Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garbów: Zniszczyli kwiaty i znicze na cmentarzu (zdjęcia)

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 2 listopada 2012 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Garbów nie jest Nowym Jorkiem , Los Angeles czy Paryżem . Tam wszyscy się znają i dlatego dziwić się należy, że wandale jeszcze nie siedzą w "kryminale" (?) . Przyjezdni nie mogli tego zrobić, bo nie znali ani Garbowa ani terenu cmentarza . Niech Gliniarze przesłuchają paru "nygusów" z Garbowa i zaraz zwyrod nialcy znajdą się pod kluczem . Podpowiadam , zdjęcia wszystkich zwyrodnialców winny być umieszczone w Centrum Garbowa i przy wejściu do Kościoła jako WYKLĘTA CHOŁOTA" !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem tylko , po co robic takie cos?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to takie wychowanie a`la PO i pogarda dla narodowej tradycji. Nawet gdyby zlapali bandziorow, to zaraz znajdzie sie kilku politykow oskarzajacych policje o brutalnosc i odwiedziny w areszcie przy kamerach TVN zanim nie pogonimy tej bandy, a wybory za pasem, to nie bedzie spokoju i posznowania dla swietosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo! już nie ma żadnych świętości;/ co im po tym, że to zrobili? lżej im? ręce opadają;/;/;/;/!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli huje nie ludzie.Trzeba troche poczekać a na ich grobie ktoś NASRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzą tak te ćpuny zblokow z Garbowa i Cukrowni nikt tej sprawy nie moze zalatwic, kazdy sie boi byle szczyla. Siedza i ćpaja dzien w dzien , kto inny mogl to zrobic?? czy to swieto czy nie to wiecznie nacpane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
chodzą tak te ćpuny zblokow z Garbowa i Cukrowni nikt tej sprawy nie moze zalatwic, kazdy sie boi byle szczyla. Siedza i ćpaja dzien w dzien , kto inny mogl to zrobic?? czy to swieto czy nie to wiecznie nacpane.
Ćpuny od Lateksowej Pały vel Świńskiego Ryja,dać im Qurwa ćpać więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Warszawie to nie do pomyślenia. Dobrze, że Pan Premier wstrzymał budowę S17 bo by się takich dzikusów wiecej najechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow ktos dobrze napisal to na bank te dziki z blokow banda zjebow,i racja na ich grobach niech ktos nasra,zajebac to malo powiedziane......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero szacunku dla Zmarłych,porypańce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gówniarzerii co zrobiła te rzeczy.... lepiej wam, po tym co zrobiliście, cieszycie się? szkoda że nie wpadliśćie pod samochód wychodząc z tego szabru..., ten świat chyba nigdy nie uwolni się od idiotów ćwierćmózgowych... Szkoda że się urodziłeś jeden z drugim, chyba rodzice cie nie kochali i przy okazji nie umieli wychować, a szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałam że to sie stalo wczoraj kolo 19, ktos widzial jak wysiadali z jakiegos samochodu i rozwalali co ładniiejsze nagrobki, a od innej osoby slyszalam ze to satanisci z markuszowskiej dziury... banda popier..lencow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany, co za bydlęta! w głowie się nie mieści jak tak można;/ w związku z tym, że mieszkam daleko od Garbowa, a mam tam pochowanych kilka bardzo bliskich memu sercu osób chciałabym dowiedzieć się czy zniszczenia są na całym cmentarzu czy tylko jak widzę na zdjeciach po lewej stronie od wejścia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maggie, mówiąc ładniejsze nagrobki chyba miałaś na myśli bardziej 'udekorowane' zniczami i kwiatami. sataniści markuszowscy mogli to zrobić bo słyszałam że gdzieś nie daleko w jakimś lesie robią sobie libacje i nawet policja boi się tam wejść... banda idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to takie beskompromisowe wychowanie dzisiejszych dzieci. chceiliscie Tuska u wladzy, to teras reperujcie nagropki i wydajcie wiecej grosza na przybieranie kiedy zrozumiecie ze sie to nie oplaci? jeszcze wiecej szkud narobia tylko bo to taka banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
rany, co za bydlęta! w głowie się nie mieści jak tak można;/ w związku z tym, że mieszkam daleko od Garbowa, a mam tam pochowanych kilka bardzo bliskich memu sercu osób chciałabym dowiedzieć się czy zniszczenia są na całym cmentarzu czy tylko jak widzę na zdjeciach po lewej stronie od wejścia?
głównie te zniszczenia są od strony Bogucina ale też dalej po lewej i po prawej stronie od głównej bramy od trasy Lbn - Wa-wa ale też i dalej chyba nawet na najnowszej i 'od sióstr' części cmentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tych zniszczonych grobów jest znacznie więcej. Kanalie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pokazali zjęia, naprawdę... tylko że na nich nie widać praktycznie żadnych strat, tylko potłuczone znicze, a tu gdzie byly połamane płyty nagrobkowe i powyrywane zdjęcia to na to uwagi nie zwrócili? :/ wgl dla mnie msakra jest że z Garbowie zlikwidowali policję i jest tylko w Niemcach, najklepiej aby oszczędności szukać a tym sku******om to ręcee połamać albo nawet zabić to mało! niechby się czepili pługa a nie cmentarza! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magge napisał:
ja słyszałam że to sie stalo wczoraj kolo 19, ktos widzial jak wysiadali z jakiegos samochodu i rozwalali co ładniiejsze nagrobki, a od innej osoby slyszalam ze to satanisci z markuszowskiej dziury... banda popier..lencow
Wczoraj po 19 to nie możliwe, byłem na cmentarzu po 20 i jeszcze tego nie było. Jestem z Lublina i sam jestem zaniepokojony czy na grobie moich dziadków nic się nie stało bo leżą przy głównej alei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij sie i zostaw tych chlopakow zrob cos zamiast klapac ryjem bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...