
0
Ciezko mi uwierzyc, ze w cywilizowanym swiecie, w XXI wieku, wciaz jeszcze sa ludzie, ktorzy ciesza sie z galerii handlowych jak dzikusy ze szklanych paciorkow.
0
Nie mogę się doczekać, ale przydałaby sie część rekreacyjno rozrywkowa, dancingi na parkietach a nie na terrakocie z dobrą muzyką z DJ,dla ludzi o różnym wieku i tych po 40-ce, baseny do pływania, SPA po prostu.Tego brakuje w Lublinie, szczegolnie dla Sławinka i Czechowa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: