Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może zamiast tego sporządzić mapę gdzie jeździ najwiecej idiotów. Jeżdże od ponad 30 lat i fotoradary mi ie przeszkadzają, groźniejsi są szpanerzy zwłaszcza młodzi bo rodzice kupili im samochód w zblizonym do nich wieku ale nie uzupełnili rozumku. Potem mamy dramaty bo zgineli młodzi ludzie lub co gorsza spowodowali śmiertelny wypadek gdzie zginął ktoś niewinny. To zjawisko szczególnie znane w mniejszych miejscowościach i na wsi nie tylko na lubelszczyźnie ale w całym kraju co stwierdzam jężdżąc po Polsce. Część winy ponoszą sądy które są nadzwyczaj wyrozumiałe dla drogowych przesyępców. Nie powinno tak być że ktoś nie ponosi konsekwencji bo jest bezrobotnym lub za mało zarabia. Karę może odpracować a nie tafiać na państwowy wikt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dziwna ta inicjatywa, w świetle tego, że po Lublinie jeździ wielu szaleńców. Należy rozumieć, że Dziennik chce bronić piratów? Nie chce mi się wierzyć, że znajomość, gdzie są radary itp poprawi bezpieczeństwo, a sądzę, że przyczyni się do bezkarności jeżdżących za szybko i przekraczających przepisy. Proponuję jeszcze akcję likwidacji trawników i placów zabaw.
0
A dlaczego to chcecie chronić kierowców przed skutkami przekraczania dozwolonej prędkości ? Na czym ma polegać komfort wynikający z takiego opracowania - "tu mogę gnać na złamanie karku, bo tu nie łapią" ? Może zamiast tego zrobicie mapę drogowych, że ujmę to delikatnie, działań rozmaitych służb. Mam dwa pierwsze: 1. ul. Turystyczna - 15m przed skrzyżowaniem z Mełgiewską ustawione znaki: roboty drogowe, zwężenie jezdni, ograniczenie prędkości; na odcinku do świateł nic takiego nie ma miejsca, a skrzyżowanie, jak wiadomo, wszelkie ograniczenia anuluje 2. Al. Andersa, środa 8.09, 7 rano - mimo, że nawierzchnia ma być remontowana na Mełgiewskiej od świateł do Tysiąclecia, to panowie drogowcy wyłączyli z ruchu prawy pas al. Andersa. Skutek ? Korek na dojeździe do skrzyżowania z Mełgiewską sięgający kładki na wysokości Tumidajskiego i min. 15 oczekiwania na przejazd. Oczywiście nic na wyłączonym pasie się nie działo, nie było żadnych maszyn, NIE BYŁO ŻADNEGO POWODU ABY TAK UTRUDNIĆ LUDZIOM DOJAZD DO PRACY !!!
0
zapytajcie u siebie w redakcji! Kto ostatnio płacił za zdjęcia z fotoradaru?
0
[quote name='kierowc' date='08 wrzesień 2010 - 08:13 ' timestamp='1283926429' post='343221'] A może zamiast tego sporządzić mapę gdzie jeździ najwiecej idiotów. Jeżdże od ponad 30 lat i fotoradary mi ie przeszkadzają, groźniejsi są szpanerzy zwłaszcza młodzi bo rodzice kupili im samochód w zblizonym do nich wieku ale nie uzupełnili rozumku. Potem mamy dramaty bo zgineli młodzi ludzie lub co gorsza spowodowali śmiertelny wypadek gdzie zginął ktoś niewinny. To zjawisko szczególnie znane w mniejszych miejscowościach i na wsi nie tylko na lubelszczyźnie ale w całym kraju co stwierdzam jężdżąc po Polsce. Część winy ponoszą sądy które są nadzwyczaj wyrozumiałe dla drogowych przesyępców. Nie powinno tak być że ktoś nie ponosi konsekwencji bo jest bezrobotnym lub za mało zarabia. Karę może odpracować a nie tafiać na państwowy wikt. [/quot Myślę, że pisanie o tym w dzień po wypadku w Bogucinie jest idiotyzmem.
0
kierowc napisał:
A może zamiast tego sporządzić mapę gdzie jeździ najwiecej idiotów. Jeżdże od ponad 30 lat i fotoradary mi ie przeszkadzają, groźniejsi są szpanerzy zwłaszcza młodzi bo rodzice kupili im samochód w zblizonym do nich wieku ale nie uzupełnili rozumku. Potem mamy dramaty bo zgineli młodzi ludzie lub co gorsza spowodowali śmiertelny wypadek gdzie zginął ktoś niewinny. To zjawisko szczególnie znane w mniejszych miejscowościach i na wsi nie tylko na lubelszczyźnie ale w całym kraju co stwierdzam jężdżąc po Polsce. Część winy ponoszą sądy które są nadzwyczaj wyrozumiałe dla drogowych przesyępców. Nie powinno tak być że ktoś nie ponosi konsekwencji bo jest bezrobotnym lub za mało zarabia. Karę może odpracować a nie tafiać na państwowy wikt.
Tak właśnie ! A redakcja już chyba nie ma ciekawszych tematów.Jak dla mnie policja może się czaić w krzakach a fotoradary mogą być w śmietnikach.Jeżdżę normalnie i nic mnie to nie obchodzi.A niedowartościowanych,zakompleksionych pajaców za kierownicą tylko rypać po kieszeni bo nic tak polactwa nie boli jak kara pieniężna ...no bo ile by to flaszek było !
0
Kretyni są wszędzie. Radary też. Więcej kontroli nie sprawi, że kretynów ubędzie bo to nie tylko "ściganci", "szpanerzy" czy "zagubione dziewuszki". Znakomita większość to strażnicy moralności którzy potrafią wypomnieć komuś prędkość czy niedziałające światło a sami zapomnieli czym się włącza migacz. Obsraliby radarami i krzyżami nawet szutrowe przecinki.
0
a może zamiast takiej idiotycznej akcji niech pan Paweł P. wsiądzie w radiowóz z jakimś policjantem i zobaczą, czy można gdzieś podnieść prędkość, a może gdzieś obniżyć (tylko błagam niech to nie będzie nikt z komendy wojewódzkiej)
0
"Nie mamy zamiaru ostrzegać piratów drogowych, ale sprawić, by podróże po naszym regionie stały się bardziej komfortowe i bezpieczne." Z prawej strony: Takie śmieszne zdanie. Ale cały wpis dodano o 7.30 więc może red. był/a jeszcze przed poranną kawą? Z innej-lewej strony: Inicjatywa bardzo słuszna. W końcu ktoś kto wyjechał przynajmniej raz za miasto na krajową wie jak się jeździ przy foto działających, przy atrapach i w miejscach gdzie one nie występują. Też można się dużo nauczyć - zwłaszcza szacunku dla prawa - od kierowców wszelkich ciężarówek. Niesłychanie (bezczelnie wręcz) przekonanych o swoich umiejętnościach i spostrzegawczości (patrz wypadek w Puławach - BO NIE ZAUWAŻYŁ!!!). Można by podnieść kary (piątkowy DW w RP max 500 we Francji ponad 6000). Ale przecież nie o to chodzi. Państwo nie chce wychowywać (karając) kierowców, ale upominać tych leszczy (kierowców niezawodowych - bez radyjka), bo to jest pomysł na stały wpływ gotówki do kasy. Dlaczego więc ja, kierowca niedzielny nie mogę dowiedzieć się o tych fajnych miejscach z gazety zamiast od mrugającego za mną TIRA, któremu zawadzam na drodze. W takim wypadku popieram wszelkie publikacje na temat radarów zwłaszcza działających. Gapienie się na licznik czy już mam +5km więcej na pewno nie sprawi, że w tym miejscu będzie bezpieczniej. Wszyscy w miarę kummaci o tym wiedzą, łącznie z funkcjonariuszami tyle że jak mawiał detalista lepiej pokarać dzień w dzień 50 na 200zł niż jednego raz na miesiąc na 5000. Wychowywać, to możemy za zachoodnią lub południową granicą u nas mamy wszystkich w głębokim poważaniu, chyba że akurat rozbije sie jakiś samolot albo zaleje wieś, wtedy ludność się wycisza mniej ginie na drogach, na chwilę bo zaraz trzeba to przeciez nadrobić.
0
w Sitańcu, w Łabuńce, w Zamościu: Piłsudskiego, Szczebrzeska, Jana Pawła II
0
ALE BEZSENS...
0
ALE BEZSENS...
0
A w Krużewnikach stoi radar?Może kto wie?
0
A gdzie dzisiaj suszą. Mam zamiar szybko jechać i muszę wiedzieć gdzie mogę zwolnić.Nie interesują mnie przepisy drogowe tylko szybka i bezstresowa jazda.TAKIE PRZESŁANIE MA TEN ARTYKUŁ.
0
pieprzyć przepisy,znaki i inne pierdoły dawaj te mapę cymbale i zdrogi bo może na mnie trafisz i tylko mokra plama z ciebie zostanie
0
Te radary to dobry biznes może wszyscy ludzie mogli by je stawiać gdzie chcą i kasę łupić? Albo SB sobie każdy kupi.Ewentualnie móżna by osobówkę na czołg zamienić to by tiry troszkę uważały.A fotoradar stojący w lesie gdzie nic niema to głupota a może łatwy zysk. A mapa jak wam przeszkadza to nie patrzcie.Wzorowi kierowcy od święta!!!!!!Przejedz się 300km to pogadamy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: